Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Велике і мале, серйозне і смішне

  Велике і мале, серйозне і смішне Розваги · kseniya_www · 09.07.2013 20:34

  Хто би сперечався, що екскаватор - техніка потрібна, корисна і дуже серйозна.Екскаватором можна чистити вулиці від снігу і бруду, викопувати котловани під майбутню будівлю, копати шанці і окопи, закопувати і викопувати, навантажувати і розвантажувати, добувати корисні копалини наземним способом. Якщо не рахувати міні-екскаваторів, покликаних замінити кирку і лопату, «автоматизувати» марудну механічну роботу, то машина ця за означенням велика. Як і все велике та громіздке вона вимагає до себе поважного ставлення.


 • В бельгійському ботанічному саду розцвіла "трупна квітка"

  В бельгійському ботанічному саду розцвіла "трупна квітка" Події у світі · lesya · 09.07.2013 19:52

  Цими днями в національному ботанічному саду Бельгії, розташованому в місті Мейзе, розцвіла квітка, яка носить звання найбільшої квітки в світі. Щоправда, назва у неї зовсім не така красива, як її власниця – «Трупна квітка», або Titan Arum (Amorphophallus titanum).


 • За Мхітаряна дають 35 мільйонів євро!

  За Мхітаряна дають 35 мільйонів євро! Спорт · kseniya_www · 04.07.2013 19:05

  Історія з відходом Генріха Мхітаряна з «Шахтаря» в чомусь нагадує ту,


 • Позитивний вплив відеоігор

  Позитивний вплив відеоігор Розваги · kseniya_www · 04.07.2013 19:02

  Всі ми звикли до того, що будь-які комп’ютерні ігри шкідливі для здоров’я. Вони стали лідерами серед улюблених способів проведення вільного часу і організації дозвілля.


 • "Кришталева ліра" в Смоленську

  "Кришталева ліра" в Смоленську Культура · kseniya_www · 04.07.2013 18:24

  Незважаючи на щедрий снігопад, який пройшов в Смоленську і створив безліч проблем не лише місту, але і області, любителі академічної музики все одно змогли насолодитися музичним марафоном. Вся річ у тому, що в ці вихідні в приміщенні концертного залу Смоленської філармонії проходив Міжнародний конкурс "Кришталева ліра". Цей VII фестиваль присвятили ювілею Смоленська.


 • Як почати заробляти в Інтернеті?

  Як почати заробляти в Інтернеті? Економіка · kseniya_www · 04.07.2013 15:24

  Сьогодні існують різні способи для отримання додаткових заробітків і доходів. Також це стосується і всесвітньої павутини. Приміром, для вебмайстрів найбільш поширеним способом отримати заробіток являються партнерські програми. Проте, незважаючи на досить велику поширеність отримання заробітку за допомогою партнерських програм, не кожен з існуючих вебмайстрів може таким чином отримувати стабільний прибуток сьогодні.


 • Як заробити гроші, сидячи удома?

  Як заробити гроші, сидячи удома? Економіка · kseniya_www · 04.07.2013 15:08

  Ця стаття написана для тих, хто реально відчуває труднощі з фінансами. Буде дуже добре, якщо людям, які зацікавлені в тому, щоб збільшити свої доходи, підійде що-небудь з нижчеприведених прикладів. Чи, можливо, стаття наштовхне читачів на власні ідеї.


 • У США з'явився перший пам'ятник атеїзму

  У США з'явився перший пам'ятник атеїзму Релігія · lesya · 02.07.2013 14:15

  Оригінальний пам’ятник відкрився цими днями в американському штаті Флорида. Присвячений він атеїзму.


 • Как начать зарабатывать в Интернете?

  Как начать зарабатывать в Интернете? Цікаві факти · kseniya_www · 01.07.2013 13:19

  Сегодня существуют различные способы для получения дополнительных заработков и доходов.


 • Найбільш смертоносний американський солдат вбив 2746 ворогів

  Найбільш смертоносний американський солдат вбив 2746 ворогів Цікаві факти · lesya · 01.07.2013 09:25

  Найбільш результативний солдат американської армії, за підрахунками експертів, забрав життя 2746 ворогів. За даними німецького Die Welt, ним став Діллард Джонсон, якому на сьогоднішній день виповнилося 48 років. У своїх мемуарах ветеран бойових дій стверджує, що під час війни в Іраку вбив 2746 солдатів противника. Значну частину ворогів командир спецпідрозділу Carnivore ("М'ясоїдні"),за його власним зізнанням, ліквідував з використанням стрілецької зброї, решту ж вбив у рукопашному бою чи за допомогою ножа. Всього, підкреслюється у виданні, Джонсон побував у гарячій точці двічі, і цього йому вистачило для того, щоб показати такий високий результат.


Всього 10392 на 1040 сторінках