Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність

  Влив кондиціонера на здоров`я: міфи і реальність Техніка · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:55

  В деяких країнах такий пристрій, як кондиціонер є невід'ємною частиною інтер'єру незалежно від достатку родини. В умовах, коли середньорічні температури зростають, обійтися без кондиціонера стає все важче. Саме тому для більшості з нас цей побутовий пристрій став найкращим другом та помічником. Неможливо уявити собі сучасний офіс, ресторан, магазин чи квартиру без кондиціонера, який допомагає пережити літню спеку та підтримує оптимальну температуру в приміщенні.


 • Чи потрібно рятувати мови, які вимирають?

  Чи потрібно рятувати мови, які вимирають? Суспільство · Марина Левицкая · 14.12.2015 13:06

  Згідно з останніми даними, за минуле століття в світі вимерло близько 400 мов. Приблизно кожні три місяці зникає одна мова. Сьогодні нараховується близько 6,5 тисяч світових мов, половина з яких може зникнути назавжди вже до кінця цього століття.


 • Інтернет в закритій країні: досвід Північної Кореї

  Інтернет в закритій країні: досвід Північної Кореї Цікаві факти · Марина Левицкая · 14.12.2015 11:51

  Як відомо, жителі Північної Кореї відгороджені від всього світу не тільки фізично, але і віртуально. В сучасному світі Північна Корея залишається незвичним прикладом країни, де доступ в інтернет практично закритий. Згідно з останніми даними інтернетом користуються близько 40% населення світу, а вже до 2018 року половина населення світу буде онлайн.


 • За що деякі користувачі ненавидять Apple?

  За що деякі користувачі ненавидять Apple? Нові технології · Марина Левицкая · 13.12.2015 12:00

  Сьогодні компанія Apple займає лідируючі позиції на світовому ринку комп’ютерної та мобільної техніки. Мабуть, це найбільш відомий бренд з усіх існуючих. Однак переваги продукції від Apple не лише в популярності компанії. Більшість покупців цифрової техніки впевнені, що найкращий смартфон – це iPhone, найкращий планшет – iPad, а найкращий плейєр - iPod.


 • Науковий експеримент спростував міфи про визначення брехні

  Науковий експеримент спростував міфи про визначення брехні Психологія · Марина Левицкая · 11.12.2015 12:27

  В лондонському науковому журналі Journal of Experimental: Physiology нещодавно були опубліковані цікаві результати досліджень щодо розпізнавання брехні, проведені викладачем слідчої психології Кріс Стріт та викладачем Деніелом Річардсоном, що займається вивченням роботи мозку. Вони частково розвіяли популярні способи виявлення брехні.


 • Помилки, які допускають роботодавці на співбесіді

  Помилки, які допускають роботодавці на співбесіді Суспільство · Марина Левицкая · 11.12.2015 11:15

  Співбесіда – це відповідальне заняття не тільки для майбутнього робітника, а і для самого роботодавця, адже під час неї складається перше враження про претендента на ту чи іншу посаду. Саме співбесіда допомагає зрозуміти, чи підходить людина для роботи в організації.


 • Українські інженери створили електротрактор

  Українські інженери створили електротрактор Авто-мото · Марина Левицкая · 03.12.2015 19:32

  Як криза змушує українських інженерів вигадувати нові технології для землеробів? У гонитві за економією інженери створили трактор, що працює на батарейках. Як їздить це диво техніки, скільки грошей може заощадити трактор та які особливості конструкції він має?


 • Як побороти зневіру і депресію?

  Як побороти зневіру і депресію? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 03.12.2015 15:47

  Кожного ранку ми дивимося у вікно і бачимо одну і ту ж саму картину: понурий день і дощ, який здається ніколи не закінчиться. На зміну осені прийшла зима, ми кутаємося в теплі пальта та обмотуємося шарфами. Чому хандра ніяк не проходить? Чи ви хочете, щоб вона забрала у вас останні сили? Що робити у найбільш депресивний період року, щоб завжди залишатися веселим та бадьорим?


 • Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам

  Як зробити навчання своєї дитини за кордоном безпечним: поради батькам Освіта · Марина Левицкая · 03.12.2015 14:40

  Готуючись до перебування вашої дитина за кордоном, користуйтеся порадами, які допоможуть уберегти її від надзвичайних життєвих ситуацій. Навчання за кордоном – це мрія багатьох випускників та їхніх батьків. Звичайно ж, це не тільки додатковий досвід, але й нові можливості і дружні стосунки, які можуть кардинально вплинути на майбутнє. Поки ваша дитина переглядає яскраві брошури та сайти про навчання за кордоном, ви можете ознайомитися з корисними порадами, що стосуються її безпеки.


 • Недалеко від узбережжя Шотландії буде встановлена плавуча вітрова електростанція

  Недалеко від узбережжя Шотландії буде встановлена плавуча вітрова електростанція Нові технології · Марина Левицкая · 03.12.2015 11:40

  Нещодавно була підписана угода про співпрацю між урядом Шотландії та норвезькою нафтогазовою компанією Statoil на будівництво 5 турбін, які будуть працювати за рахунок енергії вітру. Кожна з них буде мати потужність близько 6 мегават. Головною особливістю проекту являється те, що вітряні турбіни будуть встановлені на плавучі платформи недалеко від міста Пітерхед. Розробники проекту наголошують, що це буде перша електростанція плавучого типу, яка зможе забезпечувати електроенергією близько 20 тисяч житлових будинків.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках