Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Железнодорожный транспорт Винницкой области

  Железнодорожный транспорт Винницкой области Авто-мото · kseniya_www · 21.06.2013 16:02

  Винницкая область занимает пятое место по плотности железнодорожных путей среди всех регионов Украины. На территории этой области действует самая старая железная дорога в стране - Юго-Западная, ее название сохранилось еще с дореволюционных времен, когда в 1870 году был построен ее первый участок. Сейчас более 95% ж/д магистралей этой дороги электрифицированы, и управление "Укрзалізниці" прикладывает максимум усилий для осуществления электрификации оставшихся участков путей и модернизации пассажирских и грузовых станций государственного значения.


 • Якорно-швартовое оборудование - якорные лебедки

  Якорно-швартовое оборудование - якорные лебедки Техніка · kseniya_www · 21.06.2013 15:58

  Якорная лебедка незаменимая снасть на корабле, она поднимает якорь,лежащий на дне, когда судно стоит над ним, это так называемое положение "на панере". Лебедка располагается на носу катера на одном уровне с роульсом(роликовое крепление для прохождения якорного конца - троса, цепи).


 • Боснійський футболіст догравав матч з кулею в голові

  Боснійський футболіст догравав матч з кулею в голові Спорт · lesya · 20.06.2013 12:18

  Цими днями в центрі уваги світової преси та футбольної громадськості опинився боснійський футболіст Душко Крталіца – йому довелося проводити матч зі справжнісінькою кулею в голові. Аматорський матч проходив у передмісті Сараєво, і під час гри в голову воротаря однієї з команд влучила куля.


 • Німецькі депутати вимагають, щоб їм дозволили приходити на засідання зі своїми собаками

  Німецькі депутати вимагають, щоб їм дозволили приходити на засідання зі своїми собаками Політика · lesya · 19.06.2013 23:22

  Для багатьох людей собаки – це не просто тварини та вірні друзі, а справжні члени сім’ї. В деяких випадках любов до собак навіть доходить до абсурду – цими днями, для прикладу, депутати німецького парламенту виступили із законодавчою ініціативою, в якій вимагають, щоб їм не забороняли приходити на засідання бундестагу зі своїми собаками, повідомляє Der Tagesspiegel.


 • 3 найбільш моторошні досягнення робототехніки останнього періоду

  3 найбільш моторошні досягнення робототехніки останнього періоду Наука · lesya · 18.06.2013 20:05

  Досягнення сучасної науки настільки вражаючі, що часом для пересічної людини можуть бути незрозумілими, а іноді навіть моторошними… Особливо, коли мова йде про роботів, електронні мізки яких здатні на такі речі, що аж мурашки по спині бігають… Останні досягнення в галузі робототехніки та штучно інтелекту виглядають просто неймовірними.


 • Канадські вчені звинуватили в клімаксі чоловіків

  Канадські вчені звинуватили в клімаксі чоловіків Наука · lesya · 17.06.2013 23:09

  Вчених давно цікавило, чому жінки з віком втрачають здатність народжувати дітей. Висувалося безліч версій, і ось нещодавно канадські вчені вирішили перекласти всю вину за настання менопаузи у жінок на плечі чоловіків.


 • Обирайте парфуми відповідно до своєї професії

  Обирайте парфуми відповідно до своєї професії Цікаві факти · kseniya_www · 17.06.2013 13:57

  При виборі аромату для себе, пам'ятайте, що він повинен підкреслювати самі кращі ваші якості. Якщо за вдачею ви людина добра, ніжна, то духи повинні виділяти саме ці якості, а якщо людина ви діловий, то ваш аромат повинен підкреслювати ваш прагматизм. Будь-який парфюм повинен гармоніювати з вашою професією.


 • Симптоми відмови від кави визнано діагнозом

  Симптоми відмови від кави визнано діагнозом Краса і здоров'я · lesya · 14.06.2013 17:04

  Кофеїн, який вважається одним з найбільш безпечних наркотиків і заряджає нас енергією, виявляється, не такий уже й безпечний, і не лише в фізичному плані. Нещодавно американці провели нове дослідження, в рамках якого з’ясували, що кофеїн, а точніше, відмова від нього, є причиною як мінімум двох психічних розладів.


 • Найбільш курйозні причини, за якими пасажирів не допустили до польоту

  Найбільш курйозні причини, за якими пасажирів не допустили до польоту Авто-мото · lesya · 13.06.2013 09:07

  Курйозні випадки, схоже, стаються у житті кожного. Часом вони смішні, часом трагічні. А іноді просто кумедні, принаймні, якщо дивитися на них збоку. Ті ситуації, про які піде мова нижче, сталися з людьми, які мали летіти літаком, однак з тих чи інших причин їм було відмовлено у вильоті.


 • Все від А до Я про колісні диски

  Все від А до Я про колісні диски Авто-мото · kseniya_www · 11.06.2013 00:51

  Як всім відомо, кожен водій хоче зробити свій автомобіль якнайкращим. Для декого це стає головною пристрастю або навіть сенсом життя. Кожного дня дружини автолюбителів чують від своїх чоловіків слова звеличення свого друга на чотирьох колесах, а також плани на майбутні покупки для тюнінгу свого авто. На одному із перших місць стоять колісні диски. Всі водії мріють мати такі, щоб ніхто не міг пройти повз його машину.


Всього 10394 на 1040 сторінках