Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • П'ять історій про тварин-злочинців

  П'ять історій про тварин-злочинців Природа · lesya · 17.04.2013 08:33

  Виявляється, злочинцями стають не лише люди – часом безневинні на перший погляд тварини перетворюються у справжніх правопорушників. Деякі тварини навіть потрапляють під арешт....

  1. Голуб-шпигун. Одного разу в Індії мешканець Пенджабу побачив пакистанського голуба, після чого одразу схопив його та віддав у поліцію. Як не дивно, відрізнити чужинця з-поміж натовпу місцевих голубів досить легко - пакистанські голуби вирізняються особливим забарвленням. Оглянувши птаха, поліцейські виявили кільце з написаним номером телефону та адресою. В результаті голуба звинуватили у шпигунстві та заарештували.

  2. Корова-вбивця. В 2005 році трагічний випадок стався в Нігерії – тут поліцейські заарештували корову. Як з’ясувалося, тварину звинуватили у вбивстві водія автобуса, який зупинився на узбіччі, щоб справити природні потреби. Корова підкралася ззаду, збила чоловіка з ніг, почала його колоти та штовхати, в результаті чого той помер.


 • Правильно підібрана музика спонукає жінок до сексу

  Правильно підібрана музика спонукає жінок до сексу Наука · lesya · 16.04.2013 23:33

  Томографія дозволяє вченим проводити цікаві дослідження. Нещодавно, приміром, канадським спеціалістам з Інституту неврології в Монреалі (Montreal Neurological Institute) вдалося з’ясувати, що вдало підібрана музика може зробити жінку більш покладистою в плані сексу. Так, виявляється, приємні на слух мелодії, особливо якщо вони нові, збуджують в мозку ті ж зони, що і секс.


 • Безалкогольне пиво викликає алкогольну залежність

  Безалкогольне пиво викликає алкогольну залежність Краса і здоров'я · lesya · 16.04.2013 18:26

  Цікаве та вельми непередбачуване дослідження провели американські вчені, в результаті якого з’ясували, що навіть безалкогольне пиво здатне викликати залежність та алкоголізм. Виявляється, один лише смак пива сприяє виникненню алкогольної залежності. І ніякого спирту тут непотрібно. Про це, за даними www.cosmolux.com.ua (Косметологический сайт Космолюкс), заявили дослідники з медичного факультету Індіанського університету (США).


 • Американський суддя оштрафував самого себе

  Американський суддя оштрафував самого себе Цікаві факти · lesya · 16.04.2013 13:42

  Американська судова система часто дивує нас своїми неточностями, які часом призводять до виникнення курйозних ситуацій. Однак і поведінка служителів закону часом буває не що б кумедною, але доволі незвичною, принаймні у нашому розумінні. Так, приміром, нещодавно суддя округу Іонія в штаті Мічиган на ім’я Раймонд Воут вирішив оштрафувати самого себе. Причиною такого кроку став мобільний телефон, який задзвонив у судді під час судового засідання.


 • Новий 3D роздруковуватиме вбрання прямо у вас вдома

  Новий 3D роздруковуватиме вбрання прямо у вас вдома Нові технології · lesya · 15.04.2013 23:55

  Якщо всього якесь століття тому літаки для наших предків видавалися справжньою фантастикою, то, можливо, в недалекому майбутньому фантастичними вже нашим нащадкам виглядатимуть магазини та бутіки, такі звичні для нас сьогодні. І вже зовсім скоро в нас зникне потреба ходити по магазинах, вибираючи одяг - ми робитимемо це прямо в себе вдома.


 • Іранський вчений створив "машину часу"

  Іранський вчений створив "машину часу" Нові технології · lesya · 15.04.2013 20:26

  Тегеранський вчений на ім’я Алі Рацегі (Ali Razeghi) нещодавно запатентував свій новий винахід з багатозначною назвою «Aryayek Time Traveling Machine». 27-річному іранцю вдалося створити машину часу. Однак, на відміну від класичних приладів схожого типу (всі вони не виходили за межі фантастичних фільмів та книг), які «дозволяють» подорожувати у часі, машина Алі не віднесе вас у майбутнє, а… перенесе майбутнє у сьогодення. Винайдена технологія не дозволятиме переміщуватися у часі, а лише «зазирнути» у майбутнє.


 • Британці назвали найбагатших музикантів

  Британці назвали найбагатших музикантів Музика · lesya · 15.04.2013 16:14

  Цими днями співробітники популярного видання Sunday Times вирішили зазирнути в гаманці всесвітньо відомих музикантів, назвавши найбагатших серед них.


 • 5 простих порад, які допоможуть схуднути

  5 простих порад, які допоможуть схуднути Краса і здоров'я · lesya · 12.04.2013 21:15

  Літо – сезон відпочинку, пляжів та коротких спідниць, отож до нього треба готуватися заздалегідь, щоб, примірявши улюблене літнє вбрання не впасти, бувало, в розпач. Поки ще є час, можна спробувати скинути набрані за зиму кілограми без особливих зусиль, виснажливих дієт та божевільних тренувань. Ось декілька порад, які допоможуть швидко привести себе в форму.


 • Найбільш незвичні спеціальності в коледжах та ВУЗах світу

  Найбільш незвичні спеціальності в коледжах та ВУЗах світу Освіта · lesya · 12.04.2013 20:11

  Всі ми знаємо, що система освіти кожної держави має свої особливості, проте в світі є заклади, які по-справжньому вражають спрямованістю своїх навчальних процесів. Нам навчання в таких школах може видатися якщо і не безглуздим, то вже точно дуже незвичним.


 • Останній писк моди в голлівудських фільмах: північні корейці - лиходії

  Останній писк моди в голлівудських фільмах: північні корейці - лиходії Кіно · lesya · 12.04.2013 08:04

  Останнім часом у Голлівудських фільмах модною стала тенденція робити лиходіями мешканців Північної Кореї. Однак, як пише оглядач The Independent Джеффрі Макнеб, тепер Голлівуд принаймні залишив у спокої німців, британців та росіян. А ролі лиходіїв у двох останніх бойовиках зіграли саме північні корейці.


Всього 10394 на 1040 сторінках