Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі

  Кар'єра і бізнес. Як розпочати власний бізнес молодій мамі Психологія · kseniya_www · 02.08.2013 17:31

  Коли жінка тільки йде у відпустку, вона ніскільки не сумнівається в тому, що через півтора року повернеться на колишнє місце. Після народження дитини вона все рідше забігає на роботу і запитує, як там ідуть справи, знову запевняючи керівництво та інших співробітників у тому, що повернеться, як тільки буде можливість.


 • Дитячий стрес шкодить здоров'ю

  Дитячий стрес шкодить здоров'ю Краса і здоров'я · kseniya_www · 02.08.2013 17:12

  Усім відома приказка - всі хвороби від нервових стресів. Вчені підтвердили, що люди, які в дитинстві часто переживали стрес, у віці мають погане здоров'я, навіть не дивлячись на сьогоднішнє їх щасливе життя. А люди, які мали щасливе дитинство - в старості хворіють менше. Неблагополучна сім'я, пригнічений стан через погані стосунки з батьками в дитинстві - вірний шлях до втрати працездатності по здоров'ю у дорослому житті. Такі люди часто падають в депресію. Правда діти, які часто хворіли в дитинстві, дуже рідко ставали через багато років інвалідами.


 • На курорт в Трускавець, чи Ялту ?

  На курорт в Трускавець, чи Ялту ? Розваги · kseniya_www · 02.08.2013 17:00

  Україна - це унікальне місце для захоплюючих подорожей. Україна володіє найбільшою територією серед країн Європейського континенту, до того ж, саме в цій країні знаходиться географічний центр Європи. Україна зовсім не схожа на інші європейські держави - вона сповнена нерозкритих таємниць і загадок, які приваблюють сюди мільйони туристів з усіх куточків земної кулі. Туроператори по Україні пропонують різні програми відпочинку в Україні.


 • Загублену фреску великого художника знайшли наступного дня після 150-річчя з його народження

  Загублену фреску великого художника знайшли наступного дня після 150-річчя з його народження Культура · kseniya_www · 02.08.2013 16:44

  День святкування 150-річчя найвідомішого австрійського художника подарував усім шанувальникам високого несподіваний сюрприз - одним австрійським жителем, в його власному гаражі, було виявлено фреску Клімта із зображенням ангела, що сурмить в трубу, яка вважалася, на думку мистецтвознавців, назавжди втраченою. У власника цього шедевра не було ніяких підозр на рахунок його цінності, до моменту широкого висвітлення ЗМІ творчості Клімта на честь відзначення 14 липня його 150-річного ювілею.


 • Повторна заправка картриджів - економія грошей

  Повторна заправка картриджів - економія грошей Техніка · kseniya_www · 02.08.2013 16:36

  У ті далекі часи, коли екрани були маленькими, а комп'ютери величезними, з'явився новий напрямок периферійних пристроїв - принтери. Спочатку це були громіздкі і дуже галасливі пристрої друкуючої головкою пелюсткового а потім і матричного типу.


 • Професійний аутсорсинг. Його переваги

  Професійний аутсорсинг. Його переваги Економіка · kseniya_www · 02.08.2013 16:27

  Незалежно від роду діяльності вашої компанії, ви за законом зобов'язані вести облік всіх операцій. Завдяки бухгалтерського обліку ви бачите майнове і фінансове положення вашого підприємства. Однак, правила ведення обліку постійно змінюються, тоді як фінансова криза змушує керівників компаній повністю міняти механізм підприємства. У таких умовах штатний бухгалтер не завжди може професійно відреагувати на ситуацію і змінити бухгалтерські документи відповідно до правил.


 • Діткам - найкраще. Обираємо меблі до дитячої

  Діткам - найкраще. Обираємо меблі до дитячої Цікаві факти · kseniya_www · 02.08.2013 16:15

  При оформленні дитячої кімнати потрібно пам’ятати деякі аспекти, більшість з яких зв’язані з вибором меблів для дитини. Такий процес є дуже складним, але якщо підійти з розумом, то потрібно не так багато часу, як очікувалось з самого початку. Як відомо, дитячі меблі повинні бути доволі міцними, стійкими до пошкоджень, а також вони мають володіти хорошими характеристиками, до яких відноситься матеріал, який повинен бути екологічно чистим і безпечним для малюка.


 • Чи можливо навчитись віршувати за допомогою підручника?

  Чи можливо навчитись віршувати за допомогою підручника? Цікаві факти · kseniya_www · 02.08.2013 16:08

  До недавнього часу прилавки книжкових крамниць пропонували незліченну кількість самовчителів, які присвячені тому, аби навчити вас складати вірші. У таких книжках авторами давались гарантії, що покупець зможе стати поетом буквально за n-ну кількість днів. Але авторами цих псевдо підручників свідомо не згадується, що римувати слова та віршувати – полярно різні речі.


 • У Москві вшанували Володимира Висоцького

  У Москві вшанували Володимира Висоцького Пам'ятні дати · kseniya_www · 01.08.2013 20:21

  25 липня виповнилося 33 роки з дня смерті легендарного артиста, поета і музиканта Водимира Висоцького. У Москві ця дата була відзначена Днем пам’яті.


 • Російський Кінопром канонізував Юрія Гагаріна.

  Російський Кінопром канонізував Юрія Гагаріна. Кіно · kseniya_www · 01.08.2013 15:59

  Російська кінострічка «Гагарін» про відомого космонавта не отримала позитивних відгуків європейських кінокритиків.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках