Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Мобільний маркетинг - новий канал реклами

  Мобільний маркетинг - новий канал реклами Авто-мото · kseniya_www · 30.06.2013 21:43

  Для залучення кінцевих споживачів зараз використовуються різні засоби. Однією з найбільш ефективних технологій є мобільний маркетинг, який припускає використання стільникового зв'язку для поширення рекламної інформації.


 • А вы уже успели купить цифровой диктофон своему ребенку?

  А вы уже успели купить цифровой диктофон своему ребенку? Техніка · kseniya_www · 28.06.2013 19:49

  Когда малыш начнет разговаривать, то непременно следует зафиксировать его первые слова, а также увлекательные фразы и рассуждения. Некоторые родители ведут тетрадку, записывая в нее интересные фразы их малышей. А вот у тех, кто уже успел купить цифровой диктофон, есть явное преимущество – они могут просто включать новый девайс. Так вы точно ничего не пропустите. А затем можно будет вместе слушать «рассказы» своего малыша. Занятие это весьма увлекательное.


 • Найбільший бункер світу зможе врятувати людство

  Найбільший бункер світу зможе врятувати людство Цікаві факти · lesya · 28.06.2013 18:07

  Один винахідливий мешканець Каліфорнії переконаний, що його діяльність врятує людський рід від загибелі. Так, на його думку, після того, як внаслідок падіння метеориту чи атомної війни загине 99 відсотків усього населення планети, решті 1 % доведеться рятуватися будь-якими способами, і одним з таких способів стануть глибокі шахти східного Канзасу.


 • Как изучить английские слова?

  Как изучить английские слова? Авто-мото · kseniya_www · 28.06.2013 15:52

  Для того, чтобы иметь внушительный запас английских слов, требуется учить как минимум по три новых слова в день.


 • В молодої чилійки з очей течуть криваві сльози

  В молодої чилійки з очей течуть криваві сльози Медицина · lesya · 27.06.2013 11:15

  Одна молода чилійка спантеличила місцевих медиків: криваві сльози, які течуть з її очей, поки що не отримали ніякого наукового пояснення. 20-річна Яріца Оліва на грані відчаю – кожна сльозина завдає їй нестерпного болю.


 • В Італії вийшов путівник ресторанів, які не платять рекетирам

  В Італії вийшов путівник ресторанів, які не платять рекетирам Кримінал · lesya · 26.06.2013 20:27

  Нещодавно на цікавий та неординарний крок зважилися члени італійської федерації, діяльність якої спрямована на припинення рекету в країні. В рамках боротьби з незаконним вимаганням грошей активісти організації склали путівник по півдню країни, вільного від впливу мафії.


 • В музеї Манчестера "ожила" статуетка єгипетського бога - тепер всім загрожує "прокляття фараонів"

  В музеї Манчестера "ожила" статуетка єгипетського бога - тепер всім загрожує "прокляття фараонів" Наука · lesya · 24.06.2013 19:09

  Цікаві й таємничі події відбуваються в Манчестерському музеї, над розгадкою яких ламають голову дослідники. Нещодавно камери відеоспостереження, розташовані в залах музею, зафіксували момент, як одна єгипетська статуетка повертається на 180 градусів без будь-якого зовнішнього впливу. Не знайшовши наукового пояснення, деякі експерти списують все на та зване «прокляття фараонів».


 • Правила аренды помещений

  Правила аренды помещений Суспільство · kseniya_www · 21.06.2013 16:42

  В связи с безрадостной перспективой найти работу на периферии в последнее время все устремились в большие города в поисках работы и лучшей заработной платы.


 • Железнодорожный транспорт Винницкой области

  Железнодорожный транспорт Винницкой области Авто-мото · kseniya_www · 21.06.2013 16:02

  Винницкая область занимает пятое место по плотности железнодорожных путей среди всех регионов Украины. На территории этой области действует самая старая железная дорога в стране - Юго-Западная, ее название сохранилось еще с дореволюционных времен, когда в 1870 году был построен ее первый участок. Сейчас более 95% ж/д магистралей этой дороги электрифицированы, и управление "Укрзалізниці" прикладывает максимум усилий для осуществления электрификации оставшихся участков путей и модернизации пассажирских и грузовых станций государственного значения.


 • Якорно-швартовое оборудование - якорные лебедки

  Якорно-швартовое оборудование - якорные лебедки Техніка · kseniya_www · 21.06.2013 15:58

  Якорная лебедка незаменимая снасть на корабле, она поднимает якорь,лежащий на дне, когда судно стоит над ним, это так называемое положение "на панере". Лебедка располагается на носу катера на одном уровне с роульсом(роликовое крепление для прохождения якорного конца - троса, цепи).


Всього 10392 на 1040 сторінках