Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів

  В Саудівській Аравії відкрили центр для терористів Авто-мото · lesya · 25.04.2013 16:14

  Більшості з нас язик не повернеться назвати терористів людьми – мовляв, безжалісні вбивці, на совісті яких тисячі безневинних життів не мають права так називатися. Однак є такі, хто вбачає в них не просто людей, а борців за певні ідеали та переконання. А в деяких країнах для них створюють навіть спеціальні центри, де взяті у полон терористи можуть скористатися послугами тренажерного залу та пройти спа-процедури.


 • Внутрішні органи здатні відчувати запахи

  Внутрішні органи здатні відчувати запахи Наука · lesya · 23.04.2013 15:54

  Традиційно функцію розпізнавання запахів покладають на ніс – донедавна вважалося, що саме цей орган є єдиним в людському організмі, здатним відчувати приємні аромати чи різкі відразливі запахи. Насправді ж це не зовсім так: виявляється, відчувати запахи можуть інші органи людського організму - серце, легені та навіть кров.


 • Британський садовод з'ясував, що квіти люблять важкий рок

  Британський садовод з'ясував, що квіти люблять важкий рок Природа · lesya · 23.04.2013 12:55

  Напевне, всі ми ще зі школи пам’ятаємо вельми цікавий експеримент, який розповідав, що якісь там учені змушували помідори слухати класичну музику, від чого вони ставали гарними та повноцінними, покращувався ріст плодів, тоді як від рок-музики рослини практично гинули, ставали в’ялими, пошкодженими та непридатними. Результати цього експерименту приводилися вчителями, які розпочинали свою кар’єру за радянської епохи, кожного разу, коли в них виникало бажання перетворити популярний рок в очах учнів на якусь чортівню, від якої навіть помідори в’януть, не те що ніжні дитячі вуха…


 • Щасливий шлюб псує фігуру, з'ясували вчені

  Щасливий шлюб псує фігуру, з'ясували вчені Краса і здоров'я · lesya · 23.04.2013 10:29

  Цікаве дослідження провели нещодавно вчені, результати якого доводять, що люди, які знайшли щастя в шлюбі, починають набирати вагу швидкими темпами. Такого висновку дійшла Андреа Мельтзер з Південного методистського університету.


 • Хімічні реакції, що відбуваються під час приготування їжі

  Хімічні реакції, що відбуваються під час приготування їжі Цікаві факти · lesya · 23.04.2013 08:19

  У повсякденному житті хімія оточує нас всюди. В основу більшості предметів навколишньої дійсності закладені хімічні реакції, а живі організми – рослини, тварини та, власне, наш організм, не змогли б без них, цих реакцій, існувати.


 • Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми

  Названо найбільш небезпечні комп'ютерні програми Нові технології · lesya · 22.04.2013 19:26

  Інтернет – штука, без сумніву, вельми корисна, але разом з цим і вкрай небезпечна. Окрім сумнівного контенту,який так чи інакше чинить вплив на психіку користувачів. Інтернет-ресурси рясніють рекламою товарів та послуг, спрямованих на викачування грошей з довірливих громадян. Попастися на вудочку шахраїв – раз плюнути, особливо людям старшого віку. Крім того, використовуючи схильність багатьох людей до азарту, спритні умільці заповнили Мережу іграми, в які можна грати на гроші, тощо. Однак все це більше залежить від особистості самого користувача – якщо людина не піддається впливові сторонньої думки, то й стати жертвою інтернет-шахраїв їй, скоріше за все, не доведеться.


 • Реклама-попутчица

  Реклама-попутчица Цікаві факти · kseniya_www · 22.04.2013 12:57

  Хотите, чтобы о вашей компании за один день узнало несколько миллионов? Мечтаете поднять уровень продаж и расширить клиентскую базу?


 • Глава Maserati назвав електромобілі "нісенітницею"

  Глава Maserati назвав електромобілі "нісенітницею" Авто-мото · lesya · 22.04.2013 09:48

  Останнім часом людство дедалі більше уваги приділяє проблемам екології. Розвиток цивілізації, хоч яким би позитивним він не видавався, негативно позначається на навколишньому середовищі, і сьогодні, коли автомобіль перестав бути предметом розкоші, перетворившись на повсякденну необхідність, ця проблема постала особливо гостро.


 • Топ-7 найбезглуздіших смертей

  Топ-7 найбезглуздіших смертей Цікаві факти · lesya · 22.04.2013 09:04

  В більшості випадків смерть настає несподівано. Проте іноді вона, здається, глузує з людей, адже померти так, як герої нашої статті, не хотів би, напевне, ніхто. Хоча вмирати іншими способами також не дуже хочеться, а вже як до цього дійде справа, то, скоріше за все, вже буде однаково, що стало причиною нашого відходу в потойбіччя.


 • Найпопулярніші напої Чехії

  Найпопулярніші напої Чехії Цікаві факти · lesya · 22.04.2013 07:20

  Чехія – та країна, в якій ніколи не було нестачі туристів. Це й не дивно, адже краса цього місця не може залишити байдужим практично нікого, хто відвідав його хоча б раз за життя. Чого варта одна лише Прага зі своїми старовинними кривенькими вуличками, від яких так і віє атмосферою вікової давнини.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках