Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Найдорожча монета в світі

  Найдорожча монета в світі Цікаві факти · Марина Левицкая · 14.01.2016 16:27

  З самого початку виникнення ринкових відносин люди намагалися знайти зручний спосіб, який би допоміг розраховуватися за товари та послуги. Чим тільки не розплачувались за придбані товари! З появою дорогоцінних металів, коли люди навчилися карбувати монети різної форми та розміру, потреба розраховуватися дзеркальцями чи пір’ям рідкісних птахів нарешті відпала.


 • Найбільш затребувані професії на світовому ринку праці

  Найбільш затребувані професії на світовому ринку праці Життя · Марина Левицкая · 14.01.2016 14:31

  Кожного року ситуація на ринку праці кардинально змінюється. Ті професії, які були затребуваними десять років тому, поступово втрачають свою актуальність. Це цілком нормальна ситуація, адже в світі все змінюється. У людей з’являються нові потреби, стрімко розвивається наука та нові технології.


 • Шестирічний харків'янин - чудо-дитина з унікальними здібностями

  Шестирічний харків'янин - чудо-дитина з унікальними здібностями Освіта · Марина Левицкая · 14.01.2016 13:28

  Маленький харків'янин Лев Бондаренко – шестирічний вундеркінд, який завдяки своїм здібностям прославився далеко за межами України. Він не тільки прочитав гори наукової літератури, а й запам’ятав весь її вміст.


 • Краща модель Лексус RX стає найпопулярнішою на вітчизняному ринку

  Краща модель Лексус RX стає найпопулярнішою на вітчизняному ринку Авто-мото · kseniya_www · 08.01.2016 16:50

  Інтер'єр став більш «багатим» і солідним, оскільки в обробці були використані інші матеріали, нова кольорова гама, поліпшена приладова панель і більш зручне рульове колесо. Салон нагадує компактний номер люкс в готелі 5 зірок.


 • Місця, де заборонено робити селфі

  Місця, де заборонено робити селфі Життя · Марина Левицкая · 04.01.2016 20:55

  Мода на фотографування самого себе в дзеркалі давно пройшла. На зміну їй прийшли селфі, зроблені за допомогою спеціальних палиць. Цей аксесуар має багато назв. Наприклад, селфі-штатив або монопад. Але найчастіше це пристосування називають палицею для селфі.


 • Дивовижні будівлі: круглі хмарочоси

  Дивовижні будівлі: круглі хмарочоси Нові технології · Марина Левицкая · 04.01.2016 19:02

  Сучасні технології дають можливість створювати будівлі будь-яких розмірів і форм. Більшість грандіозних ідей втілюються саме у проектуванні багатоповерхових будинків.


 • Життя на колесах

  Життя на колесах Авто-мото · Марина Левицкая · 01.01.2016 12:31

  Маленькі будиночки на колесах здійснили мрії багатьох людей, які відмовилися від іпотеки та кредитів і змінили своє життя. Не всі мають змогу купити великий будинок чи квартиру, тому мініатюрні житлові трейлери можуть служити, як житлові приміщення. Вони дають хоч якусь можливість мати певну власність. Звичайно, доступність таких будиночків – це головна причина їх популярності. Крім цього, таке житло здатне задовольнити потреби молодих сімей, які люблять подорожувати.


 • Як створити маленьку Італію в своїй квартирі?

  Як створити маленьку Італію в своїй квартирі? Культура · Марина Левицкая · 30.12.2015 14:46

  Італія підкорила серця багатьох мандрівників. Для того, щоб не втратити почуття свята, не обов'язково регулярно їздити до цієї країни. Власну маленьку Італію можна створити в своїй квартирі.


 • Чи можна навчатися в Європі безкоштовно?

  Чи можна навчатися в Європі безкоштовно? Освіта · Марина Левицкая · 30.12.2015 13:23

  Більшість людей вважає, що освіта в вищих навчальних закладах Європи – це недосяжна мрія. В першу чергу, це стосується її вартості. Але це помилкова думка, адже сьогодні існує багато можливостей, які дозволяють навчатися в європейських вузах абсолютно безкоштовно.


 • Найнезвичайніші дизайнерські столи

  Найнезвичайніші дизайнерські столи Цікаві факти · Марина Левицкая · 30.12.2015 12:06

  Неможливо уявити сучасний будинок без столу. І якщо ви читаєте цю статтю, то, скоріше всього, також сидите за столом. Або стіл знаходиться десь поблизу. Велика ймовірність того, що ваш стіл – банальний предмет інтер’єру.


Всього 10394 на 1040 сторінках