Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Одноманітна їжа сприяє схудненню

  Одноманітна їжа сприяє схудненню Авто-мото · lesya · 14.05.2013 10:26

  Людський організм – загадка, яку навряд чи комусь вдасться до кінця розгадати. І хоча вченим сьогодні все більше вдається наблизитися до розуміння його особливостей, деякі властивості людського організму справді вражають. Так, для прикладу, результати досліджень, отримані нещодавно, на противагу поширеним раніше твердженням доводять, що людина здатна худнути, навіть споживаючи висококалорійну їжу. Головне, щоб ця їжа була одноманітною, адже, як виявилося, саме нудьга дозволяє знизити кількість споживаних калорій.


 • Американцю, який два роки хворів нежитем, повідомили, що в нього носом витікає мозок

  Американцю, який два роки хворів нежитем, повідомили, що в нього носом витікає мозок Краса і здоров'я · lesya · 10.05.2013 22:23

  Похід до лікаря для одного американця став однією з найжахливіших подій в його житті. «Я перелякався до смерті», - розповів згодом чоловік, який протягом тривалого часу думав, що страждає від алергії, а відвідавши лікаря, дізнався, що в нього носом витікає мозок.


 • Стиль чхання видає риси характеру

  Стиль чхання видає риси характеру Наука · lesya · 10.05.2013 20:05

  Талановитому та досвідченому психологові вистачить поверхневого погляду на свого співрозмовника, щоб зрозуміти, що він собою являє. Сміх, манера розмовляти та ходити, жести та міміка – все це може розповісти про вас набагато більше, ніж того хотілося б. І навіть те, як ви чхаєте, може видавати певні риси вашого характеру.


 • Біллі Джо Армстронг назвав репера Psy герпесом музики

  Біллі Джо Армстронг назвав репера Psy герпесом музики Музика · lesya · 10.05.2013 14:25

  Корейський репер Psy досить швидко та несподівано завоював шалену популярність. Тепер його ім’я знають в цілому світі, а відеоролики на Youtube числяться серед лідерів за кількістю переглядів. Проте далеко не всі сприймають творчість репера однаково позитивно – приміром, не менш знаменитий музикант Біллі Джо Армстронг вважає корейця герпесом сучасної музичної культури.


 • Знаменитий китайський режисер заплатить 26 мільйонів доларів за багатодітність

  Знаменитий китайський режисер заплатить 26 мільйонів доларів за багатодітність Авто-мото · lesya · 10.05.2013 11:51

  Цими днями з’явилася інформація, що знаменитого китайського режисера оштрафують на цілих 26 мільйонів доларів. І не за порушення дорожніх правил чи правопорядку, що зразу спадає на думку, а за дітей, точніше, за їхню кількість.


 • 5 революційних технологій, які приховали від людства

  5 революційних технологій, які приховали від людства Нові технології · lesya · 10.05.2013 09:01

  Як відомо, наука повинна служити на благо людства, однак далеко не всі винаходи є однаково корисними. А ті, які несуть для людства чималу користь, чомусь приховуються. Багато хто переконує, що втіленню наукових відкриттів в життя заважають мільярдери, зацікавлені в своєму збагаченні…


 • Дизайнер з Брукліну створив світильник, який працює на основі піску

  Дизайнер з Брукліну створив світильник, який працює на основі піску Нові технології · lesya · 09.05.2013 19:46

  Цікавий проект представив нещодавно дизайнер Danielle Trofe, створивши досить незвичні, оригінальні та красиві світлодіоні лампи, що працюватимуть від енергії піску.


 • У США з'явилася мода святкувати початок менопаузи

  У США з'явилася мода святкувати початок менопаузи Краса і здоров'я · lesya · 09.05.2013 12:27

  Те, що практично всі народи Землі кардинально відрізняються між собою особливостями світосприйняття, давно відомий факт. І те, що для мешканців тієї чи іншої країни може видатися зрозумілим та нормальним, для населення іншої – категорично неприйнятні явища. Яскраво простежується це на прикладі ставлення до одностатевих взаємин та шлюбів – в той час, коли Європа активно бореться за права представників сексуальних меншин, для переважної більшості нас такі стосунки огидні та неприпустимі, а в багатьох країнах арабського світу за нетрадиційну орієнтацію грозить смертна кара чи довічне ув’язнення.


 • Вчені підтвердили, що у чоловіків з гітарою більше шансів познайомитися з жінками

  Вчені підтвердили, що у чоловіків з гітарою більше шансів познайомитися з жінками Краса і здоров'я · lesya · 09.05.2013 09:51

  Давно вважається, що у чоловіків, які вміють грати на гітарі, набагато більше шансів познайомитися з жінкою, ніж у представників сильної статі, які музикальними здібностями не володіють.


 • 8 моторошних жертв, на які йшли жінки заради краси

  8 моторошних жертв, на які йшли жінки заради краси Краса і здоров'я · lesya · 08.05.2013 17:36

  Відомо, що заради того, щоб гарно виглядати, жінки готові піти багато на що. І часом вони не зупиняються перед засобами, які становлять безпосередню загрозу їхньому життю та здоров’ю. Так було, є і, схоже на те, буде…


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках