Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Телеканал НВО покаже фільм про подружжя Краусів, яке врятувало від Голокосту 50 єврейських дітей

  Телеканал НВО покаже фільм про подружжя Краусів, яке врятувало від Голокосту 50 єврейських дітей Кіно · lesya · 05.04.2013 22:13

  Наступного понеділка кабельний телеканал HBO покаже документальний фільм, який розкаже про подружжя Краусів, що врятувало кілька десятків єврейських дітей від Голокосту. Показ фільму запланований на день, коли у світі відзначають День пам'яті жертвам Голокосту.


 • Іспанці створили ліжко, яке непотрібно застеляти

  Іспанці створили ліжко, яке непотрібно застеляти Нові технології · lesya · 05.04.2013 20:26

  Напевне, кожному з нас знайома ситуація, коли зранку ми катастрофічно спізнюємося на роботу чи на важливу ділову зустріч, а в нас ще купа справ, які ми просто зобов’язані виконати. Дорогоцінні секунди розподіляються між прийняттям душу та іншими гігієнічними ранковими ритуалами, без яких просто неможливо вийти з дому. Трохи часу займає процес одягання. Поснідати ми, звісно, в таких випадках не встигаємо, а застелити ліжко - й поготів. Саме для таких випадків, а також для людей вельми ледачих, іспанська компанія OHEA створила особливе ліжко, яке дозволить уникнути проблеми з застелянням.


 • 4 найбільш "халявні" вакансії в світі

  4 найбільш "халявні" вакансії в світі Цікаві факти · lesya · 05.04.2013 20:00

  Напевне, кожній людині хоча б раз у житті хотілося знайти роботу, яка б і оплачувалася достойно, і робити б нічогісінько не доводилося. Однак найчастіше такого не буває: для того, щоб достатньо заробляти, необхідно докладати чималих зусиль. Проте «найчастіше» не означає «ніколи»: насправді на світі є вакансії, для яких якнайкраще підходить визначення «халявні».


 • Китайський геймер провів в Інтернет-кафе шість років

  Китайський геймер провів в Інтернет-кафе шість років Цікаві факти · lesya · 05.04.2013 17:51

  Вже давно нікого не здивує те, що пристрасть до комп’ютерних ігор часом можна прирівняти до наркоманії – цей факт на сьогоднішній день науково доведений. В людей, які втрачають доступ до комп’ютера та віртуального світу улюбленої гри, розвиваються симптоми, які фіксуються в наркоманів: роздратування, підвищена нервозність та часом навіть фізичні розлади. Таким чином, комп’ютерні ігри якщо й не такі небезпечні, як наркотики, то недалеко від них втекли. Зрозуміло, стосується це не всіх, а лише найбільш заповзятливих геймерів, таких, приміром, як китаєць Лі Мен.


 • Японці створили екран, здатний передавати запахи

  Японці створили екран, здатний передавати запахи Нові технології · lesya · 04.04.2013 19:24

  Сучасні технології дійшли того рівня розвитку, коли черговою новинкою вже мало кого здивуєш. Однак японським інженерам це вдалося – вони представили світові технологію, що дозволяє не лише спілкуватися на відстані, але й відчувати запахи за тисячі кілометрів.


 • "Аль-Каїда" відкрила свою сторінку в Twitter'і

  "Аль-Каїда" відкрила свою сторінку в Twitter'і Політика · lesya · 04.04.2013 16:49

  Діяльність кожної організації нерозривно зв’язана з функціонуванням засобів масової інформації. На неї впливають і наявні зв’язки з оточуючим світом та соціумом. Стосується це практично всіх організацій, навіть терористичних.


 • Ольга Бузова покине "Дом-2" - її замінить Джигурда або Нагієв

  Ольга Бузова покине "Дом-2" - її замінить Джигурда або Нагієв Життя · lesya · 04.04.2013 12:05

  Напевне, сьогодні не знайдеш такої людини, принаймні серед молоді, яка хоча б раз у житті не дивилася скандальний проект не менш скандального телеканалу. Йдеться, як уже хтось, напевне, встиг догадатися, про реаліті-шоу «Дом-2» на каналі ТНТ. Вже протягом кількох років учасники проекту приковують увагу глядачів, опиняючись в центрі скандалів та інших негараздів. А в останніх уже давно сформувалася власна думка щодо кожного з учасників, і далеко не завжди ця думка є однозначною та єдино правильною.


 • Експерти склали рейтинг країн, найбільш сприятливих для навчання іноземців

  Експерти склали рейтинг країн, найбільш сприятливих для навчання іноземців Освіта · lesya · 04.04.2013 10:45

  Сьогодні багато студентів вирушають на навчання за кордон. І стосується це не лише українців, але й студентів з інших країн, які в пошуках якісної та недорогої освіти вирушають освоювати нові простори.


 • У Німеччині від морозів загинула вся трупа Блошиного цирку

  У Німеччині від морозів загинула вся трупа Блошиного цирку Культура · lesya · 02.04.2013 20:11

  Цими днями у Німеччині від несподіваних весняних морозів загинула вся трупа Блошиного цирку. Тепер адміністрація цирку проводить терміновий набір артистів.


 • Багаті та знамениті, які колись були бездомними

  Багаті та знамениті, які колись були бездомними Цікаві факти · lesya · 02.04.2013 11:50

  Ніколи не опускати рук – мабуть, такий девіз обрали голлівудські зірки та інші знаменитості, на долю яких випали воістину складні випробування. І лише неймовірна жага подолати негаразди та залишитися на плаву дозволили їм досягти того, чим вони володіють зараз. Вони, ці люди, були не просто бідними – вони були бездомними.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках