Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Свято квітів в Колумбії

  Свято квітів в Колумбії Цікаві факти · kseniya_www · 30.07.2013 13:55

  Квіти завжди грали важливу роль в житті кожної людини. Деякі з них використовуються в їжі, інші – в медицині. Але найбільш важливе значення – це естетична насолода.


 • Унікальні властивості масажу

  Унікальні властивості масажу Краса і здоров'я · kseniya_www · 30.07.2013 13:44

  Масаж — це унікальна процедура, котра дозволяє вам розслабитися, заставляє забути про всі буденні проблеми та турботи. Масаж відновлює гармонію душі і тіла.


 • Льон - нове слово в утепленні приміщень

  Льон - нове слово в утепленні приміщень Природа · kseniya_www · 30.07.2013 11:51

  Хоча наша країна займає одну з лідируючих позицій на ринку вирощування льону, та і сам льон використовується в багатьох галузях народного господарства більше тисячі років, будівельники, чомусь, довго не могли знайти застосування цій екологічно чистій культурі.


 • Багаті не хочуть платити за освіту

  Багаті не хочуть платити за освіту Освіта · kseniya_www · 30.07.2013 10:53

  Питання освіти завжди актуальне. Адже це і професія на все життя, можливість реалізувати себе. Коли цього ще не розуміє дитина, то батьки мають знати напевно. У багатьох випадках саме батьки несуть відповідальність за їхню майбутню долю. Та вступна кампанія 2013 виявила неймовірний факт – багаті не хочуть платити за освіту своїх дітей.


 • Цікавий та неповторний Геленджик

  Цікавий та неповторний Геленджик Цікаві факти · kseniya_www · 29.07.2013 23:19

  Неймовірна краса Геленджицької бухти, живописні Кавказькі гори, неповторна природа з незчисленною кількістю водоспадів – все це один з найвідоміших курортів Росії – Геленджик.


 • Депіляція чи епіляція. Плюси та мінуси

  Депіляція чи епіляція. Плюси та мінуси Краса і здоров'я · kseniya_www · 29.07.2013 20:42

  Депіляція – процес видалення тільки верхньої частини волоска, без видалення кореня за допомогою кремів-депіляторів, воску, смоли та електроепіляторів.


 • Що очікує сучасну кіноіндустрію?

  Що очікує сучасну кіноіндустрію? Кіно · kseniya_www · 29.07.2013 20:31

  Маститі режисери Джордж Лукас та Стівен Спілберг повідомили, що, найближчим часом галузь сучасної кіноіндустрії очікує крах. Щоб це відбулося достатньо тільки, щоб кілька фільмів з 250-мільйонним бюджетом провалилися в прокаті, - пояснили режисери.


 • 5 простих способів, які допоможуть продовжити життя iPhone

  5 простих способів, які допоможуть продовжити життя iPhone Мобільний зв’язок · lesya · 29.07.2013 17:57

  Пройшло чимало часу, і ось ви тримаєте в руках новенький, щойно куплений, такий омріяний та довгоочікуваний iPhone 5. Природно, що заплативши кілька тисяч за гаджет, вам хочеться максимально продовжити термін його експлуатації, зберегти зовнішній вигляд, захистити від подряпин та тріщин. Насправді, зробити це не так уже й складно - головне, запам’ятайте декілька правил поведінки з iPhone 5.


 • Цікаві факти з історії гральних автоматів

  Цікаві факти з історії гральних автоматів Розваги · lesya · 28.07.2013 09:52

  Гральними автоматами сьогодні нікого не здивуєш. Вони здобули популярність практично в усіх куточках світу, і, незважаючи на численні заборони, продовжують дарувати гравцям ілюзію виграшу. На сьогоднішній день вони є одним небагатьох способів прекрасно провести час та моментально розбагатіти, як і, зрештою, за мить спустити цілий маєток.


 • Стереосистеми та музика "для душі"

  Стереосистеми та музика "для душі" Музика · lesya · 26.07.2013 16:08

  На сьогоднішній день у контексті появи багатоканальних звукових систем, домашніх кінотеатрів у багатьох виникає запитання: навіщо нам знадобилися стереосистеми? І справді, навіщо витрачати гроші на колонки, якщо домашній кінотеатр дозволяє не лише слухати,але й дивитися? Та й чи такий вже важливий звук?


Всього 10394 на 1040 сторінках