Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Как вставить презентацию на сайт? PPT4WEB.ru Как разместить PowerPoint презентацию на сайте

  Как вставить презентацию на сайт? PPT4WEB.ru Как разместить PowerPoint презентацию на сайте Техніка · kseniya_www · 25.07.2013 11:00

  Довольно часто у пользователей сети возникает необходимость в создании, а после и в размещении на сайте собственной презентации, позволяющей заявить о себе, товарах или об оказываемых услугах.


 • Онлайн освіта - новинка, запропонована українськими ВНЗ

  Онлайн освіта - новинка, запропонована українськими ВНЗ Освіта · kseniya_www · 25.07.2013 10:45

  2013/14 навчальний рік ознаменується тим, що практично всі престижні українські ВНЗ будуть пропонувати віддалене онлайн навчання, згідно з вимогами Болонського процесу.


 • Легкі холодні каші, які очищають

  Легкі холодні каші, які очищають Краса і здоров'я · kseniya_www · 24.07.2013 20:03

  Самі звичні для нас продукти, які ми споживаємо чи не щодня, насправді можуть дуже сильно забруднювати організм.


 • Більше половини британців відриваються від сексу, щоб віповісти на телефонний дзвінок

  Більше половини британців відриваються від сексу, щоб віповісти на телефонний дзвінок Суспільство · lesya · 24.07.2013 15:48

  Мобільні телефони настільки міцно зайняли позиції у нашому повсякденному житті, що дуже часто навіть не залишають часу на особисте. І чимало людей через необхідність розмовляти по мобільному відмовляються від набагато приємніших речей. Наприклад, від сексу. Так, приміром, в результаті проведеного нещодавно британськими фахівцями опитування виявилося, що більше половини британців переривають статевий акт, щоб скористатися мобільним телефоном.


 • Як прикрасити мобільний телефон своїми руками

  Як прикрасити мобільний телефон своїми руками Мобільний зв’язок · lesya · 23.07.2013 15:55

  Якщо ще якихось десять років тому мобільний телефон вважався розкішшю, то сьогодні він перетворився в необхідність. Так, без мобільного важко уявити своє життя,адже він допомагає в роботі, спілкуванні. Крім того, телефон може стати чудовим доповненням до вашого образу. Уявіть собі лише, настільки ефектне враження на оточуючих справить гармонійне поєднання вашого гардеробу з дизайном мобільного.


 • Неймовірні курйозні ситуації з життя

  Неймовірні курйозні ситуації з життя Цікаві факти · lesya · 22.07.2013 21:21

  Іноді доля любить пожартувати з нами так, що часом повірити важко у все, що відбувається навкруги. Настільки неймовірні збіги обставин видаються часом смішними,часом трагічними, проте в усіх випадках практично неможливими. Отож пропонуємо вашій увазі кілька найбільш неймовірних курйозів, відомих світові.


 • Жуйка викликає заклопотаність... кліматом

  Жуйка викликає заклопотаність... кліматом Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2013 16:24

  Які тільки соціологічні дослідження не проводять учені. Особливо цікаві, а іноді забавні, результати виходять, коли є присутньою так звана "контрольна група". Цей метод полягає в тому, що "піддослідних" ділять на декілька незалежних груп, одна з яких залишається як би за межами експерименту. Найчастіше для таких досліджень запрошують студентів - народ, як відомо, легкий на підйом і що завжди потребує грошей.


 • Гітара онлайн - для тих, хто вперше взявся за інструмент

  Гітара онлайн - для тих, хто вперше взявся за інструмент Музика · kseniya_www · 22.07.2013 16:04

  Вже трохи відішли на другий план ще не такі давні вечірні "тусовки", в дворах біля будинку, з незмінною гітарою. Здається, кожен другий підліток, у віці близько 15 років мріяв про те, як він убиває наповал дівчаток своїм вокалом і умінням перекручувати лади.


 • Вибираємо ворота для дому: поради дизайнерів

  Вибираємо ворота для дому: поради дизайнерів Цікаві факти · lesya · 18.07.2013 12:29

  Як людину стрічають по вбранню, такі і дім зустрічають по воротях. Саме ворота вважаються візитною карткою кожного будинку, адже вони є тим першим, на що падає погляд випадкового перехожого чи вашого гостя. Тому при виборі воріт необхідно подбати не лише про їхні функціональні можливості, але й про дизайн та естетичний вигляд. Інакше ви ризикуєте заробити собі звання людини з відсутністю смаку.


 • Де і як шукати роботу

  Де і як шукати роботу Суспільство · lesya · 18.07.2013 10:25

  Більшість людей, які перебувають у пошуку роботи, насправді не знають, де її шукати. Звучить дивно, чи не так? Але судячи з того, куди вони звертаються в надії щось відшукати, саме так воно і є.


Всього 10391 на 1040 сторінках