Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Найкрасивіші будинки в світі

  Найкрасивіші будинки в світі Цікаві факти · Марина Левицкая · 29.12.2015 17:32

  Будинок чи квартира – це фортеця для будь-якої людини. Тут можна відпочити після важкого робочого дня, провести час із сім’єю чи прийняти рідних та друзів. Саме тому кожен мріє про затишне та красиве житло.


 • Професії, які роботи можуть відібрати у людей

  Професії, які роботи можуть відібрати у людей Нові технології · Марина Левицкая · 29.12.2015 13:04

  Як ви думаєте, зможе робот виконувати замість вас роботу? Сьогодні це питання вже не викликає здивування чи посмішки. Його не можна вважати суто теоретичним.


 • Цілющі властивості манго

  Цілющі властивості манго Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 29.12.2015 10:27

  Чи знаєте ви, що манго здатне запобігти раку? Особливо він ефективний при профілактиці раку кишечника та грудей. Звичайно, при лікуванні такої серйозної хвороби не треба забувати про традиційну медицину.


 • Червоне вино допоможе покращити слух

  Червоне вино допоможе покращити слух Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 28.12.2015 20:56

  Щодня людина чує безліч різноманітних звуків. На деякі з них ми звертаємо увагу, але більшість звуків ми не помічаємо. Зазвичай, слуху ми приділяємо найменше уваги. Декілька разів на рік ми відвідуємо стоматолога, піклуємось про свої зуби, а от про слух чомусь забуваємо.


 • Газ радон - ліки, подаровані природою

  Газ радон - ліки, подаровані природою Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 28.12.2015 18:58

  Протягом багатьох століть людство користується дарами природи для лікування багатьох хронічних захворювань. Сонячне проміння, чисте повітря і вода має цілющий вплив на людський організм. Природа дає людині й інші, більш потужні природні засоби, серед яких необхідно виділити газ радон. Це досить рідкісний хімічний елемент. В медицині використовують радонову воду, яку отримують з радіоактивного газу, розчиненого у воді.


 • Особливості шведської освіти

  Особливості шведської освіти Освіта · Марина Левицкая · 25.12.2015 16:13

  На перший погляд система освіти в Швеції може здатися дуже дивною. Можна сказати, що вона виражає в повній мірі характер шведської ментальності, яка культивує дух терпимості та толерантності. Часом може здатися, що учні і студенти в цій країні мають надмірні права, які реалізуються за рахунок обмеження прав вчителів та викладачів. Учень і вчитель скоріше виступають партнерами або навіть опонентами.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі Наука · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Найбільші кораблі світу

  Найбільші кораблі світу Авто-мото · Марина Левицкая · 25.12.2015 10:21

  Кораблебудування - одна з найдавніших галузей промисловості. Головна причина виникнення мореплавства, а разом з ним і кораблебудування, - це стрімкий розвиток торгівлі між народами, розділеними морями та океанами. Від століття до століття змінювалися лише форми та розміри кораблів.


 • Наймодніші рюкзаки 2015-2016 року

  Наймодніші рюкзаки 2015-2016 року Цікаві факти · Марина Левицкая · 23.12.2015 10:25

  Точно не відомо, коли з'явився рюкзак. Але вже в кінці XVIII – на початку XIX століття він став поширеним серед військових, руки яких весь час були зайняті зброєю та іншими речами, які потрібно було нести. Потім зручність рюкзаків оцінили туристи та спортсмени.


 • Найкращі університети світу

  Найкращі університети світу Освіта · Марина Левицкая · 22.12.2015 12:52

  Щорічно QS World University Rankings публікує рейтинг найкращих університетів світу. Від цього авторитетного видання не відстає і Forbes, який традиційно готує цікаві статті про те, на чому базуються такі рейтинги та за якими принципами вони складаються.


Всього 10394 на 1040 сторінках