Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Стиснута в кулак права долоня сприяє запам'ятовуванню

  Стиснута в кулак права долоня сприяє запам'ятовуванню Авто-мото · lesya · 26.04.2013 18:05

  Цікава річ все-таки людський організм. Його системи з’єднані між собою часом настільки невловимими зв’язками, що про наявність їхню ми і не здогадуємося. І лише вчені час від часу оприлюднюють результати нових досліджень, які доводять, що наш організм – не те що не вивчений досконало, а взагалі досліджений мало…


 • Найшвидший домашній Інтернет в світі - у Японії

  Найшвидший домашній Інтернет в світі - у Японії Нові технології · lesya · 26.04.2013 13:13

  Без доступу до Інтернету уявити сучасне життя практично неможливо. Він замінив нам телевізор та радіо, став прекрасним засобом спілкування, чудовою розвагою, а також помічником у виконанні різного роду повсякденних завдань. Однак на сьогоднішній день, на жаль, далеко не все населення Землі має однаково якісний доступ до Інтернету. Цього не скажеш про Японію – тут користувачі, як виявилося, отримують найбільш швидкісий Інтернет для домашнього користування в цілому світі.


 • Фотовиставка у Нью-Йорку розкаже про звірства "ментів" в Україні

  Фотовиставка у Нью-Йорку розкаже про звірства "ментів" в Україні Цікаві факти · lesya · 25.04.2013 22:04

  Цими днями у Нью-Йорку розпочала роботу досить дивна та скандальна фотовиставка, присвячена звірствам міліціонерів Росії та України. Дональд Вебер, фотограф з Канади, який і є автором колекції, вже встиг отримати приз за свою роботу. Він став одним із переможців минулорічного фотоконкурсу World Press Photo.


 • Durex представила нижню білизну, яка дозволить займатися сексом через смартфон

  Durex представила нижню білизну, яка дозволить займатися сексом через смартфон Нові технології · lesya · 25.04.2013 16:29

  Віртуальний світ поглинає реальний, і з кожним днем все нові речі оточуючої дійсності переміщуються в уявний простір, дарований нам комп’ютерами та новим технологіями. Схоже, тепер черга дійшла і до сексу – відомий на увесь світ виробник презервативів Durex представив світові свою нову розробку – білизну для віртуального сексу, управління якою відбуватиметься за допомогою смартфону.


 • В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів

  В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів Авто-мото · lesya · 25.04.2013 16:14

  Більшості з нас язик не повернеться назвати терористів людьми – мовляв, безжалісні вбивці, на совісті яких тисячі безневинних життів не мають права так називатися. Однак є такі, хто вбачає в них не просто людей, а борців за певні ідеали та переконання. А в деяких країнах для них створюють навіть спеціальні центри, де взяті у полон терористи можуть скористатися послугами тренажерного залу та пройти спа-процедури.


 • Внутрішні органи здатні відчувати запахи

  Внутрішні органи здатні відчувати запахи Наука · lesya · 23.04.2013 15:54

  Традиційно функцію розпізнавання запахів покладають на ніс – донедавна вважалося, що саме цей орган є єдиним в людському організмі, здатним відчувати приємні аромати чи різкі відразливі запахи. Насправді ж це не зовсім так: виявляється, відчувати запахи можуть інші органи людського організму - серце, легені та навіть кров.


 • Британський садовод з'ясував, що квіти люблять важкий рок

  Британський садовод з'ясував, що квіти люблять важкий рок Природа · lesya · 23.04.2013 12:55

  Напевне, всі ми ще зі школи пам’ятаємо вельми цікавий експеримент, який розповідав, що якісь там учені змушували помідори слухати класичну музику, від чого вони ставали гарними та повноцінними, покращувався ріст плодів, тоді як від рок-музики рослини практично гинули, ставали в’ялими, пошкодженими та непридатними. Результати цього експерименту приводилися вчителями, які розпочинали свою кар’єру за радянської епохи, кожного разу, коли в них виникало бажання перетворити популярний рок в очах учнів на якусь чортівню, від якої навіть помідори в’януть, не те що ніжні дитячі вуха…


 • Щасливий шлюб псує фігуру, з'ясували вчені

  Щасливий шлюб псує фігуру, з'ясували вчені Краса і здоров'я · lesya · 23.04.2013 10:29

  Цікаве дослідження провели нещодавно вчені, результати якого доводять, що люди, які знайшли щастя в шлюбі, починають набирати вагу швидкими темпами. Такого висновку дійшла Андреа Мельтзер з Південного методистського університету.


 • Хімічні реакції, що відбуваються під час приготування їжі

  Хімічні реакції, що відбуваються під час приготування їжі Цікаві факти · lesya · 23.04.2013 08:19

  У повсякденному житті хімія оточує нас всюди. В основу більшості предметів навколишньої дійсності закладені хімічні реакції, а живі організми – рослини, тварини та, власне, наш організм, не змогли б без них, цих реакцій, існувати.


 • Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми

  Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми Нові технології · lesya · 22.04.2013 19:26

  Інтернет – штука, без сумніву, вельми корисна, але разом з цим і вкрай небезпечна. Окрім сумнівного контенту,який так чи інакше чинить вплив на психіку користувачів. Інтернет-ресурси рясніють рекламою товарів та послуг, спрямованих на викачування грошей з довірливих громадян. Попастися на вудочку шахраїв – раз плюнути, особливо людям старшого віку. Крім того, використовуючи схильність багатьох людей до азарту, спритні умільці заповнили Мережу іграми, в які можна грати на гроші, тощо. Однак все це більше залежить від особистості самого користувача – якщо людина не піддається впливові сторонньої думки, то й стати жертвою інтернет-шахраїв їй, скоріше за все, не доведеться.


Всього 10392 на 1040 сторінках