Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Що очікує сучасну кіноіндустрію?

  Що очікує сучасну кіноіндустрію? Кіно · kseniya_www · 29.07.2013 20:31

  Маститі режисери Джордж Лукас та Стівен Спілберг повідомили, що, найближчим часом галузь сучасної кіноіндустрії очікує крах. Щоб це відбулося достатньо тільки, щоб кілька фільмів з 250-мільйонним бюджетом провалилися в прокаті, - пояснили режисери.


 • 5 простих способів, які допоможуть продовжити життя iPhone

  5 простих способів, які допоможуть продовжити життя iPhone Мобільний зв’язок · lesya · 29.07.2013 17:57

  Пройшло чимало часу, і ось ви тримаєте в руках новенький, щойно куплений, такий омріяний та довгоочікуваний iPhone 5. Природно, що заплативши кілька тисяч за гаджет, вам хочеться максимально продовжити термін його експлуатації, зберегти зовнішній вигляд, захистити від подряпин та тріщин. Насправді, зробити це не так уже й складно - головне, запам’ятайте декілька правил поведінки з iPhone 5.


 • Цікаві факти з історії гральних автоматів

  Цікаві факти з історії гральних автоматів Розваги · lesya · 28.07.2013 09:52

  Гральними автоматами сьогодні нікого не здивуєш. Вони здобули популярність практично в усіх куточках світу, і, незважаючи на численні заборони, продовжують дарувати гравцям ілюзію виграшу. На сьогоднішній день вони є одним небагатьох способів прекрасно провести час та моментально розбагатіти, як і, зрештою, за мить спустити цілий маєток.


 • Стереосистеми та музика "для душі"

  Стереосистеми та музика "для душі" Музика · lesya · 26.07.2013 16:08

  На сьогоднішній день у контексті появи багатоканальних звукових систем, домашніх кінотеатрів у багатьох виникає запитання: навіщо нам знадобилися стереосистеми? І справді, навіщо витрачати гроші на колонки, якщо домашній кінотеатр дозволяє не лише слухати,але й дивитися? Та й чи такий вже важливий звук?


 • Як лікують наркотичну залежніть в Україні

  Як лікують наркотичну залежніть в Україні Медицина · lesya · 26.07.2013 13:11

  Про шкоду наркотиків говорити, мабуть, не варто. Зламані життя, понівечені долі, мільйони смертей – все це згубні наслідки вживання «ангельського пилу». На превеликий жаль, для більшості людей вживання наркотиків стає останнім, що вони зробили у своєму житті, і вони до самої смерті (а живуть наркомани здебільшого недовго), так і не можуть виплутатися з тенет опійного чи кокаїнового сп’яніння. Не менш невтішна ситуація з алкогольною залежністю, адже алкоголізм на сьогоднішній день вважається навіть більш небезпечним, ніж кокаїн.


 • Як ірландський студент довів, що Пекло замерзло

  Як ірландський студент довів, що Пекло замерзло Освіта · lesya · 26.07.2013 09:00

  Винахідливість деяких студентів не один раз зіграла їм на руку, дозволяючи вийти сухими з води навіть у вельми пікантних ситуаціях. І ця винахідливість особливо цінується сьогодні, коли у пошані вміння нестандартно мислити, приймати неординарні рішення та здійснювати непередбачувані вчинки.


 • 43% українців вважають, що освіта в нашій державі корумпована

  43% українців вважають, що освіта в нашій державі корумпована Освіта · lesya · 25.07.2013 21:29

  Декілька тижнів тому спеціалістами Transparency International у співпраці з членами Gallup Association було проведено дослідження, результати якого прикро вразять багатьох українців.


 • Новації зі сфери освіти

  Новації зі сфери освіти Освіта · kseniya_www · 25.07.2013 14:40

  Добра новина для школярів – незабаром учні старших класів обиратимуть предмети, котрі хочуть поглиблено вивчати, самостійно.


 • Как вставить презентацию на сайт? PPT4WEB.ru Как разместить PowerPoint презентацию на сайте

  Как вставить презентацию на сайт? PPT4WEB.ru Как разместить PowerPoint презентацию на сайте Техніка · kseniya_www · 25.07.2013 11:00

  Довольно часто у пользователей сети возникает необходимость в создании, а после и в размещении на сайте собственной презентации, позволяющей заявить о себе, товарах или об оказываемых услугах.


 • Онлайн освіта - новинка, запропонована українськими ВНЗ

  Онлайн освіта - новинка, запропонована українськими ВНЗ Освіта · kseniya_www · 25.07.2013 10:45

  2013/14 навчальний рік ознаменується тим, що практично всі престижні українські ВНЗ будуть пропонувати віддалене онлайн навчання, згідно з вимогами Болонського процесу.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках