Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської

  П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської Освіта · lesya · 03.05.2013 13:05

  Про те, наскільки важливе вивчення англійської мови сьогодні, говорити, мабуть, не варто. Знання цієї мови, яка вже протягом років утримує статус міжнародної, стане додатковим аргументом для роботодавця при прийомі на роботу чи визначенні розмірів заробітної плати, та й для людей, які часто їздять у відрядження за кордон воно стане прекрасним супутником. А цінителі класики зможуть прочитати чудові зразки творчості англійських письменників в оригіналі. Англійська стане в пригоді туристам, що часто подорожують, тощо.


 • Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds

  Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds Авто-мото · lesya · 30.04.2013 20:47

  Сьогодні різного роду рейтинги стали вельми популярним явищем. В основі рейтингів опиняються найрізноманітніші люди, речі та явища навколишнього світу. Серед них особливо популярними є автомобільні рейтинги, адже вони не лише зацікавлюють, а можуть бути досить корисними.


 • В одній з британських шкіл працює двоголовий учитель

  В одній з британських шкіл працює двоголовий учитель Події у світі · lesya · 30.04.2013 18:34

  Деякі люди схильні скаржитися на життя, навіть коли видимих причин для цього немає. Та є особистості, в яких доля склалася так, що причин для радостей, здавалося б, немає, при цьому вони не опускають рук і намагаються жити на повну. Приміром, в одній британській школі працює двоголовий вчитель. Точніше кажучи, це не один учитель, а цілих два: сіамські близнюки на ім’я Еббі та Бріттані Хензель мають два серця, дві пари легенів та спільну печінку, сечовий міхур, кишечник, статеву систему та грудну клітку. Незважаючи на таку нестандартну зовнішність, вони ведуть активний спосіб життя. Дівчата навіть закінчили університет і влаштувалися на роботу до школи.


 • Найбільш безпечна країна Європи - Британія

  Найбільш безпечна країна Європи - Британія Авто-мото · lesya · 30.04.2013 16:27

  Нещодавно з’ясувалося, що Британію можна вважати найбезпечнішою країною Західної Європи. Згідно з результатами чергового дослідження та проведенням аналізу статистики, рівень убивств у Лондоні - набагато нижчий, ніж в Амстердамі, Брюсселі, Празі та Нью-Йорку.


 • Microsoft розкрила секрети своїх технологій майбутнього

  Microsoft розкрила секрети своїх технологій майбутнього Нові технології · lesya · 29.04.2013 21:42

  Сучасні компанії наперебій стараються вразити світ черговою новинкою. Розробляються нові технології, в появу яких всього кілька років тому повірити було важко. В більшості випадків ці технології на стадії розробки зберігаються в суворій таємниці, і про них стає відомо лише з уривків інформації, роздобутої журналістами, або ж уже безпосередньо після офіційної демонстрації того чи іншого винаходу. Іншим шляхом вирішила піти корпорація Microsoft, привідкривши завісу таємниць власної «Лабораторії-X» та розповівши про винаходи, які чекають нас в недалекому майбутньому.


 • Створено найвищий у світі велосипед

  Створено найвищий у світі велосипед Авто-мото · lesya · 29.04.2013 19:35

  Чого тільки не вигадають люди, щоб прославити на увесь світ своє ім’я. Деякі навіть не зупиняться перед доволі сумнівною славою, а хтось готовий півжиття витратити на створення речей, досить дивних та оригінальних, але безглуздих та непотрібних для практичного використання.


 • Соціологи пояснили, чого ні в якому разі не варто робити на співбесіді

  Соціологи пояснили, чого ні в якому разі не варто робити на співбесіді Суспільство · lesya · 29.04.2013 16:46

  Сьогодні існує безліч методик, які допомагають людям вибрати певну лінію поведінки при влаштуванні на роботу. У цих виданнях містяться поради, як краще себе поводити на співбесіді, як правильно скласти резюме, та як за короткий час зацікавити роботодавця. Однак є річ, яку однозначно не варто робити на співбесіді.


 • Hyundai довелося вибачитися за невдалий ролик із самогубством

  Hyundai довелося вибачитися за невдалий ролик із самогубством Авто-мото · lesya · 29.04.2013 14:12

  Цими днями гучний скандал розгорівся навколо реклами автомобілів Hyundai, в результаті чого компанії довелося зняти невдалий ролик з ефіру та принести публічні вибачення за дії зарубіжної маркетингової компанії Innocean Europe, спеціалісти якої й працювали над створенням ролику. В центрі реклами опинився сюжет про самогубство, що й викликало нестримне обурення громадськості, яка твердить, що самогубства – не тема для спекуляції.


 • Шестирічна американка стала мільйонеркою - гроші вона заробила сама

  Шестирічна американка стала мільйонеркою - гроші вона заробила сама Цікаві факти · lesya · 29.04.2013 11:03

  Деякі люди ні разу в житті не тримали в руках суми, яка б перевищувала кілька тисяч доларів, а є й інші, які стають мільйонерами в досить-таки юному віці. Серед останніх – американка Ізабелла Барретт, шестирічна дівчинка, статки якої оцінюються в кілька мільйонів доларів. І що найцікавіше: ці гроші не дісталися їй у спадок від багатих родичів, ні – заробила своє багатство Белла самостійно…


 • Японці створили каву, що спалює жири

  Японці створили каву, що спалює жири Краса і здоров'я · lesya · 29.04.2013 07:55

  Недавно японські дослідники представили нову розробку у сфері боротьби з зайвими кілограмами – каву для схуднення. Вона не містить ніяких шкідливих добавок чи мікроелементів і не викликає звикання, говорять розробники.


Всього 10394 на 1040 сторінках