Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Жуйка викликає заклопотаність... кліматом

  Жуйка викликає заклопотаність... кліматом Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2013 16:24

  Які тільки соціологічні дослідження не проводять учені. Особливо цікаві, а іноді забавні, результати виходять, коли є присутньою так звана "контрольна група". Цей метод полягає в тому, що "піддослідних" ділять на декілька незалежних груп, одна з яких залишається як би за межами експерименту. Найчастіше для таких досліджень запрошують студентів - народ, як відомо, легкий на підйом і що завжди потребує грошей.


 • Гітара онлайн - для тих, хто вперше взявся за інструмент

  Гітара онлайн - для тих, хто вперше взявся за інструмент Музика · kseniya_www · 22.07.2013 16:04

  Вже трохи відішли на другий план ще не такі давні вечірні "тусовки", в дворах біля будинку, з незмінною гітарою. Здається, кожен другий підліток, у віці близько 15 років мріяв про те, як він убиває наповал дівчаток своїм вокалом і умінням перекручувати лади.


 • Вибираємо ворота для дому: поради дизайнерів

  Вибираємо ворота для дому: поради дизайнерів Цікаві факти · lesya · 18.07.2013 12:29

  Як людину стрічають по вбранню, такі і дім зустрічають по воротях. Саме ворота вважаються візитною карткою кожного будинку, адже вони є тим першим, на що падає погляд випадкового перехожого чи вашого гостя. Тому при виборі воріт необхідно подбати не лише про їхні функціональні можливості, але й про дизайн та естетичний вигляд. Інакше ви ризикуєте заробити собі звання людини з відсутністю смаку.


 • Де і як шукати роботу

  Де і як шукати роботу Суспільство · lesya · 18.07.2013 10:25

  Більшість людей, які перебувають у пошуку роботи, насправді не знають, де її шукати. Звучить дивно, чи не так? Але судячи з того, куди вони звертаються в надії щось відшукати, саме так воно і є.


 • Найбільш екстравагантні пам'ятки Відня

  Найбільш екстравагантні пам'ятки Відня Культура · lesya · 17.07.2013 22:05

  Відень – надзвичайно красиве місто, з багатою історією та культурою. Славиться столиця Австрії величезною кількістю пам’яток, які залишають незабутні враження у душі навіть найбільш вимогливих туристів. Саме у Відні, музичній столиці Європи, жили і творили знамениті на увесь світ композитори та музиканти, отож і пам’яток музичного спрямування тут безліч. Є у Відні й вкрай оригінальні пам’ятки, які приваблюють любителів усього незвичайного та почасти навіть екстравагантного.


 • Яку тематику вибрати для сайту

  Яку тематику вибрати для сайту Цікаві факти · lesya · 17.07.2013 20:49

  Сьогодні заробіток в Інтернеті приваблює та зацікавлює багатьох користувачів. Однак далеко не у всіх виходить перетворити все це у високий дохід. Причин цьому може бути безліч. Комусь бракує досвіду, комусь – настирності та терпіння, а хтось просто не може чітко окреслити у своїй уяві те, чим він би міг займатися. Проте більшість розуміють, що для того, щоб заробляти в Інтернеті, необхідно мати власний сайт, який відкриває чималі можливості заробітку на рекламі, продажі посилань тощо.


 • Кілька способів весело провести час вдома

  Кілька способів весело провести час вдома Розваги · lesya · 17.07.2013 18:25

  З появою та розповсюдженням Інтернету в багатьох з нас поняття «відпочинок» та «вільний час» асоціюються в уяві з комп’ютерними іграми, спілкуванням у соцсітках та просто прогулянками по Інтернету в пошуках чогось цікавенького. Та навіть коли все це остогидне до неможливості,і в пошуках якогось заняття ми відриваємо голову від монітора, - через декілька хвилин ми далі повертаємося до комп’ютера. Ні, не через те що нема роботи – можна ж, для прикладу, прибрати в домі, зварити їсти чи сходити в магазин, та хіба ж це відпочинок?..


 • Дитячі книги, які не варто давати дітям

  Дитячі книги, які не варто давати дітям Суспільство · lesya · 15.07.2013 19:25

  Багатьох батьків хвилює той факт, що сучасні діти мало читають. Проте, як виявилося, в цьому є один беззаперечний плюс – ви можете бути впевнені, що їм до рук не потрапить одне з перелічених нижче видань.


 • Найбільш приголомшливі готелі світу

  Найбільш приголомшливі готелі світу Цікаві факти · lesya · 15.07.2013 14:08

  Якщо колись готелі служили місцем, в якому могли провести ніч приїжджі, то сьогодні вони перетворилися у справжні витвори архітектурного мистецтва. А сучасні технології дозволяють втілити навіть найсміливіші фантазії в життя.


 • Австрійська пивоварня пропонує скупатися в басейні з пивом

  Австрійська пивоварня пропонує скупатися в басейні з пивом Цікаві факти · lesya · 15.07.2013 12:52

  Якщо ви палкий любитель пива, обов’язково завітайте в Австрію. Тут неподалік гори Старкенбергер розташовується старенька пивоварня, яка пропонує своїм відвідувачам досить незвичну послугу: не лише скуштувати хмільного напою, звареного з дотриманням місцевих традицій, але й скупатися в басейні з пивом. Вік пивоварні налічує не одне століття, отож ви можете бути впевнені, що пиво тут – те, що треба. За басейн з пивом доведеться заплатити не менше трьох сотень доларів. При цьому купатиметеся ви не в чистому пиві, а у воді, в яку додають хмільний напій. Тим не менше, на один басейн йде 300 літрів пива.


Всього 10394 на 1040 сторінках