Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 91-річна британка стала діджеєм на радіо

  91-річна британка стала діджеєм на радіо Розваги · lesya · 27.05.2013 14:34

  Багато хто твердить, що молодість – це не те, як ви виглядаєте, а те, як почуваєтеся. І таке твердження далеко небезпідставне: є люди, що і в сто років здійснюють подвиги, які навіть молодим не під силу.


 • Роман Поланські опинився в центрі скандалу в Каннах

  Роман Поланські опинився в центрі скандалу в Каннах Кіно · lesya · 27.05.2013 12:02

  Цьогорічний фестиваль у Каннах багатий скандалами. На додачу до гучних грабежів, ще й самі учасники загострюють атмосферу кінофестивалю. В центрі чергового скандалу вже перед самим завершенням заходу опинився знаменитий режисер Роман Поланські. Презентуючи свій новий фільм, він з сумом зауважив, що в сучасному житті не залишилося місця для романтики.


 • Аpple Іphone 5s покажуть в рамках конференції у Сан-Франциско

  Аpple Іphone 5s покажуть в рамках конференції у Сан-Франциско Нові технології · lesya · 24.05.2013 22:41

  Компанія Apple, яка вже декілька років поспіль проводить конференції для розробників WWDC, не відступить від традиції і цього року: Worldwide Developers Conference 2013 запланована на 10-14 червня. Проходитиме вона у Сан-Франциско (штат Каліфорнія, США). В ході цього заходу присутнім презентують низку новинок та удосконалень, над якими зараз трудяться спеціалісти та розробники Apple.


 • Найоригінальніші способи розбагатіти

  Найоригінальніші способи розбагатіти Цікаві факти · lesya · 24.05.2013 21:39

  На сьогоднішній день існує чимало способів гарно заробити чи досить швидко розбагатіти. Щоправда, далеко не всім це вдається: комусь не вистачає стартового капіталу, комусь – фантазії. Однак люди, про яких піде мова нижче, вирізняються оригінальністю та винахідливістю у справі заробляння грошей.


 • Китайський мотоцикліст потрапив у 4 ДТП за одну хвилину

  Китайський мотоцикліст потрапив у 4 ДТП за одну хвилину Події у світі · lesya · 24.05.2013 19:38

  Є люди, які гинуть настільки безглуздою та неправдоподібною смертю, що, якби не сам факт загибелі, можна було б від душі пореготати. А є такі зірвиголови, від яких смерть сама киває п’ятами. Так, справжнім щасливчиком можна назвати китайського мотоцикліста, що потрапив у чотири ДТП за одну хвилину і при цьому залишився живим. Щоправда, витягувати його довелося не з-під уламків розбитих машин, як можна було б подумати, а з колектора, заповненого водою.


 • Британці назвали французів найбільш нахабною нацією Європи

  Британці назвали французів найбільш нахабною нацією Європи Суспільство · lesya · 24.05.2013 12:46

  Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, яку націю вважаєте найбільш нахабною? Представники якої народності своєю безпосередньою та часом грубою поведінкою змушують нас забувати, що існують такі поняття, як культура, вихованість та ввічливість? Скоріше за все, у кожного є своя власна відповідь на це запитання, а ось у британців, схоже на те, вона збігається в більшості населення – найбільш нахабними їм видаються французи.


 • На вечірках Канського фестивалю француз видавав себе за PSY

  На вечірках Канського фестивалю француз видавав себе за PSY Кіно · lesya · 23.05.2013 23:09

  Цьогорічний кінофестиваль у Каннах відзначився не лише новинками в сфері кінематографу, але й курйозними ситуаціями.


 • Найкомфортніші в'язниці світу

  Найкомфортніші в'язниці світу Суспільство · lesya · 23.05.2013 20:32

  Є в’язниці, в які не хотілося б потрапити навіть найзапеклішим головорізам. Так, своєю жорстокістю на увесь світ славиться Алькатрас – в’язниця, з якої практично неможливо втекти. Проте є тюрми, відбувати ув’язнення в яких задоволенням, звісно, не назвеш, але багатьом в’язням вони запропонували умови проживання кращі, ніж вдома. Можливість користуватись бібліотеками, ПК, переглядати андроид ТВ - це все можна робити в стінах в'язниці. З одним хіба що недоліком - відсутністю свободи.


 • NASA розпочало розробку 3D-принтера для приготування піци

  NASA розпочало розробку 3D-принтера для приготування піци Авто-мото · lesya · 23.05.2013 10:57

  3D-принтери сьогодні використовуються всюди. Вони лягають в основу все нових проектів, і, схоже на те, традиційні заводи та фабрики в недалекому майбутньому можуть зникнути з лиця землі. Так, 3D-принтери сьогодні застосовуються в сфері автомобілевиробництва для «друку» елементів сучасних авто. Недавно було представлено принтер, «навчений» вготовляти вогнепальну зброю. А цими днями співробітники Американського Космічного Агентства NASA, очевидно, стурбовані раціоном харчування космонавтів, вирішили зайнятися створенням 3D-принтера для приготування піци в космосі.


 • В американському місті Санта-Крус комп'ютерна програма пророкує злочини

  В американському місті Санта-Крус комп'ютерна програма пророкує злочини Кримінал · lesya · 22.05.2013 18:28

  Нестандартний підхід до розкриття злочинів проявили нещодавно поліцейські міста Санта-Крус (США) – за допомого спеціальної комп’ютерної програми вони визначають район міста, де існує найвища імовірність пограбувань та крадіжок зі зломом. Туди й виїжджають патрульні машини, намагаючись попередити злочин чи спіймати злочинців на гарячому. За словами правоохоронців, такий підхід – цілком виправданий.


Всього 10394 на 1040 сторінках