Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Цікаві особливості навчання за кордоном

  Цікаві особливості навчання за кордоном Освіта · lesya · 22.03.2013 21:08

  Система освіти кожної країни має свої особливості. Іноді вони можуть видаватися дивними та невиправданими. Однак такими вони є тільки для нас, адже ми змалечку звикли до іншої системи навчання.


 • Як не спійматися на вудочку продавців при виборі відеореєстратора

  Як не спійматися на вудочку продавців при виборі відеореєстратора Техніка · lesya · 22.03.2013 16:38

  Стрімкий розвиток ринку новітніх технологій зробив сучасну техніку доступною широким колам громадян. І якщо встановлення систем відеоспостереження ще якихось кілька років тому було виключно прерогативою великих компаній та олігархів, сьогодні ситуація змінилася, отож і різного роду системи відеоспостереження стали більш затребуваними.


 • Ліва нога Ліонеля Мессі стала витвором мистецтва

  Ліва нога Ліонеля Мессі стала витвором мистецтва Спорт · lesya · 22.03.2013 16:23

  Ногу знаменитого футболіста Ліонеля Мессі нещодавно перетворили у справжній витвір мистецтва. Японський ювелір на ім’я Гінза Танака вирішив відлити із золота ліву ногу форварда іспанської «Барселони». Своє творіння ювелір продемонстрував шостого березня в Токіо, а вартість статуетки перевищила суму в п’ять мільйонів доларів.


 • Сьогодні у світі відзначають День таксиста

  Сьогодні у світі відзначають День таксиста Пам'ятні дати · lesya · 22.03.2013 13:54

  Сьогодні всі водії таксі відзначають своє професійне свято - 22 березня у світі традиційно святкують Міжнародний день таксиста.


 • Вчені з'ясували, яку загрозу таїть в собі секс у космосі

  Вчені з'ясували, яку загрозу таїть в собі секс у космосі Наука · lesya · 22.03.2013 11:28

  Часом вчені задаються питаннями, які нам, простим смертним, виглядають смішними та безглуздими. Особливо у контексті погіршення екології, виникнення нових, невідомих захворювань, а також в умовах загострення багатьох проблем глобального значення фінансування деяких наукових проектів видається меншою мірою марнотратством. Приміром, нещодавно науковці вирішили з’ясувати, чи можливий секс у космосі, та яким будуть його наслідки. І виявилося, що такі явища, як гіпергравітація та мікрогравітація, згубно позначаються на майбутньому потомстві.


 • "Київстар" запустив електронну бібліотеку

  "Київстар" запустив електронну бібліотеку Освіта · kseniya_www · 22.03.2013 11:00

  Унікальну можливість безкоштовно скористатися послугами електронної бібліотеки отримали всі абоненти «Київстар» - з першого березня цього року оператор запустив новий проект під назвою «Магазин розумного контенту». До першого квітня триватиме тестування сервісу, отож абоненти зможуть користуватися послугою безкоштовно.


 • У Москві росте попит на іпотеку

  У Москві росте попит на іпотеку Економіка · lesya · 22.03.2013 08:14

  Іпотека стала справжнім порятунком для тих, кому потрібне житло, але не вистачає коштів на його придбання. Так, приміром, у Москві більше третини всіх квартир у новобудовах, а точніше 36%, купуються на іпотечних умовах. Такі дані були зібрані в результаті дослідження, проведеного співробітниками компанії Est-a-Tet. У даному контексті мова не ведеться про елітну нерухомість, де відсоток іпотечних угод не перевищує десяти.


 • Під'їзди московських багатоповерхівок прикрасять міні-садами

  Під'їзди московських багатоповерхівок прикрасять міні-садами Екологія · lesya · 21.03.2013 22:33

  Цікавий проект, спрямований на озеленення під’їздів у багатоповерхівках, вирішили реалізувати в Москві. Його автори – французькі розробники – запропонували досить цікавим та нестандартним способом боротися з дефіцитом озеленення у столиці Росії.


 • У Львові штрафуватимуть за встановлення пластикових вікон

  У Львові штрафуватимуть за встановлення пластикових вікон Економіка · lesya · 21.03.2013 19:03

  У Львові не вщухають пристрасті навколо питань, пов’язаних із самовільною реставрацією історичних будівель – представники міської ради Львова шляхом посилення штрафів намагаються вберегти безцінні споруди, які є спадщиною ЮНЕСКО, тоді як мешканці цих будівель, а також власники приватних підприємств воліють чинити по-іншому.


 • У китайському ресторані відвідувачів обслуговують роботи

  У китайському ресторані відвідувачів обслуговують роботи Нові технології · lesya · 20.03.2013 20:49

  Розвиток новітніх технологій та досягнення сучасної інженерної науки дозволили вивести обслуговування в ресторанах на кардинально новий рівень. У даному контексті мова йде не про високотехнологічне устаткування, яке прийшло на допомогу добре вишколеному персоналу, а про роботів, які, власне, замінили цей персонал.


Всього 10377 на 1038 сторінках