Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Принтер HP DeskJet 1000 - вигідне придбання

  Принтер HP DeskJet 1000 - вигідне придбання Техніка · kseniya_www · 01.06.2013 17:05

  Вибираючи принтер для повсякденного використання, варто віддати перевагу моделі HP DeskJet 1000. Це недорога, надійна і зручна модель. Процес установки цього принтера дуже простий і займе не більше декількох хвилин.


 • Живее всех живых: какие концерты ждут киевлян до конца апреля

  Живее всех живых: какие концерты ждут киевлян до конца апреля Розваги · kseniya_www · 31.05.2013 21:35

  25 апреля в Киеве выступит Noize MC, чье творчество наиболее емко вписывается в такое понятие как альтернатива, ведь наряду с явными роковым звучанием в его музыке присутсвуют элементы хип-хопа. Концерт посвящен 10-летию группы и состоится на открытом воздухе в "Зеленом театре". По словам очевидцев, каждый концерт Нойза - это уникальное явление, поэтому даже когда уже в десятый раз слышишь его вживую складывается впечатление, что все впервой.


 • Студентам и не только или как заработать во время учебы

  Студентам и не только или как заработать во время учебы Авто-мото · kseniya_www · 31.05.2013 21:23

  Сегодня далеко не каждый студент может позволить себе жить 5 лет на средства родителей. В силу разных обстоятельств и житейских ситуаций приходится искать средства на жизнь, учебу и развлечения самостоятельно. Особенно интересен этот вопрос тем, кто учится не за счет государства, а на личные, заработанные кровью и потом денежки. Этот вопрос весьма актуален среди студентов столицы России, а также тех, кто учится и живет за пределами Московской кольцевой дороги.


 • Как выбрать швейную машину для дома?

  Как выбрать швейную машину для дома? Техніка · kseniya_www · 31.05.2013 21:18

  Сейчас, благодаря неустанному труду китайских рабочих таких товаров полон рынок. Чтобы кто не говорил о качестве китайских товаров, но с эстетическим вкусом у китайцев всё в порядке.


 • Современная наружная реклама

  Современная наружная реклама Суспільство · kseniya_www · 31.05.2013 21:08

  Улицы современного города трудно представить без рекламных плакатов и баннеров, светящихся вывесок и многочисленных объявлений.


 • "Французький поцілунок" потрапив до словника

  "Французький поцілунок" потрапив до словника Події у світі · lesya · 31.05.2013 16:14

  Упорядники французького тлумачного словника Le Petit Robert вирішили внести до нього поняття «французький поцілунок», а також уточнили значення слова шлюб. Нове видання словника повинне надійти в продаж вже на наступний четвер. Зауважимо, що словник оновлюється щорічно - до нього входять все нові й нові слова та їх пояснення.


 • Петербург визнано найбільш сексуальним містом світу

  Петербург визнано найбільш сексуальним містом світу Культура · lesya · 31.05.2013 14:06

  Знаменитий на увесь світ виробник презервативів – компанія Durex – окрім виробництва гумових виробів, частенько проводить різноманітні дослідження, результати яких стають згодом основою для зародження нових ідей, необхідних для успішної діяльності компанії. А нещодавно компанія вирішила скласти рейтинг найбільш сексуальних міст світу. На першому місці опинився, як не дивно, Санкт-Петербург. Північна столиця Росії випередила Гавану, Рим та навіть Париж. В рамках опитування спеціалісти компанії задавали питання стосовно сексуальних переваг та звичок 29 тисячам осіб з 23 країн світу. Отримані результати та хіт-парад найсексуальніших міст планети було опубліковано на сторінках популярного британського видання The Times.


 • Суд оштрафував киянина майже на 2 млн грн за критику в Інтернеті

  Суд оштрафував киянина майже на 2 млн грн за критику в Інтернеті Суспільство · lesya · 31.05.2013 13:05

  Напевне, критикувати когось одному киянину навряд чи більше захочеться, адже тепер він отримав урок на все життя: йому доведеться заплатити два мільйони гривень за критику компанії-забудовника в Інтернеті. Так, цими днями столичний суд ухвалив рішення стягнути з місцевого мешканця кругленьку суму в чотирнадцять мільйонів гривень (1,75 мільйона доларів) за те, що він своєю критикою в Мережі завдав чималих збитків будівельній компанії.


 • У Єгипті пропонують заборонити балет - "мистецтво, яке порочить іслам"

  У Єгипті пропонують заборонити балет - "мистецтво, яке порочить іслам" Культура · lesya · 31.05.2013 11:13

  Прихід до влади у Єгипті ісламістів потягнув за собою ряд заборон, які шокують європейський світ. Спершу було обмежено права туристів, які, до слова, приносять країні чималий дохід, згодом хтось із влади висунув пропозицію зруйнувати Єгипетські піраміди. А тепер в країні вирішили законодавчо заборонити балет, який, мовляв, «ганьбить іслам».


 • Путіна спіймали на гарячому: в Китаї він "рекламує" шоколад

  Путіна спіймали на гарячому: в Китаї він "рекламує" шоколад Цікаві факти · lesya · 31.05.2013 08:12

  Президент Росії Володимир Путін, сам того не відаючи, черговий раз «знявся» у рекламі. Цього разу він закликає китайців купувати шоколад російського виробництва. Зображення глави Російської держави з’явилося на рекламному плакаті в одному з магазинів на Центральній вулиці міста Харбін – це місто завоювало звання найбільш «російського» міста Китаю.


Всього 10394 на 1040 сторінках