Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найбільш очікувані кіноновинки 2013 року

  Найбільш очікувані кіноновинки 2013 року Кіно · lesya · 18.03.2013 20:25

  2013 рік обіцяє потішити кіноманів довгоочікуваними новинками у світі кіно. На цей рік заплановані прем’єри, які задовго до свого виходу на екрани завоювали величезну кількість симпатій та прихильників, породили нескінченні дискусії та привернули всезагальну увагу.


 • Фото на чашці своїми руками

  Фото на чашці своїми руками Цікаві факти · lesya · 18.03.2013 17:15

  Якщо якихось кілька років тому, надрукувавши власну фотографію на своїй футболці чи майці, ви б привернули всезагальну увагу, то сьогодні ситуація докорінно змінилася – фотодрук на предметах гардеробу, чашках, тарілках і т.д. став звичним явищем. Настільки звичним, що багатьом захотілося ознайомитися з цим процесом поближче. І виявилося, що друкувати зображення, фотографії та малюнки на багатьох предметах навколишньої дійсності не так уже й важко.


 • Папа Римський Франциск І: "Або ми одружимося, або я стану священиком"

  Папа Римський Франциск І: "Або ми одружимося, або я стану священиком" Релігія · lesya · 18.03.2013 11:02

  «Це найкраще, що у нас є», - саме таке враження залишив у душі Амалії Дамонте новий Папа Римський Франциск І. З нинішнім понтифіком Амалія товаришувала в далекому дитинстві, і тоді він присягався з нею одружитися. Стаття, написана Матіасом Маріні та опублікована на сторінках видання La Repubblica, містить спогади літньої жінки про те, яким був Папа шістдесят років тому.


 • Кілька цікавих концепцій шин майбутнього

  Кілька цікавих концепцій шин майбутнього Авто-мото · lesya · 17.03.2013 13:29

  Сучасний світ переповнений новітніми технологіями. Вони оточують нас всюди, стаючи невід’ємною частиною як нашого повсякдення, так і майбутнього. Це стосується великою мірою автомобільної промисловості, розвиток якої відкрив широкий простір для впровадження найрізноманітніших новітніх технологій в життя.


 • Билеты на английскую премьер лигу для истинных фанов

  Билеты на английскую премьер лигу для истинных фанов Розваги · kseniya_www · 17.03.2013 12:44

  Уже совсем скоро, буквально через несколько месяцев, начнутся игры английской Премьер Лиги. Огромное количество фанатов разных команд, которые будут соревноваться между собой, уже успели приобрести билеты и собирают чемоданы, чтобы отправиться в Англию. Но что делать тем, кто еще не купил билеты и не может найти их в свободной продаже? Покупать билеты у перекупщиков не выгодно, ведь в преддверии начала серии игр они устанавливают просто огромные цены. Есть правда, и такие, кто готов отдать миллионы рублей, лишь бы побывать на игре.


 • Реклама на остановках

  Реклама на остановках Суспільство · kseniya_www · 17.03.2013 12:41

  Наружная реклама на Украине представлена многочисленным семейством носителей. Среди огромного количества билбордов, призм и ситилайтов отдельно стоит отметить остановочные комплексы.


 • Німецьким жінкам дозволять народжувати анонімно

  Німецьким жінкам дозволять народжувати анонімно Суспільство · lesya · 15.03.2013 19:52

  За офіційною статистикою, в Німеччині протягом останнього десятиліття - з 1999 року по 2010 роки - було виявлено близько однієї тисячі підкинутих дітей. І хоча кількість підкинутих новонароджених у порівнянні з іншими державами доволі невисока, влада країни вирішила вжити відповідних заходів.


 • 5 суто людських емоцій, притаманних тваринам

  5 суто людських емоцій, притаманних тваринам Природа · lesya · 15.03.2013 16:34

  Виявляється, деяким тваринам притаманні емоції, які традиційно приписують тільки людям. Так, деякі види тварин вміють мститися, а деяким притаманна неймовірна відданість…


 • "Джанго звільнений" стане першим фільмом Тарантіно, який покажуть у Китаї

  "Джанго звільнений" стане першим фільмом Тарантіно, який покажуть у Китаї Кіно · lesya · 15.03.2013 12:35

  Фільм знаменитого режисера Квентіна Тарантіно «Джанго звільнений» («Django Unchained») вже зовсім скоро вийде в прокат в Китаї. Таким чином картина стане першою роботою режисера, яку покажуть на великих екранах цієї країни.


 • Леді Гага їздитиме на золотому інвалідному візку

  Леді Гага їздитиме на золотому інвалідному візку Музика · lesya · 15.03.2013 10:30

  Знаменита та не менш епатажна співачка Леді Гага вирішила пересуватися на золотому інвалідному візку. Та якщо раптом комусь видасться, що це – черговий вибрик Леді Гаги, то насправді все зовсім не так – просто трохи раніше знаменитість перенесла складну операцію на бедрі, отож тепер на деякий час буде прикута до інвалідного візка. І оскільки сама співачка дуже неординарна, то й інвалідний візок в неї буде незвичайний – Леді Гага замовила собі золотий інвалідний візок, довіривши роботу над ним відомому дизайнеру компанії «Mordekai» Кену Борохову.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках