Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Топ-5 найбільш незвичних кінотеатрів світу

  Топ-5 найбільш незвичних кінотеатрів світу Цікаві факти · lesya · 03.06.2013 19:28

  Ще якихось кілька десятиліть тому кінотеатри користувалися величезною популярністю: тут проходили дружні посиденьки та романтичні зустрічі, адже що може бути краще за спільний перегляд довгоочікуваного блокбастера, з можливістю по гарячих слідах ділитися враженнями від фільму?


 • Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії.

  Чоловіка, який написав, як правильно бити жінок, не впустили до Швейцарії. Суспільство · lesya · 03.06.2013 12:32

  Міжрелігійні сутички завжди були, є та будуть, і в більшості своїй люди з цим змирилися: в сучасних містах більш-менш мирно співіснують мусульмани та християни, а також послідовники інших релігій. Проте бувають моменти, коли конфліктну ситуацію просто неможливо пропустити мимо своєї уваги, інакше наслідки будуть, скажімо так, малоприємними.


 • Як організувати офісний переїзд

  Як організувати офісний переїзд Суспільство · kseniya_www · 01.06.2013 17:20

  Офісні переїзди зараз є дуже актуальною послугою, попит на неї відрізняється стабільністю, що пояснюється терміновістю здійснення переїзду. У таких випадках слід звертатися в компанії, що займаються спеціалізованими переїздами. Переїзд офісу вимагає великої відповідальності, тому необхідно скористатися професійною допомогою компаній по переїздах, які зможуть його швидко здійснити.


 • Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd

  Декілька слів про Chery Automobile Co. Ltd Авто-мото · kseniya_www · 01.06.2013 17:14

  Chery Automobile Co. Ltd була заснована в місті Вуху, що знаходиться в Китайській Народній Республіці в 1997 році. Незважаючи на скромні свої розміри при основі Chery змогла досягти неймовірних успіхів, ставши найбільш зростаючим китайським автомобільним виробником. Може, тому, запчастини Чері не рідкість на автомобільному ринку запчастин.


 • Принтер HP DeskJet 1000 - вигідне придбання

  Принтер HP DeskJet 1000 - вигідне придбання Техніка · kseniya_www · 01.06.2013 17:05

  Вибираючи принтер для повсякденного використання, варто віддати перевагу моделі HP DeskJet 1000. Це недорога, надійна і зручна модель. Процес установки цього принтера дуже простий і займе не більше декількох хвилин.


 • Живее всех живых: какие концерты ждут киевлян до конца апреля

  Живее всех живых: какие концерты ждут киевлян до конца апреля Розваги · kseniya_www · 31.05.2013 21:35

  25 апреля в Киеве выступит Noize MC, чье творчество наиболее емко вписывается в такое понятие как альтернатива, ведь наряду с явными роковым звучанием в его музыке присутсвуют элементы хип-хопа. Концерт посвящен 10-летию группы и состоится на открытом воздухе в "Зеленом театре". По словам очевидцев, каждый концерт Нойза - это уникальное явление, поэтому даже когда уже в десятый раз слышишь его вживую складывается впечатление, что все впервой.


 • Студентам и не только или как заработать во время учебы

  Студентам и не только или как заработать во время учебы Авто-мото · kseniya_www · 31.05.2013 21:23

  Сегодня далеко не каждый студент может позволить себе жить 5 лет на средства родителей. В силу разных обстоятельств и житейских ситуаций приходится искать средства на жизнь, учебу и развлечения самостоятельно. Особенно интересен этот вопрос тем, кто учится не за счет государства, а на личные, заработанные кровью и потом денежки. Этот вопрос весьма актуален среди студентов столицы России, а также тех, кто учится и живет за пределами Московской кольцевой дороги.


 • Как выбрать швейную машину для дома?

  Как выбрать швейную машину для дома? Техніка · kseniya_www · 31.05.2013 21:18

  Сейчас, благодаря неустанному труду китайских рабочих таких товаров полон рынок. Чтобы кто не говорил о качестве китайских товаров, но с эстетическим вкусом у китайцев всё в порядке.


 • Современная наружная реклама

  Современная наружная реклама Суспільство · kseniya_www · 31.05.2013 21:08

  Улицы современного города трудно представить без рекламных плакатов и баннеров, светящихся вывесок и многочисленных объявлений.


 • "Французький поцілунок" потрапив до словника

  "Французький поцілунок" потрапив до словника Події у світі · lesya · 31.05.2013 16:14

  Упорядники французького тлумачного словника Le Petit Robert вирішили внести до нього поняття «французький поцілунок», а також уточнили значення слова шлюб. Нове видання словника повинне надійти в продаж вже на наступний четвер. Зауважимо, що словник оновлюється щорічно - до нього входять все нові й нові слова та їх пояснення.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках