Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Сучасні методики вивчення англійської мови

  Сучасні методики вивчення англійської мови Освіта · kseniya_www · 23.01.2016 12:13

  Кожна людина, яка намагається знайти собі місце в житті, приходить до простої істини: для того, щоб жити повним життям, необхідно бути вільним. Бути вільним - це мати можливість вільно пересуватись по світу, мати змогу заробляти гроші і при цьому отримувати задоволення.


 • У Челябінському селі виховують правильних мисливців і рибалок

  У Челябінському селі виховують правильних мисливців і рибалок Події у світі · kseniya_www · 22.01.2016 21:29

  Який хлопчисько не мріє стати мисливцем, постріляти качок, косулю та іншу лісову живність. Це, напевно, закладено ще з прадавніх часів, коли видобута дичина була запорукою для виживання первісної людини.


 • Вплив сироваткового і соєвого протеїну на організм

  Вплив сироваткового і соєвого протеїну на організм Краса і здоров'я · kseniya_www · 22.01.2016 20:51

  На думку експертів протеїни є невід'ємною частиною будь-якого спортсмена. У зв'язку з тим, що спортивне харчування зараз дуже популярне, то це не могло не зацікавити команду дослідників. Ними проводилося спеціальне дослідження, яке називається «Результати від споживання сироваткового і соєвого протеїну у представників чоловічої статі».


 • Як можна економити на їжі - рецепти, бюджет, меню на тиждень

  Як можна економити на їжі - рецепти, бюджет, меню на тиждень Освіта · kseniya_www · 22.01.2016 20:29

  Уміння правильно витрачати гроші не стосується тільки придбання одягу і прикрас. Економити можна також і на їжі, причому це не означає, що необхідно зменшити раціон харчування або їсти тільки вівсянку на воді. Прочитавши статтю, ви зрозумієте, що можна харчуватися різноманітною їжею не витрачаючи на це величезні гроші.


 • Як допомогти дитині написати твір

  Як допомогти дитині написати твір Освіта · kseniya_www · 22.01.2016 20:16

  Далеко не кожна дитина має талантом до творіння літературних творів. Тим не менш, шкільна програма передбачає, що твори повинні писати все. В основному, вчителі вимагають від дітей яскравих, цікавих і продуманих творів. Саме за такі творіння школярі отримують гарні оцінки. І якщо вийшло так, що дитина не наділений літературним талантом, на допомогу в написанні шкільного твору можуть прийти батьки.


 • Коли ваша дитина вчиться за кордоном

  Коли ваша дитина вчиться за кордоном Освіта · kseniya_www · 22.01.2016 20:06

  Буває так, що батьки прагнуть до того, щоб їх дитина отримала пристойну освіту за кордоном, а потім дуже болісно переживають, коли він залишає рідний дім, їдучи в іншу країну. Що робити в таких випадках, і як не нашкодити дитині своєю надмірною турботою?


 • Крихітні музичні інструменти: минуле і сьогодення

  Крихітні музичні інструменти: минуле і сьогодення Цікаві факти · Марина Левицкая · 19.01.2016 22:04

  В усі часи майстри створювали музичні інструменти надзвичайно маленького розміру. Ці інструменти настільки крихітні, що здаються іграшками. Сьогодні вже відомо про найменшу в світі арфу, гітару, скрипку, піаніно, фортепіано, саксофон та балалайку.


 • Як вибрати кухонні ваги?

  Як вибрати кухонні ваги? Авто-мото · Марина Левицкая · 16.01.2016 14:34

  Кухонні ваги – це незамінна річ, без якої не може обійтися жодна господиня. Особливо вони потрібні під час приготування складних страв, де треба точно визначити вагу кожного з інгредієнтів. Існує безліч параметрів, за якими необхідно вибирати цього незамінного помічника.


 • Найдорожча монета в світі

  Найдорожча монета в світі Цікаві факти · Марина Левицкая · 14.01.2016 16:27

  З самого початку виникнення ринкових відносин люди намагалися знайти зручний спосіб, який би допоміг розраховуватися за товари та послуги. Чим тільки не розплачувались за придбані товари! З появою дорогоцінних металів, коли люди навчилися карбувати монети різної форми та розміру, потреба розраховуватися дзеркальцями чи пір’ям рідкісних птахів нарешті відпала.


 • Найбільш затребувані професії на світовому ринку праці

  Найбільш затребувані професії на світовому ринку праці Життя · Марина Левицкая · 14.01.2016 14:31

  Кожного року ситуація на ринку праці кардинально змінюється. Ті професії, які були затребуваними десять років тому, поступово втрачають свою актуальність. Це цілком нормальна ситуація, адже в світі все змінюється. У людей з’являються нові потреби, стрімко розвивається наука та нові технології.


Всього 10392 на 1040 сторінках