Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені врахували безпечну дозу фаст-фуду

  Вчені врахували безпечну дозу фаст-фуду Краса і здоров'я · lesya · 26.03.2013 09:09

  Дієтологи не втомлюються нагадувати про шкоду, яку несе в собі споживання фаст-фуду, проте знаходяться люди, яким не під силу відмовитися від смачненького гамбургера чи порції картоплі фрі. Отож популярність ресторанів фаст-фуду абсолютно не знижується, незважаючи на зусилля як з боку соціальної реклами, так і з боку влади, спрямовані на оздоровлення нації в цілому.


 • Де в Україні найдешевші квартири?

  Де в Україні найдешевші квартири? Економіка · lesya · 25.03.2013 16:06

  Традиція здавати квартири в оренду з’явилася, мабуть, разом із самими квартирами. Ще в Древньому Римі за окрему плату можна було зняти кімнату або квартиру в інсулі – багатоповерхівці, квартири та кімнати в якій винаймалися як багатіями (вони мешкали на нижніх поверхах), так і бідняками (ті займали квартири на верхніх поверхах будівлі), чи домусі. Останній є аналогом сучасного особняка, розрахованим на одну сім’ю. В оренду здавалися не лише помешкання, але й приміщення під магазини та майстерні.


 • Смішні історії з життя користувачів соціальних мереж стануть серіалом

  Смішні історії з життя користувачів соціальних мереж стануть серіалом Кіно · lesya · 25.03.2013 14:43

  Цікавий проект стартує в квітні цього року на російському телеканалі «Перець»: за даними «РБК Daily», в ефірі телеканалу показуватимуть короткі комедії, зняті за мотивами історій користувачів соціальних мереж.


 • Британський драматург написав мюзикл про теракт Брейвіка

  Британський драматург написав мюзикл про теракт Брейвіка Суспільство · lesya · 25.03.2013 12:04

  Цими днями популярний драматург на ім’я Девід Гріг представив на осуд критиків ідею створення нового мюзиклу, події в якому розгортатимуться навколо теракту, скоєного терористом Андерсом Брейвіком на острові Утой. Про це повідомляє The Guardian. Мюзикл отримав назву «Події» (The Events), а його мета - дослідити можливі межі людської емпатії. Прем’єра мюзиклу запланована на літо цього року,а відбудеться вона в стінах Единбурзького Traverse Theatre. Після цього неоднозначна постановка вирушить до Лондона.


 • Найбільш небезпечні напої світу

  Найбільш небезпечні напої світу Цікаві факти · lesya · 25.03.2013 08:57

  Хтось з нас може не любити текіли, комусь не до вподоби віскі бо ж абсент, однак перелічені нижче напої не лише огидні на смак, але й небезпечні для здоров’я.


 • Як вигідно і швидко продати квартиру

  Як вигідно і швидко продати квартиру Суспільство · kseniya_www · 24.03.2013 13:10

  Завдяки житловій кризі у продавців квартир з'явилося багато можливостей для вигідного продажу квартири. Попри те, що ціни на нерухомість постійно ростуть, попит як і раніше перевищує пропозицію.


 • Кілька цікавих фактів про мікроскоп

  Кілька цікавих фактів про мікроскоп Наука · lesya · 22.03.2013 21:35

  Важливу роль у розвитку сучасної науки зіграв мікроскоп. Цей пристрій, здатний в мільйони разів збільшувати розміри предметів, посприяв розробці нових, унікальних технологій, про які людство й не мріяло б, якби декілька століть тому голландець Захарій Янсен не створив перший у світі мікроскоп. Пропонуємо кілька цікавих фактів про цей безцінний для всього людства винахід.


 • 5 оригінальних способів проведення весільних церемоній

  5 оригінальних способів проведення весільних церемоній Цікаві факти · lesya · 22.03.2013 21:22

  Якщо ви людина неординарна, і вам до вподоби все екзотичне та нетривіальне, то вам обов’язково захочеться перетворити власне весілля у грандіозне оригінальне дійство, сповнене позитивних емоцій та адреналіну.


 • Цікаві особливості навчання за кордоном

  Цікаві особливості навчання за кордоном Освіта · lesya · 22.03.2013 21:08

  Система освіти кожної країни має свої особливості. Іноді вони можуть видаватися дивними та невиправданими. Однак такими вони є тільки для нас, адже ми змалечку звикли до іншої системи навчання.


 • Як не спійматися на вудочку продавців при виборі відеореєстратора

  Як не спійматися на вудочку продавців при виборі відеореєстратора Техніка · lesya · 22.03.2013 16:38

  Стрімкий розвиток ринку новітніх технологій зробив сучасну техніку доступною широким колам громадян. І якщо встановлення систем відеоспостереження ще якихось кілька років тому було виключно прерогативою великих компаній та олігархів, сьогодні ситуація змінилася, отож і різного роду системи відеоспостереження стали більш затребуваними.


Всього 10394 на 1040 сторінках