Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фартух - подарунок Стародавнього Єгипту сучасній домогосподарці

  Фартух - подарунок Стародавнього Єгипту сучасній домогосподарці Цікаві факти · lesya · 01.04.2013 12:26

  Сьогодні важко уявити досвідчену домогосподарку без такого елементу одягу, як фартух. Це й не дивно, адже він став не лише захисним елементом домашнього одягу, покликаним вберегти господиню від плям та іншого роду забруднень, але й широким полем для розвитку дизайнерської думки.


 • У США випустили презервативи з ароматом бекону

  У США випустили презервативи з ароматом бекону Медицина · lesya · 01.04.2013 10:00

  На що тільки не підуть підприємці у боротьбі за прибутки та клієнта. Втілюються в життя нові, часом вкрай дивні ідеї, як, наприклад, ідея американської компанії J & D Foods, реалізовану цими днями. За словами представників компанії, новинка призначена в першу чергу для палких шанувальників свинини – мовляв, їм обов’язково прийдуться до душі презервативи з ароматом класичного бекону.


 • Британські документалісти розповіли, хто такі сурогатні партнери

  Британські документалісти розповіли, хто такі сурогатні партнери Суспільство · lesya · 29.03.2013 09:38

  Сьогодні в світі є багато дивовижних та незвичних професій, однак сурогатна секс-терапія продовжує дивувати людей, викликаючи бурхливі дискусії у суспільстві. Люди незвичайної професії продовжують викликати осуд, їхню діяльність прирівнюють з проституцією, однак кінцева їхня мета є вельми і вельми благородною. А секс – це лише засіб до досягнення цієї мети.


 • Алісія Дюваль: "Вони повинні були зупинити дівчинку-підлітка, яка приходила на консультації з лялькою Барбі"

  Алісія Дюваль: "Вони повинні були зупинити дівчинку-підлітка, яка приходила на консультації з лялькою Барбі" Події у світі · lesya · 28.03.2013 16:27

  Знаменита британська модель Алісія Дюваль, якій на сьогоднішній день виповнилося 34 роки, нещодавно була визнана світовою рекордсменкою за кількістю пластичних операцій та косметичних процедур, загальне число яких досягло 330. Окрім незліченної кількості операцій. Алісія прославилася своїми численними романами з олігархами та зірками шоу-бізнесу.


 • Виставка "Упоротого" лиса пройде в Санкт-Петербурзі

  Виставка "Упоротого" лиса пройде в Санкт-Петербурзі Культура · lesya · 28.03.2013 13:12

  Стало відомо, що в Москві не проводитимуть заплановану нещодавно виставку, присвячену героєві Рунету Упоротому лису. Повідомило цю сумну для фанатів кумедної звірюки новину видання Metrо з посиланням на інформацію, отриману від організаторів приїзду автора опудала в Санкт-Петербург. Раніше планувалося, що таксидерміст і художниця Адель Морзе, якій і належить Упоротий лис, відвідає Санкт-Петербург, а потім приїде на виставку до Москви. Однак плани британки змінилися.


 • Блейк Лайвлі зіграє подругу Фредді Мерк'юрі

  Блейк Лайвлі зіграє подругу Фредді Мерк'юрі Кіно · lesya · 28.03.2013 10:42

  Ще один проект, присвячений творчості легендарних рок-виконавців, в недалекому майбутньому побачить світ. Цього разу мова піде про Queen, групу, яка свого часу підкорила світ, завоювавши серця мільйонів та назавжди здобувши собі місце на алеї світової слави та визнання.


 • Все достижения Рослегпрома будут представлены на федеральной ярмарке «Текстильлегпром»

  Все достижения Рослегпрома будут представлены на федеральной ярмарке «Текстильлегпром» Суспільство · kseniya_www · 27.03.2013 18:38

  С 24 по 27 сентября во Всероссийском Выставочном центре пройдет важнейшее событие в отрасли легкой промышленности – федеральная выставка-ярмарка «Текстильлегпром». Этой осенью ярмарка откроется в сороковой раз и обещает стать одним из самых крупных выставочных мероприятий.


 • Підсумки транспортування 2012 року

  Підсумки транспортування 2012 року Економіка · kseniya_www · 27.03.2013 12:06

  В Україні питання транспортування автодорожніми шляхами з кожним роком стає все більш болючим. Так якщо до Евро стан доріг трішки покращився, принаймні на основних магістралях, то вже в 2013 році стоїть питання не те що капітального ремонту, а повної заміни дорожнього полотна.


 • "Гумовий Папа": на портрет понтифіка витратили 17 000 презервативів

  "Гумовий Папа": на портрет понтифіка витратили 17 000 презервативів Суспільство · lesya · 26.03.2013 12:30

  Є така страва з яєць, яка називається «бенедиктинські яйця». Точніше, це навіть не страва, а лише спосіб приготування яєць. Яйця-пашот їх ще називають. Однак тепер «Бенедиктинські яйця» – це ще й портрет понтифіка. Щоправда, колишнього, який нещодавно покинув пост глави католицької церкви. Над створенням цього доволі неоднозначного шедевру працювала американська художниця, а виготовлений він з… презервативів.


 • "Година Землі" 2013 побила всі рекорди

  "Година Землі" 2013 побила всі рекорди Екологія · lesya · 26.03.2013 12:17

  Цьогорічна міжнародна екологічна акція «Година Землі» перевершила всі очікування її організаторів – символічне вимкнення світла відбулося в більш ніж 7 тисячах міст у 150 країнах світу. За даними експертів, минулого року в акції взяло участь 5000 міст в 147 країнах світу.


Всього 10394 на 1040 сторінках