Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Анджеліна Джолі видалила молочні залози

  Анджеліна Джолі видалила молочні залози Медицина · lesya · 15.05.2013 22:25

  На досить сміливий вчинок зважилася знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі, яка носить звання однієї з найкрасивіших зірок Голлівуду. Актриса розповіла, що зовсім недавно зробила операцію з видалення молочних залоз.


 • Володимир Кличко став сьомим в рейтингу ефективності ударів

  Володимир Кличко став сьомим в рейтингу ефективності ударів Спорт · lesya · 15.05.2013 17:24

  Знаменитий на увесь світ український боксер Володимир Кличко зайняв сьому сходинку в рейтингу ефективності ударів. За підрахунками експертів, з усіх ударів Володимира 34% влучають в ціль, тобто в супротивника. При цьому Кличко-молодший пропускає 21% ударів, отриманих від супротивника.


 • В Ірландії народилися близнята з інтервалом у 87 днів

  В Ірландії народилися близнята з інтервалом у 87 днів Суспільство · lesya · 15.05.2013 14:05

  Цікавий випадок стався в Ірландії – тут жінка народила близнюків з різницею у 87 днів.


 • В польському ресторані подають страву "рак шийки матки"

  В польському ресторані подають страву "рак шийки матки" Події у світі · lesya · 15.05.2013 10:14

  Відомо, що хороший, якісний переклад вимагає досконалого володіння мовою та знання її особливостей, інакше ляпів та курйозних ситуацій просто не уникнути. І закінчення цих ситуацій часом дуже далеке від визначення «кумедні». Так, історії відомо чимало випадків, коли труднощі в перекладі ставали причиною прикрих непорозумінь, які закінчувалися трагічно. Один з таких випадків ледь не став причиною розгортання Третьої світової – тоді слова Микити Хрущова були потрактовані невірно, і над життям мільйонів мешканців СРСР та США нависла серйозна небезпека.


 • Неочікувана сировина для виробництва біопалива

  Неочікувана сировина для виробництва біопалива Нові технології · lesya · 14.05.2013 19:40

  Запаси викопного палива, як відомо, з кожним днем зменшуються, а потреба в них тільки зростає. Тому людство змушене шукати все нові альтернативні варіанти. Їх, треба сказати, є чимало, і часом паливо можна добувати із зовсім неочікуваних речей.


 • Пілоти, захотівши поспати, доручили керування літаком стюардесі-стажерці

  Пілоти, захотівши поспати, доручили керування літаком стюардесі-стажерці Події у світі · lesya · 14.05.2013 13:48

  Як відомо, безпека польотів значною мірою залежить не лише від справності техніки та комп’ютерного устаткування, а багато в чому від вмінь та навиків пілотів, що керують літаком, а також від рівня відповідальності екіпажу. І дуже часто причино жахливих авіакатастроф, які забирають життя десятків чи сотень людей, стають помилки у керуванні. І особливо трагічно, коли ці помилки стаються через недбалість самого екіпажу, самовпевненість якого може коштувати життя іншим людям…


 • Одноманітна їжа сприяє схудненню

  Одноманітна їжа сприяє схудненню Авто-мото · lesya · 14.05.2013 10:26

  Людський організм – загадка, яку навряд чи комусь вдасться до кінця розгадати. І хоча вченим сьогодні все більше вдається наблизитися до розуміння його особливостей, деякі властивості людського організму справді вражають. Так, для прикладу, результати досліджень, отримані нещодавно, на противагу поширеним раніше твердженням доводять, що людина здатна худнути, навіть споживаючи висококалорійну їжу. Головне, щоб ця їжа була одноманітною, адже, як виявилося, саме нудьга дозволяє знизити кількість споживаних калорій.


 • Американцю, який два роки хворів нежитем, повідомили, що в нього носом витікає мозок

  Американцю, який два роки хворів нежитем, повідомили, що в нього носом витікає мозок Краса і здоров'я · lesya · 10.05.2013 22:23

  Похід до лікаря для одного американця став однією з найжахливіших подій в його житті. «Я перелякався до смерті», - розповів згодом чоловік, який протягом тривалого часу думав, що страждає від алергії, а відвідавши лікаря, дізнався, що в нього носом витікає мозок.


 • Стиль чхання видає риси характеру

  Стиль чхання видає риси характеру Наука · lesya · 10.05.2013 20:05

  Талановитому та досвідченому психологові вистачить поверхневого погляду на свого співрозмовника, щоб зрозуміти, що він собою являє. Сміх, манера розмовляти та ходити, жести та міміка – все це може розповісти про вас набагато більше, ніж того хотілося б. І навіть те, як ви чхаєте, може видавати певні риси вашого характеру.


 • Біллі Джо Армстронг назвав репера Psy герпесом музики

  Біллі Джо Армстронг назвав репера Psy герпесом музики Музика · lesya · 10.05.2013 14:25

  Корейський репер Psy досить швидко та несподівано завоював шалену популярність. Тепер його ім’я знають в цілому світі, а відеоролики на Youtube числяться серед лідерів за кількістю переглядів. Проте далеко не всі сприймають творчість репера однаково позитивно – приміром, не менш знаменитий музикант Біллі Джо Армстронг вважає корейця герпесом сучасної музичної культури.


Всього 10394 на 1040 сторінках