Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Японці створили екран, здатний передавати запахи

  Японці створили екран, здатний передавати запахи Нові технології · lesya · 04.04.2013 19:24

  Сучасні технології дійшли того рівня розвитку, коли черговою новинкою вже мало кого здивуєш. Однак японським інженерам це вдалося – вони представили світові технологію, що дозволяє не лише спілкуватися на відстані, але й відчувати запахи за тисячі кілометрів.


 • "Аль-Каїда" відкрила свою сторінку в Twitter'і

  "Аль-Каїда" відкрила свою сторінку в Twitter'і Політика · lesya · 04.04.2013 16:49

  Діяльність кожної організації нерозривно зв’язана з функціонуванням засобів масової інформації. На неї впливають і наявні зв’язки з оточуючим світом та соціумом. Стосується це практично всіх організацій, навіть терористичних.


 • Ольга Бузова покине "Дом-2" - її замінить Джигурда або Нагієв

  Ольга Бузова покине "Дом-2" - її замінить Джигурда або Нагієв Життя · lesya · 04.04.2013 12:05

  Напевне, сьогодні не знайдеш такої людини, принаймні серед молоді, яка хоча б раз у житті не дивилася скандальний проект не менш скандального телеканалу. Йдеться, як уже хтось, напевне, встиг догадатися, про реаліті-шоу «Дом-2» на каналі ТНТ. Вже протягом кількох років учасники проекту приковують увагу глядачів, опиняючись в центрі скандалів та інших негараздів. А в останніх уже давно сформувалася власна думка щодо кожного з учасників, і далеко не завжди ця думка є однозначною та єдино правильною.


 • Експерти склали рейтинг країн, найбільш сприятливих для навчання іноземців

  Експерти склали рейтинг країн, найбільш сприятливих для навчання іноземців Освіта · lesya · 04.04.2013 10:45

  Сьогодні багато студентів вирушають на навчання за кордон. І стосується це не лише українців, але й студентів з інших країн, які в пошуках якісної та недорогої освіти вирушають освоювати нові простори.


 • У Німеччині від морозів загинула вся трупа Блошиного цирку

  У Німеччині від морозів загинула вся трупа Блошиного цирку Культура · lesya · 02.04.2013 20:11

  Цими днями у Німеччині від несподіваних весняних морозів загинула вся трупа Блошиного цирку. Тепер адміністрація цирку проводить терміновий набір артистів.


 • Багаті та знамениті, які колись були бездомними

  Багаті та знамениті, які колись були бездомними Цікаві факти · lesya · 02.04.2013 11:50

  Ніколи не опускати рук – мабуть, такий девіз обрали голлівудські зірки та інші знаменитості, на долю яких випали воістину складні випробування. І лише неймовірна жага подолати негаразди та залишитися на плаву дозволили їм досягти того, чим вони володіють зараз. Вони, ці люди, були не просто бідними – вони були бездомними.


 • 7 найдорожчих ляльок світу

  7 найдорожчих ляльок світу Цікаві факти · lesya · 02.04.2013 11:27

  Переважна більшість людей схильна зараховувати ляльок до речей виключно дитячих, забуваючи, що в світі є ляльки, створені явно не для малюків: часом вони бувають надзвичайно страшними, а часом – занадто дорогими, щоб віддати їх на поталу маленьким розбійникам. Останні стають справжньою знахідкою для колекціонерів, які не шкодують ніяких грошей на чергову новинку лялькового світу.


 • Найпопулярніші гаджети серед офісних співробітників

  Найпопулярніші гаджети серед офісних співробітників Економіка · lesya · 02.04.2013 09:46

  Офісні працівники – народ особливий. Як і представників інших професій, їх об’єднують певні риси, які дозволяють нам практично безпомилково визначити, що перед вами - офісний працівник. І так як того вимагає робота та прямі обов’язки, офісні працівники нерозривно зв’язані з гаджетами.


 • Звички успішних людей, які допоможуть домогтися бажаного

  Звички успішних людей, які допоможуть домогтися бажаного Суспільство · lesya · 01.04.2013 17:51

  Для того, щоб досягти успіху в житті та роботі, одних бажань та старань недостатньо – необхідно навчитися мислити так, як мислять успішні люди. Які ж звички притаманні людям, що змогли досягти в житті того, про що мріяли?


 • З нагоди першого квітня Google пожартувала з користувачами, "закривши" YouTube

  З нагоди першого квітня Google пожартувала з користувачами, "закривши" YouTube Події у світі · lesya · 01.04.2013 12:50

  З нагоди міжнародного Дня сміху Інтернет-гігант Google вирішив пожартувати, ледь не довівши до інфаркту палких шанувальників відеохостингу YouTube. 31 березня сайт YouTube заявив про своє закриття, заплановане на перше квітня, тобто сьогодні. Згідно з повідомленням, сайт повинен був припинити роботу на ціле десятиліття – аж до 2023 року. Інформація про це з’явилася на офіційному каналі YouTube.


Всього 10394 на 1040 сторінках