Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Правильно подбираем люстры

  Правильно подбираем люстры Цікаві факти · kseniya_www · 11.06.2013 00:44

  Люстры. Казалось бы, чего от них хотеть - просто осветительный прибор, созданный для удобства.


 • Як змусити дитину вчити уроки

  Як змусити дитину вчити уроки Освіта · lesya · 09.06.2013 13:31

  Наша система освіти передбачає обов’язкову наявність домашніх завдань, при цьому задають їх навіть у початковій школі. Добре, якщо дитина охоче береться за виконання заданого: батькам залишається лише перевіряти виконане. Та якщо малюк з тих чи інших причин відмовляється виконувати домашнє завдання, доведеться докласти трохи більше зусиль.


 • ГДЗ: за і проти

  ГДЗ: за і проти Освіта · lesya · 09.06.2013 11:05

  Всі ми свого часу вчилися в школі. З різною успішністю та нахилами, надаючи перевагу то одним, то іншим предметам. Проте з великою кількістю знань, здобутих за шкільною партою, в майбутньому житті ми стикаємося мало, або й не стикаємося зовсім. І з часом вони забуваються.


 • "Я щаслива, що я повія": в Бразилії заборонили рекламу проституток

  "Я щаслива, що я повія": в Бразилії заборонили рекламу проституток Події у світі · lesya · 05.06.2013 21:25

  Нещодавно у Бразилії розгорівся скандал, в центрі якої опинилися представниці найдавнішої професії, а точніше, їхня репутація: в Мережі з’явилася реклама, яка демонструвала «щасливих повій». Реклама стала частиною широкої кампанії бразильського уряду, націленої на боротьбу з упередженнями проти працівників секс-індустрії.


 • Найекстремальніші види відпочинку в Україні

  Найекстремальніші види відпочинку в Україні Розваги · lesya · 05.06.2013 14:42

  На світі є багато людей, які полюбляють екстрим. І вони готові на все, щоб втілити свої бажання в життя. Щоправда, далеко не всі готові без страховки дертися про крутих схилах небезпечних гір чи переплисти Ла-Манш, однак додати трохи адреналіну до спокійного та розміреного відпочинку готові практично всі. Тому останнім часом популярністю на Україні користуються різного роду атракціони та стрибки з парашутів, однак є речі куди цікавіші…


 • Найбільш потворні японські іграшки

  Найбільш потворні японські іграшки Цікаві факти · lesya · 03.06.2013 20:38

  Сьогодні продукція, призначена для дітей, вирізняється надзвичайною оригінальністю, яка іноді межує з безумством. І лідерами у виробництві потворних та дивовижних іграшок виявилися японці – саме вони пропонують дітям якісь дивні створіння, зовнішній вигляд яких може по-справжньому налякати навіть дорослого. А ті, які з вигляду цілком безпечні та добродушні дивують своєю глибокою безглуздістю.


 • Топ-5 найбільш незвичних кінотеатрів світу

  Топ-5 найбільш незвичних кінотеатрів світу Цікаві факти · lesya · 03.06.2013 19:28

  Ще якихось кілька десятиліть тому кінотеатри користувалися величезною популярністю: тут проходили дружні посиденьки та романтичні зустрічі, адже що може бути краще за спільний перегляд довгоочікуваного блокбастера, з можливістю по гарячих слідах ділитися враженнями від фільму?


 • Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії.

  Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії. Суспільство · lesya · 03.06.2013 12:32

  Міжрелігійні сутички завжди були, є та будуть, і в більшості своїй люди з цим змирилися: в сучасних містах більш-менш мирно співіснують мусульмани та християни, а також послідовники інших релігій. Проте бувають моменти, коли конфліктну ситуацію просто неможливо пропустити мимо своєї уваги, інакше наслідки будуть, скажімо так, малоприємними.


 • Як організувати офісний переїзд

  Як організувати офісний переїзд Суспільство · kseniya_www · 01.06.2013 17:20

  Офісні переїзди зараз є дуже актуальною послугою, попит на неї відрізняється стабільністю, що пояснюється терміновістю здійснення переїзду. У таких випадках слід звертатися в компанії, що займаються спеціалізованими переїздами. Переїзд офісу вимагає великої відповідальності, тому необхідно скористатися професійною допомогою компаній по переїздах, які зможуть його швидко здійснити.


 • Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd

  Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd Авто-мото · kseniya_www · 01.06.2013 17:14

  Chery Automobile Co. Ltd була заснована в місті Вуху, що знаходиться в Китайській Народній Республіці в 1997 році. Незважаючи на скромні свої розміри при основі Chery змогла досягти неймовірних успіхів, ставши найбільш зростаючим китайським автомобільним виробником. Може, тому, запчастини Чері не рідкість на автомобільному ринку запчастин.


Всього 10394 на 1040 сторінках