Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Коммунальная карта Воронежа взята под контроль депутатами городской Думы

  Коммунальная карта Воронежа взята под контроль депутатами городской Думы Цікаві факти · kseniya_www · 20.04.2013 14:26

  Тема взаимоотношений между поставщиками коммунальных услуг, управляющими компаниями и простыми жителями является настолько болезненной и актуальной, что потребовала вмешательства Президента Российской Федерации. Реагируя на многочисленные обращения граждан, он потребовал от чиновников навести порядок в сфере ЖКХ. К реализации этого задания подключились депутаты воронежской городской Думы.


 • Культурная карта Новосибирска пополнилась новыми объектами

  Культурная карта Новосибирска пополнилась новыми объектами Цікаві факти · kseniya_www · 20.04.2013 14:22

  Культурный потенциал Новосибирска огромен. Это и театры, и музеи, и выставочные залы, и профильные учебные заведения, словом, этот город по праву можно назвать центром искусств Западной Сибири. В городе зарегистрировано около 700 творческих коллективов и это не предел. Культурная карта Новосибирска постоянно пополняется новыми объектами. Причем, что примечательно, активность в вопросах культурного развития тут проявляет, прежде всего, молодежь, которая старается постоянно продвигать вопросы данной области в СМИ, сети Интернет. Кроме того, молодежь берет активное участие и в культурной жизни города, организовывая небольшие театральные студии, музыкальные кружки.


 • Із Саудівської Аравії вигнали трьох "занадто красивих" чоловіків

  Із Саудівської Аравії вигнали трьох "занадто красивих" чоловіків Події у світі · lesya · 19.04.2013 18:24

  Закони та звичаї деяких іноземних держав іноді можуть вражати, а традиції та переконання мешканців мусульманських країн – і поготів. Це стосується й такої країни, як Саудівська Аравія: цими днями з країни депортували трьох чоловіків за те, що вони були «занадто красивими».


 • Те, як люди поводяться у ліфтах, відображає їхній соціальний статус

  Те, як люди поводяться у ліфтах, відображає їхній соціальний статус Психологія · lesya · 19.04.2013 17:26

  Провівши чергове дослідження, спеціалісти з’ясували, що за тим, як люди поводяться в ліфті, можна визначити їхній соціальний статус. Так, за даними Daily Mail, люди, заходячи в ліфт, підсвідомо займають місце за принципом соціальної ієрархії.


 • Найбезглуздіші бізнес-ідеї, що принесли своїм авторам мільйони

  Найбезглуздіші бізнес-ідеї, що принесли своїм авторам мільйони Цікаві факти · lesya · 18.04.2013 21:06

  Всім відомо, що в основі будь-якого бізнесу лежить бізнес-ідея, пошук якої може стати по-справжньому проблематичним. Невже можна придумати щось нове в наш час, коли розмаїття товарів та послуг дійшло, здавалося б, до неможливої межі? І щоб це «щось» ще й приносило гроші, при цьому немалі? Виявляється, можна: часом вкрай безглузді на перший погляд ідеї розкручуються такими темпами, що можуть спантеличити навіть самих авторів бізнес-проекту.


 • Відкриття туристичного сезону 2013 у Будві буде супроводжуватися знижками

  Відкриття туристичного сезону 2013 у Будві буде супроводжуватися знижками Розваги · kseniya_www · 18.04.2013 19:02

  Будва - це не просто стародавнє місто із затишними вузенькими вуличками, численними кафе, маленькими площами, казковими будиночками, магазинчиками і ресторанами. У першу чергу Будва вважається головним туристичним центром Чорногорії. Сам курорт з чотирьох боків оточений кріпосними стінами. Практично вся центральна частина узбережжя Чорногорії зайнята Будванською рив'єрою. Оскільки це місце вважається одним із самих сонячних на території Європи і Адріатики, то воно ідеально підійшло для любителів веселого і активного відпочинку. Тут життя вирує цілодобово.


 • За мотивами лайливої колискової знімуть фільм

  За мотивами лайливої колискової знімуть фільм Кіно · lesya · 17.04.2013 17:59

  Схоже, голлівудські творці кіно в пошуках нових та оригінальних ідей готові братися за часом зовсім уже незвичні та дивні проекти. Так, цими днями знаменита кінокомпанія 20th Century Fox оголосила про намір екранізувати «дитячу книгу для дорослих» під назвою «Go the Fuck to Sleep» Назва книги в перекладі з англійської означає щось на зразок «Іди на фіг спати» - саме таку колискову автор книги склав для своєї доньки.


 • Вчені запропонували людям харчуватися деревами

  Вчені запропонували людям харчуватися деревами Наука · lesya · 17.04.2013 13:10

  Схоже, що вже в недалекому майбутньому людство зможе перетворитися на гризунів. Так, нещодавно американські біоінженери розробили цікаву технологію, що дозволяє отримувати харчовий крохмаль з деревної целюлози в промислових масштабах.


 • П'ять історій про тварин-злочинців

  П'ять історій про тварин-злочинців Природа · lesya · 17.04.2013 08:33

  Виявляється, злочинцями стають не лише люди – часом безневинні на перший погляд тварини перетворюються у справжніх правопорушників. Деякі тварини навіть потрапляють під арешт....

  1. Голуб-шпигун. Одного разу в Індії мешканець Пенджабу побачив пакистанського голуба, після чого одразу схопив його та віддав у поліцію. Як не дивно, відрізнити чужинця з-поміж натовпу місцевих голубів досить легко - пакистанські голуби вирізняються особливим забарвленням. Оглянувши птаха, поліцейські виявили кільце з написаним номером телефону та адресою. В результаті голуба звинуватили у шпигунстві та заарештували.

  2. Корова-вбивця. В 2005 році трагічний випадок стався в Нігерії – тут поліцейські заарештували корову. Як з’ясувалося, тварину звинуватили у вбивстві водія автобуса, який зупинився на узбіччі, щоб справити природні потреби. Корова підкралася ззаду, збила чоловіка з ніг, почала його колоти та штовхати, в результаті чого той помер.


 • Правильно підібрана музика спонукає жінок до сексу

  Правильно підібрана музика спонукає жінок до сексу Наука · lesya · 16.04.2013 23:33

  Томографія дозволяє вченим проводити цікаві дослідження. Нещодавно, приміром, канадським спеціалістам з Інституту неврології в Монреалі (Montreal Neurological Institute) вдалося з’ясувати, що вдало підібрана музика може зробити жінку більш покладистою в плані сексу. Так, виявляється, приємні на слух мелодії, особливо якщо вони нові, збуджують в мозку ті ж зони, що і секс.


Всього 10392 на 1040 сторінках