Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Чоловіча сила та гідність: як зберегти здоров'я

  Чоловіча сила та гідність: як зберегти здоров'я Краса і здоров'я · kseniya_www · 01.08.2013 15:55

  Сьогодні напрочуд актуальним постало питання чоловічої сили. Не тільки у плані захистити слабку жінку чи дитину, а також це стосується і сили у ліжку. Про цю проблему досить велика кількість чоловіків старається не говорити, вони замовчують факти «осічок» у ліжку. Згідно даних статистики майже десять відсотків чоловіків у різному віці стикаються із такими явищами, як нездатність отримати повноцінне задоволення через еректильну дисфункцію. На жаль, на сьогоднішній день дані показують, що ця проблема набула більш молодого віку.


 • В Уфі відбулася ще одна акція спрямована на розвиток велотранспорту

  В Уфі відбулася ще одна акція спрямована на розвиток велотранспорту Цікаві факти · kseniya_www · 01.08.2013 15:54

  Днями в Уфі пройшов день велосипедистів, в якому взяли участь близько 3500 осіб. Після такої акції влада знову пообіцяли жителям побудувати в місті велодоріжки з метою розвитку екологічного транспорту.


 • В Маріуполі з'явився двір мрії с сучасними тренажерами та облаштованими площадками

  В Маріуполі з'явився двір мрії с сучасними тренажерами та облаштованими площадками Спорт · kseniya_www · 01.08.2013 15:52

  Жителі Маріуполя тепер займаються спортом на новому майданчику, який нещодавно обладнали сучасними спортивними тренажерами.


 • Правильне визначення періоду овуляції - дуже важливе для кожної жінки

  Правильне визначення періоду овуляції - дуже важливе для кожної жінки Суспільство · kseniya_www · 01.08.2013 15:48

  Кожній дівчині чи жінці дуже важливо чітко визначати ознаки овуляції. Це має значення як для тих, хто хоче завагітніти, так і для тих, хто цього вкрай не бажає


 • Тюльпанове дерево і 33 водопади - відпочинок у Головинці пропонує цікаві екскурсії

  Тюльпанове дерево і 33 водопади - відпочинок у Головинці пропонує цікаві екскурсії Розваги · lesya · 31.07.2013 12:21

  Вибираючи місце для відпочинку та проведення відпустки, добре подумайте, що ви в кінцевому результаті хочете отримати. Якщо ви любитель активного відпочинку, навряд чи вам буде цікавий відпочинок на морі, незважаючи навіть на розмаїття атракціонів. Вам пряма дорога в гори,де є можливість на байдарках і човнах здійснити сплав по бурхливих та часом небезпечних водах неспокійних рік. Та якщо вас приваблює незрівнянна велич блакитної гладіні, вирушайте на море: спокій морської блакиті, піщані пляжі, красиві пейзажі та спекотне сонце дозволять чудово відпочити та відновити сили.


 • Хто такий кошторисник і як ним стати?

  Хто такий кошторисник і як ним стати? Економіка · kseniya_www · 31.07.2013 12:13

  Хто такий кошторисник? Кожен, хто задумується на будівництвом чи то власного будинку, чи то будь-якої іншої споруди знає, що без підрахунку вартості будівництва не обійтись.


 • Слабкі місця Ipad 4

  Слабкі місця Ipad 4 Нові технології · lesya · 31.07.2013 10:44

  Компанія Apple продовжує радувати своїх кумирів черговими новинками. Вносячи у кожен гаджет все нові й нові удосконалення, спеціалісти та розробники компанії намагаються передбачити побажання своїх шанувальників. І, беручи до уваги сьогоднішню популярність пристроїв Apple, можна з упевненістю твердити, що їм це вдається.


 • Мама Кейт годує принца грудним молоком

  Мама Кейт годує принца грудним молоком Суспільство · kseniya_www · 30.07.2013 18:58

  Великобританія і весь світ ретельно стежить за новинами у королівській сім’ї.


 • Натяжні стелі "Зіркове небо". Тепер не тільки красиві, а й функціональні

  Натяжні стелі "Зіркове небо". Тепер не тільки красиві, а й функціональні Цікаві факти · kseniya_www · 30.07.2013 17:53

  До радянських часів декорування стель в нашій країні не було чимось неймовірним.Навпаки, люди намагалися прикрасити стелі ліпниною, позолотою в часи, коли в архітектурі панувало бароко. Пізніше, в часи «Бель Епок», як називали період до першої світової війни, на зміну ліпнині прийшли декоративні візерунки, скло, дзеркальне оздоблення та стелі, розмальовані квітами в пастельних тонах.


 • Адвокатура в Херсоне

  Адвокатура в Херсоне Суспільство · kseniya_www · 30.07.2013 17:44

  Сам перевод слова адвокатура с латыни значит – Призванный. И это не случайно, поскольку адвокатская деятельность заключается именно в том, чтобы, следуя своему призванию, защищать права, свободы и интересы граждан в суде или в иных ситуациях, когда существует такая потребность.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках