Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 4 способи заробити за допомогою власного сайту

  4 способи заробити за допомогою власного сайту Життя · lesya · 12.07.2013 15:20

  На сьогоднішній день існує чимало способів заробити в Інтернеті. Для більшості із них необхідна наявність власного сайту.


 • Етапи становлення успішного трейдера

  Етапи становлення успішного трейдера Економіка · lesya · 12.07.2013 14:10

  Серед усіх користувачів Інтернету на сьогоднішній день важко знайти людину, яка б ні разу не чула про Форекс. Рекламою Форексу рясніють сторінку різних Інтернет-ресурсів, про нього розповідається в соцмережах та на форумах. І найважливішим питанням, яке тривожить тих, кого зацікавив міжнародний валютний ринок, є питання, чи можна насправді заробити на Форексі? Очевидно, можна, але далеко не у всіх це виходить. Спеціалісти навіть назвали етапи становлення успішного трейдера, і з результатів цього аналізу випливає, що переважна більшість новачків відсіюється вже на першому етапі, після двох трьох тижнів торгів на валютному ринку.


 • Велике і мале, серйозне і смішне

  Велике і мале, серйозне і смішне Розваги · kseniya_www · 09.07.2013 20:34

  Хто би сперечався, що екскаватор - техніка потрібна, корисна і дуже серйозна.Екскаватором можна чистити вулиці від снігу і бруду, викопувати котловани під майбутню будівлю, копати шанці і окопи, закопувати і викопувати, навантажувати і розвантажувати, добувати корисні копалини наземним способом. Якщо не рахувати міні-екскаваторів, покликаних замінити кирку і лопату, «автоматизувати» марудну механічну роботу, то машина ця за означенням велика. Як і все велике та громіздке вона вимагає до себе поважного ставлення.


 • В бельгійському ботанічному саду розцвіла "трупна квітка"

  В бельгійському ботанічному саду розцвіла "трупна квітка" Події у світі · lesya · 09.07.2013 19:52

  Цими днями в національному ботанічному саду Бельгії, розташованому в місті Мейзе, розцвіла квітка, яка носить звання найбільшої квітки в світі. Щоправда, назва у неї зовсім не така красива, як її власниця – «Трупна квітка», або Titan Arum (Amorphophallus titanum).


 • За Мхітаряна дають 35 мільйонів євро!

  За Мхітаряна дають 35 мільйонів євро! Спорт · kseniya_www · 04.07.2013 19:05

  Історія з відходом Генріха Мхітаряна з «Шахтаря» в чомусь нагадує ту,


 • Позитивний вплив відеоігор

  Позитивний вплив відеоігор Розваги · kseniya_www · 04.07.2013 19:02

  Всі ми звикли до того, що будь-які комп’ютерні ігри шкідливі для здоров’я. Вони стали лідерами серед улюблених способів проведення вільного часу і організації дозвілля.


 • "Кришталева ліра" в Смоленську

  "Кришталева ліра" в Смоленську Культура · kseniya_www · 04.07.2013 18:24

  Незважаючи на щедрий снігопад, який пройшов в Смоленську і створив безліч проблем не лише місту, але і області, любителі академічної музики все одно змогли насолодитися музичним марафоном. Вся річ у тому, що в ці вихідні в приміщенні концертного залу Смоленської філармонії проходив Міжнародний конкурс "Кришталева ліра". Цей VII фестиваль присвятили ювілею Смоленська.


 • Як почати заробляти в Інтернеті?

  Як почати заробляти в Інтернеті? Економіка · kseniya_www · 04.07.2013 15:24

  Сьогодні існують різні способи для отримання додаткових заробітків і доходів. Також це стосується і всесвітньої павутини. Приміром, для вебмайстрів найбільш поширеним способом отримати заробіток являються партнерські програми. Проте, незважаючи на досить велику поширеність отримання заробітку за допомогою партнерських програм, не кожен з існуючих вебмайстрів може таким чином отримувати стабільний прибуток сьогодні.


 • Як заробити гроші, сидячи удома?

  Як заробити гроші, сидячи удома? Економіка · kseniya_www · 04.07.2013 15:08

  Ця стаття написана для тих, хто реально відчуває труднощі з фінансами. Буде дуже добре, якщо людям, які зацікавлені в тому, щоб збільшити свої доходи, підійде що-небудь з нижчеприведених прикладів. Чи, можливо, стаття наштовхне читачів на власні ідеї.


 • У США з'явився перший пам'ятник атеїзму

  У США з'явився перший пам'ятник атеїзму Релігія · lesya · 02.07.2013 14:15

  Оригінальний пам’ятник відкрився цими днями в американському штаті Флорида. Присвячений він атеїзму.


Всього 10394 на 1040 сторінках