Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав

  Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав Суспільство · kseniya_www · 05.08.2013 21:57

  Всі інші питання можна вирішити з допомогою парасольки, - як співається в популярній пісні, - коли в сім'ї чи на роботі нормальний мікроклімат.


 • Дитяча психологія і казка

  Дитяча психологія і казка Психологія · kseniya_www · 05.08.2013 21:55

  Казка нас супроводжує з дитинства і до глибокої старості. Спершу ми її самі почули від мами, тата, бабусі чи дідуся. Потім, вилізши з коротеньких штанців, розповідаємо її усе життя. Казку захоплено слухають малі. Дорослі, правда, інколи вдають, що вона їм нецікава, але насправді це не так. Казку професійно вивчають філософи, філологи, фольклористи. Це їхня професійна сфера діяльності. Більшість з нас казку просто любить.


 • Історія дитячої моди

  Історія дитячої моди Краса і здоров'я · kseniya_www · 05.08.2013 21:53

  Якщо говорити про історію дитячої моди, то їй приблизно понад двісті років. До того часу ніхто і не замислювався над дитячим одягом, він був просто-напросто зменшеною копією дорослого. Ну а немовлята зовсім ніякого одягу не мали, їх сповивали з витягнутими і притиснутими одна до одної ногами пеленкою так тісно, що дитина і поворухнутися не могла. Також руки прибинтовували до боків дитини – це все робилося для того, щоб дитина нічого собі не заподіяла, а також, по повір’ям людей, щоб у малюка сформувалися рівні прямі кінцівки.


 • Найбільш незвичні паркани світу

  Найбільш незвичні паркани світу Цікаві факти · lesya · 05.08.2013 12:58

  Напевне, мало хто посперечається з тим фактом, що паркан є невід’ємним елементом приватного будинку чи дачі. Він робить оселю затишною, а архітектуру будівлі завершеною. Крім того, якісний надійний паркан захистить дім від небажаних гостей у вигляді, наприклад, хижих звірів чи просто крадіїв.


 • Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі

  Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі Психологія · kseniya_www · 02.08.2013 17:31

  Коли жінка тільки йде у відпустку, вона ніскільки не сумнівається в тому, що через півтора року повернеться на колишнє місце. Після народження дитини вона все рідше забігає на роботу і запитує, як там ідуть справи, знову запевняючи керівництво та інших співробітників у тому, що повернеться, як тільки буде можливість.


 • Дитячий стрес шкодить здоров'ю

  Дитячий стрес шкодить здоров'ю Краса і здоров'я · kseniya_www · 02.08.2013 17:12

  Усім відома приказка - всі хвороби від нервових стресів. Вчені підтвердили, що люди, які в дитинстві часто переживали стрес, у віці мають погане здоров'я, навіть не дивлячись на сьогоднішнє їх щасливе життя. А люди, які мали щасливе дитинство - в старості хворіють менше. Неблагополучна сім'я, пригнічений стан через погані стосунки з батьками в дитинстві - вірний шлях до втрати працездатності по здоров'ю у дорослому житті. Такі люди часто падають в депресію. Правда діти, які часто хворіли в дитинстві, дуже рідко ставали через багато років інвалідами.


 • На курорт в Трускавець, чи Ялту ?

  На курорт в Трускавець, чи Ялту ? Розваги · kseniya_www · 02.08.2013 17:00

  Україна - це унікальне місце для захоплюючих подорожей. Україна володіє найбільшою територією серед країн Європейського континенту, до того ж, саме в цій країні знаходиться географічний центр Європи. Україна зовсім не схожа на інші європейські держави - вона сповнена нерозкритих таємниць і загадок, які приваблюють сюди мільйони туристів з усіх куточків земної кулі. Туроператори по Україні пропонують різні програми відпочинку в Україні.


 • Загублену фреску великого художника знайшли наступного дня після 150-річчя з його народження

  Загублену фреску великого художника знайшли наступного дня після 150-річчя з його народження Культура · kseniya_www · 02.08.2013 16:44

  День святкування 150-річчя найвідомішого австрійського художника подарував усім шанувальникам високого несподіваний сюрприз - одним австрійським жителем, в його власному гаражі, було виявлено фреску Клімта із зображенням ангела, що сурмить в трубу, яка вважалася, на думку мистецтвознавців, назавжди втраченою. У власника цього шедевра не було ніяких підозр на рахунок його цінності, до моменту широкого висвітлення ЗМІ творчості Клімта на честь відзначення 14 липня його 150-річного ювілею.


 • Повторна заправка картриджів - економія грошей

  Повторна заправка картриджів - економія грошей Техніка · kseniya_www · 02.08.2013 16:36

  У ті далекі часи, коли екрани були маленькими, а комп'ютери величезними, з'явився новий напрямок периферійних пристроїв - принтери. Спочатку це були громіздкі і дуже галасливі пристрої друкуючої головкою пелюсткового а потім і матричного типу.


 • Професійний аутсорсинг. Його переваги

  Професійний аутсорсинг. Його переваги Економіка · kseniya_www · 02.08.2013 16:27

  Незалежно від роду діяльності вашої компанії, ви за законом зобов'язані вести облік всіх операцій. Завдяки бухгалтерського обліку ви бачите майнове і фінансове положення вашого підприємства. Однак, правила ведення обліку постійно змінюються, тоді як фінансова криза змушує керівників компаній повністю міняти механізм підприємства. У таких умовах штатний бухгалтер не завжди може професійно відреагувати на ситуацію і змінити бухгалтерські документи відповідно до правил.


Всього 10392 на 1040 сторінках