Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Кілька способів весело провести час вдома

  Кілька способів весело провести час вдома Розваги · lesya · 17.07.2013 18:25

  З появою та розповсюдженням Інтернету в багатьох з нас поняття «відпочинок» та «вільний час» асоціюються в уяві з комп’ютерними іграми, спілкуванням у соцсітках та просто прогулянками по Інтернету в пошуках чогось цікавенького. Та навіть коли все це остогидне до неможливості,і в пошуках якогось заняття ми відриваємо голову від монітора, - через декілька хвилин ми далі повертаємося до комп’ютера. Ні, не через те що нема роботи – можна ж, для прикладу, прибрати в домі, зварити їсти чи сходити в магазин, та хіба ж це відпочинок?..


 • Дитячі книги, які не варто давати дітям

  Дитячі книги, які не варто давати дітям Суспільство · lesya · 15.07.2013 19:25

  Багатьох батьків хвилює той факт, що сучасні діти мало читають. Проте, як виявилося, в цьому є один беззаперечний плюс – ви можете бути впевнені, що їм до рук не потрапить одне з перелічених нижче видань.


 • Найбільш приголомшливі готелі світу

  Найбільш приголомшливі готелі світу Цікаві факти · lesya · 15.07.2013 14:08

  Якщо колись готелі служили місцем, в якому могли провести ніч приїжджі, то сьогодні вони перетворилися у справжні витвори архітектурного мистецтва. А сучасні технології дозволяють втілити навіть найсміливіші фантазії в життя.


 • Австрійська пивоварня пропонує скупатися в басейні з пивом

  Австрійська пивоварня пропонує скупатися в басейні з пивом Цікаві факти · lesya · 15.07.2013 12:52

  Якщо ви палкий любитель пива, обов’язково завітайте в Австрію. Тут неподалік гори Старкенбергер розташовується старенька пивоварня, яка пропонує своїм відвідувачам досить незвичну послугу: не лише скуштувати хмільного напою, звареного з дотриманням місцевих традицій, але й скупатися в басейні з пивом. Вік пивоварні налічує не одне століття, отож ви можете бути впевнені, що пиво тут – те, що треба. За басейн з пивом доведеться заплатити не менше трьох сотень доларів. При цьому купатиметеся ви не в чистому пиві, а у воді, в яку додають хмільний напій. Тим не менше, на один басейн йде 300 літрів пива.


 • 4 способи заробити за допомогою власного сайту

  4 способи заробити за допомогою власного сайту Життя · lesya · 12.07.2013 15:20

  На сьогоднішній день існує чимало способів заробити в Інтернеті. Для більшості із них необхідна наявність власного сайту.


 • Етапи становлення успішного трейдера

  Етапи становлення успішного трейдера Економіка · lesya · 12.07.2013 14:10

  Серед усіх користувачів Інтернету на сьогоднішній день важко знайти людину, яка б ні разу не чула про Форекс. Рекламою Форексу рясніють сторінку різних Інтернет-ресурсів, про нього розповідається в соцмережах та на форумах. І найважливішим питанням, яке тривожить тих, кого зацікавив міжнародний валютний ринок, є питання, чи можна насправді заробити на Форексі? Очевидно, можна, але далеко не у всіх це виходить. Спеціалісти навіть назвали етапи становлення успішного трейдера, і з результатів цього аналізу випливає, що переважна більшість новачків відсіюється вже на першому етапі, після двох трьох тижнів торгів на валютному ринку.


 • Велике і мале, серйозне і смішне

  Велике і мале, серйозне і смішне Розваги · kseniya_www · 09.07.2013 20:34

  Хто би сперечався, що екскаватор - техніка потрібна, корисна і дуже серйозна.Екскаватором можна чистити вулиці від снігу і бруду, викопувати котловани під майбутню будівлю, копати шанці і окопи, закопувати і викопувати, навантажувати і розвантажувати, добувати корисні копалини наземним способом. Якщо не рахувати міні-екскаваторів, покликаних замінити кирку і лопату, «автоматизувати» марудну механічну роботу, то машина ця за означенням велика. Як і все велике та громіздке вона вимагає до себе поважного ставлення.


 • В бельгійському ботанічному саду розцвіла "трупна квітка"

  В бельгійському ботанічному саду розцвіла "трупна квітка" Події у світі · lesya · 09.07.2013 19:52

  Цими днями в національному ботанічному саду Бельгії, розташованому в місті Мейзе, розцвіла квітка, яка носить звання найбільшої квітки в світі. Щоправда, назва у неї зовсім не така красива, як її власниця – «Трупна квітка», або Titan Arum (Amorphophallus titanum).


 • За Мхітаряна дають 35 мільйонів євро!

  За Мхітаряна дають 35 мільйонів євро! Спорт · kseniya_www · 04.07.2013 19:05

  Історія з відходом Генріха Мхітаряна з «Шахтаря» в чомусь нагадує ту,


 • Позитивний вплив відеоігор

  Позитивний вплив відеоігор Розваги · kseniya_www · 04.07.2013 19:02

  Всі ми звикли до того, що будь-які комп’ютерні ігри шкідливі для здоров’я. Вони стали лідерами серед улюблених способів проведення вільного часу і організації дозвілля.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках