Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • На вечірках Канського фестивалю француз видавав себе за PSY

  На вечірках Канського фестивалю француз видавав себе за PSY Кіно · lesya · 23.05.2013 23:09

  Цьогорічний кінофестиваль у Каннах відзначився не лише новинками в сфері кінематографу, але й курйозними ситуаціями.


 • Найкомфортніші в'язниці світу

  Найкомфортніші в'язниці світу Суспільство · lesya · 23.05.2013 20:32

  Є в’язниці, в які не хотілося б потрапити навіть найзапеклішим головорізам. Так, своєю жорстокістю на увесь світ славиться Алькатрас – в’язниця, з якої практично неможливо втекти. Проте є тюрми, відбувати ув’язнення в яких задоволенням, звісно, не назвеш, але багатьом в’язням вони запропонували умови проживання кращі, ніж вдома. Можливість користуватись бібліотеками, ПК, переглядати андроид ТВ - це все можна робити в стінах в'язниці. З одним хіба що недоліком - відсутністю свободи.


 • NASA розпочало розробку 3D-принтера для приготування піци

  NASA розпочало розробку 3D-принтера для приготування піци Авто-мото · lesya · 23.05.2013 10:57

  3D-принтери сьогодні використовуються всюди. Вони лягають в основу все нових проектів, і, схоже на те, традиційні заводи та фабрики в недалекому майбутньому можуть зникнути з лиця землі. Так, 3D-принтери сьогодні застосовуються в сфері автомобілевиробництва для «друку» елементів сучасних авто. Недавно було представлено принтер, «навчений» вготовляти вогнепальну зброю. А цими днями співробітники Американського Космічного Агентства NASA, очевидно, стурбовані раціоном харчування космонавтів, вирішили зайнятися створенням 3D-принтера для приготування піци в космосі.


 • В американському місті Санта-Крус комп'ютерна програма пророкує злочини

  В американському місті Санта-Крус комп'ютерна програма пророкує злочини Кримінал · lesya · 22.05.2013 18:28

  Нестандартний підхід до розкриття злочинів проявили нещодавно поліцейські міста Санта-Крус (США) – за допомого спеціальної комп’ютерної програми вони визначають район міста, де існує найвища імовірність пограбувань та крадіжок зі зломом. Туди й виїжджають патрульні машини, намагаючись попередити злочин чи спіймати злочинців на гарячому. За словами правоохоронців, такий підхід – цілком виправданий.


 • Джек Різник та Вінсент Ван Гог - одна і та ж особа

  Джек Різник та Вінсент Ван Гог - одна і та ж особа Цікаві факти · lesya · 22.05.2013 14:29

  Напевне, немає людини, якій би не ставало моторошно від однієї лише думки про Джека Різника – знаменитого маніяка, який забрав життя багатьох жінок та дівчат. Про нього ходило безліч чуток, однак достеменно з’ясувати всі таємниці, які окутували цю загадкову постать, не вдалося нікому. І ось з’явилася ще одна догадка, автор якої стверджує, що Джеком Різником був не хто інший, як сам Ван Гог.


 • Примірник книги про Гаррі Поттера продали за чверть мільйона доларів

  Примірник книги про Гаррі Поттера продали за чверть мільйона доларів Цікаві факти · lesya · 22.05.2013 11:29

  Заплатити чверть мільйона доларів за книгу про Гаррі Поттера – це вже занадто, скажете ви? А ось і ні – принаймні так думають організатори торгів від всесвітньо відомого аукціону Sotheby's і таємничий покупець, що виклав за примірник суму в 227,2 тисячі доларів.


 • Мачуха покарала падчерку, змусивши її носити вбрання з секонд-хенду

  Мачуха покарала падчерку, змусивши її носити вбрання з секонд-хенду Події у світі · lesya · 22.05.2013 08:04

  Досить цікаве покарання вигадала американка для своєї падчерки, виявивши, що та знущається над своєю однокласницею – мачуха змусила доньку свого чоловіка одягатися в дешеве вбрання із секонд-хенду.


 • Індійські студенти створили білизну, покликану захистити жінок від зґвалтувань

  Індійські студенти створили білизну, покликану захистити жінок від зґвалтувань Суспільство · lesya · 21.05.2013 23:48

  Складне становище жінок в сучасному індійському суспільстві змушує практично всі верстви населення хоча б спробувати змінити ситуацію. Активізувалася діяльність різного роду громадських організацій, які намагаються привернути увагу не лише місцевої влади, але й світового суспільства до жорстоких зґвалтувань, жертвами яких стають як місцеві мешканки, так і іноземки.


 • У Голландії спорудили "Вежу емоцій"

  У Голландії спорудили "Вежу емоцій" Цікаві факти · lesya · 21.05.2013 19:33

  Цікава, оригінальна та вкрай незвична споруда з’явилася нещодавно в центрі одного міста в Голландії. Назва цієї споруди не менш оригінальна та загадкова – «Вежа емоцій».


 • 4 причини, чому над вашими жартами ніхто не сміється

  4 причини, чому над вашими жартами ніхто не сміється Цікаві факти · lesya · 21.05.2013 14:41

  Чи знайома вам ситуація, коли ви, пожартувавши, замість очікуваного вибуху реготу отримуєте натягнуті штучні усмішки у відповідь? В чому справа, задаєтеся ви питанням, адже нібито і жарт смішний, і ви раніше реготали над ним до болю в животі, а тут таке… Не поспішайте звинувачувати оточуючих у відсутності почуття гумору – можливо, справа тут в кількох причинах, описаних нижче.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках