Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У Фінляндії Володимира Путіна внесли до списку найбільш розшукуваних злочинців

  У Фінляндії Володимира Путіна внесли до списку найбільш розшукуваних злочинців Кримінал · lesya · 11.04.2013 22:25

  Цими днями курйозний випадок стався у Фінляндії – там місцева поліція помилково внесла ім'я президента Росії Володимира Путіна до списку найбільш розшукуваних злочинців. Інформація про це з’явилася на сторінках Associated Press. Отож виходить, що якщо б Путін у цей період вирішив перетнути кордон Фінляндії, його б взяли під варту. Точніше, навряд чи таке б сталося, однак поліцейські Фінляндії теоретично мали б на це повне право.


 • Вчені з'ясували, що в Адама був старший брат

  Вчені з'ясували, що в Адама був старший брат Наука · lesya · 11.04.2013 19:56

  Цікаву та сенсаційну заяву зробили нещодавно вчені-американці, провівши дослідження геному одного негра, з результатів якого випливає, що Всевишній створював людський рід двічі, в різних місцях і в різний час, і при чому в обох випадках вдало…


 • Невідомий вірш Черчіля продадуть з молотка

  Невідомий вірш Черчіля продадуть з молотка Суспільство · lesya · 11.04.2013 17:45

  Знаменитий на увесь світ політик Вінстон Черчіль, вислови якого стали афоризмами, у дорослому віці практично не писав віршів. Всі роботи того періоду написані в прозі.


 • Полотно Рафаеля очолило список найдорожчих творів мистецтва, що безслідно зникли

  Полотно Рафаеля очолило список найдорожчих творів мистецтва, що безслідно зникли Культура · lesya · 10.04.2013 18:02

  Знаменитий журнал Forbes цим днями склав рейтинг десяти найдорожчих викрадених творів мистецтва. Історія всіх цих шедеврів до цих пір залишається таємницею, а перше місце у даному рейтингу дісталося роботі художника епохи Відродження Рафаеля під назвою «Портрет молодого чоловіка». Вартість роботи, за твердженням експертів, становить не менше 100 мільйонів доларів, і куди воно поділося, напевне, один Бог знає.

  Свого часу це полотно належало знатному польському роду Чарторийських, однак у 1939 році картину конфіскували нацисти. Трохи згодом, коли Друга світова війна доходила кінця, полотно потрапило до генерал-губернатора окупованої Польщі Ганса Франка. Згодом на допитах у суді він розповів, де німці переховували твори мистецтва, проте картини Рафаеля там не було.

  І лише минулого року портрет нібито вдалося виявити в банківському сховищі на території США чи то Європи.


 • Вчені з'ясували, які розміри чоловічого достоїнства жінки вважають ідеальними

  Вчені з'ясували, які розміри чоловічого достоїнства жінки вважають ідеальними Наука · lesya · 10.04.2013 16:46

  Цікаве та, скажімо так, доволі особливе дослідження провели нещодавно австралійські вчені, які поставили за мету з’ясувати, чи дійсно розміри чоловічого достоїнства визначають рівень привабливості чоловіка в очах представниць протилежної статі. І виявилося, що це й справді так. І причина тому – все та ж еволюція.


 • Експерти назвали найпопулярніші бізнес-школи Європи

  Експерти назвали найпопулярніші бізнес-школи Європи Освіта · lesya · 10.04.2013 12:28

  Сьогодні як в цілому світі, так і в Україні дедалі більшої популярності набирають дипломи MBA. Це й не дивно, адже такий диплом є свідченням того, що людина компетентна у своїй справі, добре ознайомлена з особливостями керування та управління, в досконалості володіє іноземними мовами та багато-багато іншого. І якщо вітчизняні роботодавці ще не встигли повністю оцінити переваг цього диплому, то за кордоном спеціалісти з MBA мають набагато більше шансів отримати омріяну вакансію, ніж їхні конкуренти без диплому.


 • Топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій в Україні

  Топ-5 найбільш високооплачуваних вакансій в Україні Цікаві факти · lesya · 10.04.2013 11:22

  Виявляється, для того, щоб почати достатньо заробляти, нема потреби їхати за кордон і шукати щастя в чужих землях – на Україні також можна нормально заробляти. І навіть більше ніж нормально – 68 000 гривень досить непогана зарплатня, погодьтеся. І таких вакансій, актуальних на даний час, є декілька.


 • Китайці представили концепт міста, створеного в кратері астероїда

  Китайці представили концепт міста, створеного в кратері астероїда Нові технології · lesya · 08.04.2013 20:40

  Проблема Апокаліпсису, напевне, хвилює людство з моменту самої його появи. Сьогодні ж, з розвитком інформаційних технологій, які дозволяють проводити різні розрахунки, а також зі зростанням популярності різного роду пророцтв та, вкінці-кінців, кінематографу, тема кінця світу стала близькою кожному мешканцю Землі.


 • Спеціальна плівка перетворить екран будь-якого мобільного пристрою в 3D-дисплей

  Спеціальна плівка перетворить екран будь-якого мобільного пристрою в 3D-дисплей Нові технології · lesya · 08.04.2013 18:29

  Розвиток сучасних технологій по-справжньому вражає. До чого тільки не додумаються розробники для того, щоб привернути увагу потенційних споживачів. Приміром, нещодавно було винайдено плівку, яка перетворить екран будь-якого мобільного пристрою в 3D- дисплей.


 • Дослідники назвали основну причину смертельних аварій

  Дослідники назвали основну причину смертельних аварій Авто-мото · lesya · 08.04.2013 15:52

  Намагаючись з’ясувати основні причини дорожніх аварій з метою зниження кількості ДТП та удосконалення сучасних автомобільних систем, спеціалісти проводять нові дослідження, результати яких іноді бувають і зовсім несподіваними.


Всього 10394 на 1040 сторінках