Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Спеціалісти назвали найдешевші та найдорожчі спеціальності в українських ВУЗах

  Спеціалісти назвали найдешевші та найдорожчі спеціальності в українських ВУЗах Освіта · kseniya_www · 05.08.2013 23:05

  Всі ми знаємо, що спеціальність спеціальності не рівня – якщо навчання на одних факультетах є доступним для середньостатистичних українців, то інші по кишені хіба що багатіям. За результатами проведеного нещодавно дослідження, для прикладу, рік навчання одного «міжнародника» - бакалавра коштує стільки ж, скільки навчання семи культурологів


 • Вагонка - найкращий природній матеріал для обробки приміщень

  Вагонка - найкращий природній матеріал для обробки приміщень Цікаві факти · kseniya_www · 05.08.2013 21:59

  Одним з кращих, зручних і ефективних матеріалів для обробки приміщення деревиною являється обшивальна дошка, більш відома як вагонка. Цікаво те, що така назва з’явилась тоді, коли вагони оббивали спеціальною дошкою для того, щоб уникнути щілин у стінах. З тих часів цей матеріал широко використовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки жилих приміщень та споруд різного призначення.


 • Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав

  Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав Суспільство · kseniya_www · 05.08.2013 21:57

  Всі інші питання можна вирішити з допомогою парасольки, - як співається в популярній пісні, - коли в сім'ї чи на роботі нормальний мікроклімат.


 • Дитяча психологія і казка

  Дитяча психологія і казка Психологія · kseniya_www · 05.08.2013 21:55

  Казка нас супроводжує з дитинства і до глибокої старості. Спершу ми її самі почули від мами, тата, бабусі чи дідуся. Потім, вилізши з коротеньких штанців, розповідаємо її усе життя. Казку захоплено слухають малі. Дорослі, правда, інколи вдають, що вона їм нецікава, але насправді це не так. Казку професійно вивчають філософи, філологи, фольклористи. Це їхня професійна сфера діяльності. Більшість з нас казку просто любить.


 • Історія дитячої моди

  Історія дитячої моди Краса і здоров'я · kseniya_www · 05.08.2013 21:53

  Якщо говорити про історію дитячої моди, то їй приблизно понад двісті років. До того часу ніхто і не замислювався над дитячим одягом, він був просто-напросто зменшеною копією дорослого. Ну а немовлята зовсім ніякого одягу не мали, їх сповивали з витягнутими і притиснутими одна до одної ногами пеленкою так тісно, що дитина і поворухнутися не могла. Також руки прибинтовували до боків дитини – це все робилося для того, щоб дитина нічого собі не заподіяла, а також, по повір’ям людей, щоб у малюка сформувалися рівні прямі кінцівки.


 • Найбільш незвичні паркани світу

  Найбільш незвичні паркани світу Цікаві факти · lesya · 05.08.2013 12:58

  Напевне, мало хто посперечається з тим фактом, що паркан є невід’ємним елементом приватного будинку чи дачі. Він робить оселю затишною, а архітектуру будівлі завершеною. Крім того, якісний надійний паркан захистить дім від небажаних гостей у вигляді, наприклад, хижих звірів чи просто крадіїв.


 • Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі

  Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі Психологія · kseniya_www · 02.08.2013 17:31

  Коли жінка тільки йде у відпустку, вона ніскільки не сумнівається в тому, що через півтора року повернеться на колишнє місце. Після народження дитини вона все рідше забігає на роботу і запитує, як там ідуть справи, знову запевняючи керівництво та інших співробітників у тому, що повернеться, як тільки буде можливість.


 • Дитячий стрес шкодить здоров'ю

  Дитячий стрес шкодить здоров'ю Краса і здоров'я · kseniya_www · 02.08.2013 17:12

  Усім відома приказка - всі хвороби від нервових стресів. Вчені підтвердили, що люди, які в дитинстві часто переживали стрес, у віці мають погане здоров'я, навіть не дивлячись на сьогоднішнє їх щасливе життя. А люди, які мали щасливе дитинство - в старості хворіють менше. Неблагополучна сім'я, пригнічений стан через погані стосунки з батьками в дитинстві - вірний шлях до втрати працездатності по здоров'ю у дорослому житті. Такі люди часто падають в депресію. Правда діти, які часто хворіли в дитинстві, дуже рідко ставали через багато років інвалідами.


 • На курорт в Трускавець, чи Ялту ?

  На курорт в Трускавець, чи Ялту ? Розваги · kseniya_www · 02.08.2013 17:00

  Україна - це унікальне місце для захоплюючих подорожей. Україна володіє найбільшою територією серед країн Європейського континенту, до того ж, саме в цій країні знаходиться географічний центр Європи. Україна зовсім не схожа на інші європейські держави - вона сповнена нерозкритих таємниць і загадок, які приваблюють сюди мільйони туристів з усіх куточків земної кулі. Туроператори по Україні пропонують різні програми відпочинку в Україні.


 • Загублену фреску великого художника знайшли наступного дня після 150-річчя з його народження

  Загублену фреску великого художника знайшли наступного дня після 150-річчя з його народження Культура · kseniya_www · 02.08.2013 16:44

  День святкування 150-річчя найвідомішого австрійського художника подарував усім шанувальникам високого несподіваний сюрприз - одним австрійським жителем, в його власному гаражі, було виявлено фреску Клімта із зображенням ангела, що сурмить в трубу, яка вважалася, на думку мистецтвознавців, назавжди втраченою. У власника цього шедевра не було ніяких підозр на рахунок його цінності, до моменту широкого висвітлення ЗМІ творчості Клімта на честь відзначення 14 липня його 150-річного ювілею.


Всього 10394 на 1040 сторінках