Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Дизайнер з Брукліну створив світильник, який працює на основі піску

  Дизайнер з Брукліну створив світильник, який працює на основі піску Нові технології · lesya · 09.05.2013 19:46

  Цікавий проект представив нещодавно дизайнер Danielle Trofe, створивши досить незвичні, оригінальні та красиві світлодіоні лампи, що працюватимуть від енергії піску.


 • У США з'явилася мода святкувати початок менопаузи

  У США з'явилася мода святкувати початок менопаузи Краса і здоров'я · lesya · 09.05.2013 12:27

  Те, що практично всі народи Землі кардинально відрізняються між собою особливостями світосприйняття, давно відомий факт. І те, що для мешканців тієї чи іншої країни може видатися зрозумілим та нормальним, для населення іншої – категорично неприйнятні явища. Яскраво простежується це на прикладі ставлення до одностатевих взаємин та шлюбів – в той час, коли Європа активно бореться за права представників сексуальних меншин, для переважної більшості нас такі стосунки огидні та неприпустимі, а в багатьох країнах арабського світу за нетрадиційну орієнтацію грозить смертна кара чи довічне ув’язнення.


 • Вчені підтвердили, що у чоловіків з гітарою більше шансів познайомитися з жінками

  Вчені підтвердили, що у чоловіків з гітарою більше шансів познайомитися з жінками Краса і здоров'я · lesya · 09.05.2013 09:51

  Давно вважається, що у чоловіків, які вміють грати на гітарі, набагато більше шансів познайомитися з жінкою, ніж у представників сильної статі, які музикальними здібностями не володіють.


 • 8 моторошних жертв, на які йшли жінки заради краси

  8 моторошних жертв, на які йшли жінки заради краси Краса і здоров'я · lesya · 08.05.2013 17:36

  Відомо, що заради того, щоб гарно виглядати, жінки готові піти багато на що. І часом вони не зупиняються перед засобами, які становлять безпосередню загрозу їхньому життю та здоров’ю. Так було, є і, схоже на те, буде…


 • Безрукого художника з Казахстану не впустили у Великобританію через відсутність відбитків пальців

  Безрукого художника з Казахстану не впустили у Великобританію через відсутність відбитків пальців Події у світі · lesya · 08.05.2013 11:45

  Курйозний та водночас доволі-таки неприємний випадок стався в житті одного казахстанського художника – йому не відкрили візу до Великобританії через те, що він, не маючи обох рук, не зміг надати відбитків пальців.


 • У Стокгольмі відкрилася найвища у світі карусель

  У Стокгольмі відкрилася найвища у світі карусель Розваги · lesya · 08.05.2013 07:06

  З приходом літа вертається популярність до різного роду атракціонів та розваг, які дарують неповторні відчуття, адреналін та шалений екстрим. Атракціонів сьогодні існує чимало,однак є такі, на яких далеко не кожен зважиться покататися. Приміром, справжньою знахідкою для любителів гострих відчуттів стане карусель, відкрита нещодавно у Стокгольмі. Шведський атракціон отримав назву Eclipse ("Затемнення"), а його висота перевищує 120 метрів.


 • У США продають вогнепальну зброю для дітей

  У США продають вогнепальну зброю для дітей Цікаві факти · lesya · 07.05.2013 21:41

  Ситуація зі зброєю у США склалася незавидна. Вражає не лише її доступність, але й особливості поводження з небезпечною для життя зброєю. Йдеться не лише про недбало залишені пістолети та гвинтівки,які, потрапивши до рук психічно неврівноважених осіб чи дітей, несуть смерть оточуючим, а й про те, що у США зброю… дарують дітям на день народження. Наслідки не заставили себе довго чекати - в американському штаті Кентуккі цими днями п'ятирічний хлопчик застрелив з гвинтівки свою дворічну сестру.


 • Ролі в "найбільш крихітному фільмі" виконали атоми

  Ролі в "найбільш крихітному фільмі" виконали атоми Нові технології · lesya · 07.05.2013 11:47

  Цими днями Книга рекордів Гіннеса поповнилася ще одним досягненням - вчені з IBM Research зняли «найбільш крихітний фільм», головні ролі в якому дісталися атомам речовини, що рухаються по мідній поверхні. Фільм отримав назву «A Boy and His Atom», а розповідає він історію одного хлопчика, який грається своїм атомом.


 • П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської

  П'ять найбільш ефективних стратегій вивчення англійської Освіта · lesya · 03.05.2013 13:05

  Про те, наскільки важливе вивчення англійської мови сьогодні, говорити, мабуть, не варто. Знання цієї мови, яка вже протягом років утримує статус міжнародної, стане додатковим аргументом для роботодавця при прийомі на роботу чи визначенні розмірів заробітної плати, та й для людей, які часто їздять у відрядження за кордон воно стане прекрасним супутником. А цінителі класики зможуть прочитати чудові зразки творчості англійських письменників в оригіналі. Англійська стане в пригоді туристам, що часто подорожують, тощо.


 • Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds

  Рейтинг найпотворніших авто від видання Edmunds Авто-мото · lesya · 30.04.2013 20:47

  Сьогодні різного роду рейтинги стали вельми популярним явищем. В основі рейтингів опиняються найрізноманітніші люди, речі та явища навколишнього світу. Серед них особливо популярними є автомобільні рейтинги, адже вони не лише зацікавлюють, а можуть бути досить корисними.


Всього 10392 на 1040 сторінках