Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Наймодніші рюкзаки 2015-2016 року

  Наймодніші рюкзаки 2015-2016 року Цікаві факти · Марина Левицкая · 23.12.2015 10:25

  Точно не відомо, коли з'явився рюкзак. Але вже в кінці XVIII – на початку XIX століття він став поширеним серед військових, руки яких весь час були зайняті зброєю та іншими речами, які потрібно було нести. Потім зручність рюкзаків оцінили туристи та спортсмени.


 • Найкращі університети світу

  Найкращі університети світу Освіта · Марина Левицкая · 22.12.2015 12:52

  Щорічно QS World University Rankings публікує рейтинг найкращих університетів світу. Від цього авторитетного видання не відстає і Forbes, який традиційно готує цікаві статті про те, на чому базуються такі рейтинги та за якими принципами вони складаються.


 • "Підводні камені" інтернету

  "Підводні камені" інтернету Нові технології · Марина Левицкая · 22.12.2015 10:59

  Інтернет кардинально змінив життя багатьох українців, яким стала доступна майже вся інформація. Пошта доставляється вмить, а відео-зв'язок дозволяє спілкуватися з людьми в будь-якій країні.


 • 6 характеристик сучасного журналіста

  6 характеристик сучасного журналіста Освіта · Марина Левицкая · 21.12.2015 11:10

  На перший погляд, журналіст – це звичайна людина, яка зовсім не відрізняється від інших. Насправді, це недоспані ночі, розхитані нерви та недописані матеріали, які треба здати вже на наступний день. Читач досить вимогливий. Він весь час потребує нової інформації, тому справжній, відданий своїй професії журналіст повинен завжди бути в курсі подій.


 • Найшвидший у світі шкільний автобус

  Найшвидший у світі шкільний автобус Авто-мото · Марина Левицкая · 21.12.2015 10:02

  Винахід американця Пола Стедлера обов'язково зацікавить тих батьків, чия дитина постійно запізнюється до школи. Незвичайний супер-швидкісний автобус прославив конструктора на весь світ.


 • Найпопулярніші сервіси для перекладу

  Найпопулярніші сервіси для перекладу Освіта · Марина Левицкая · 17.12.2015 12:11

  Кожного дня ми отримуємо величезну кількість інформації. Вона надходить до нас звідусіль і дуже швидко поширюється. Комп'ютеризація і наявність інтернету пришвидшує цей процес.


 • Декілька порад про те, як знайти додаткові джерела заробітку

  Декілька порад про те, як знайти додаткові джерела заробітку Життя · Марина Левицкая · 16.12.2015 15:13

  Рік, який добігає до кінця, не радує нас економічною чи політичною стабільністю. В такий нелегкий час необхідно шукати шляхи, щоб збільшити свої доходи і накопичення. Такі кризові ситуації дають сильний поштовх для того, щоб почати шукати вихід зі складної ситуації, реалізовувати нові ідеї та проекти. Наступний рік готує нам певні складнощі, боротьба з якими вимагатиме певних зусиль. Покладати надію на одне джерело доходу неможливо, тому треба знайти для себе додаткові джерела заробітку.


 • Apple відкрила секретну лабораторію на Тайвані

  Apple відкрила секретну лабораторію на Тайвані Нові технології · Марина Левицкая · 15.12.2015 13:55

  Нещодавно видання Bloomberg повідомило, що всесвітньо відома компанія Apple відкрила секретну лабораторію, в якій проводяться розробки більш сучасних версій дисплеїв для пристроїв, які нею виготовляються.


 • Меблі для школяра: на чому можна зекономити без шкоди для здоров'я

  Меблі для школяра: на чому можна зекономити без шкоди для здоров'я Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 14.12.2015 14:37

  Підготовка до школи – це не лише покупка одягу, портфеля та яскравої канцелярії. В першу чергу, необхідно потурбуватися про робоче місце школяра, а саме, про стілець та письмовий стіл, за яким він буде виконувати домашнє завдання. Це потрібно для того, щоб зберегти зір та правильну поставу.


 • Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність

  Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність Техніка · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:55

  В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.


Всього 10377 на 1038 сторінках