Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найбільш дивні дисципліни в університетах США

  Найбільш дивні дисципліни в університетах США Освіта · lesya · 22.08.2013 20:33

  Американці здавна славляться своїми незвичними поглядами на різні аспекти нашого життя. І зовсім по-іншому вони дивляться на освіту: окрім традиційних предметів, вивченням яких займаються практично в усіх країнах світу, американці вводять дисципліни, користь від вивчення яких викликає сумніви не те що у нас, але й у самих американців.


 • Рекорд вступної кампанії в Україні - 52 особи на місце

  Рекорд вступної кампанії в Україні - 52 особи на місце Освіта · lesya · 21.08.2013 17:26

  Схоже, цей рік обіцяє стати рекордним у плані вступної кампанії – станом на 20 серпня в Україні було зафіксовано рекордну кількість конкурентів за одне місце серед претендентів на бюджетну освіту - 52 особи на одне місце. Як і слід було очікувати, найбільшою популярністю в цьому році користуються наступні спеціальності: економіка підприємств, філологія, комп'ютерна інженерія та психологія.


 • Найбільш незвичні професії: від стояча у чергах до випробовувача повій

  Найбільш незвичні професії: від стояча у чергах до випробовувача повій Суспільство · lesya · 21.08.2013 15:06

  Наше суспільство постійно розвивається, з’являються нові потреби, товари та послуги, про які ще якихось кілька століть тому годі було й подумати. Та яких там кілька століть – наші бабусі та дідусі навряд чи могли б собі уявити, що їхні внуки зможуть заробляти на життя… випробовуванням презервативів або повій. А тим не менше, сьогодні за таку професію платять немалі гроші.


 • Кілька незвичних видів рукоділля

  Кілька незвичних видів рукоділля Цікаві факти · lesya · 20.08.2013 19:04

  У більшості з нас є якесь хобі. Хтось любить малювати, хтось – вишивати, комусь до вподоби читати книги, а інші не уявляють свого життя без музики. А є люди, які не просто вбивають час, витрачаючи його на те чи інше заняття, а створюють справжні шедеври, даруючи оточуючим неймовірну естетичну насолоду.


 • Тонкощі вибору дитячого одягу

  Тонкощі вибору дитячого одягу Суспільство · kseniya_www · 20.08.2013 18:58

  У більшості батьків виникають труднощі при виборі одягу для малих модників і модниць.


 • Матеріали, які змінять майбутнє виробництва

  Матеріали, які змінять майбутнє виробництва Нові технології · kseniya_www · 20.08.2013 18:56

  Від розвитку таких галузей, як робототехніка, обчислювальна техніка, сенсорні технології, залежать перспективи розвитку виробництва.


 • Під Харковом відкрили пам'ятник Попандопуло з Весілля в Малинівці

  Під Харковом відкрили пам'ятник Попандопуло з Весілля в Малинівці Культура · kseniya_www · 20.08.2013 18:53

  У Чугуївському районі на Харківщині відбулося відкриття нового пам’ятника. Тепер у селищі Малинівка буде красуватися фігура відомого кіноперсонажа Попандопуло з фільму «Весілля в Малинівці».


 • Коломия страждає від насилля незаконної реклами

  Коломия страждає від насилля незаконної реклами Суспільство · kseniya_www · 20.08.2013 18:52

  Коломия, один із культурних осередків України, страждає від активної урбанізації, а особливо від різних видів реклами, котра псує зовнішній вигляд міста.


 • Історія успіху двох провінціалів із США

  Історія успіху двох провінціалів із США Суспільство · kseniya_www · 20.08.2013 18:49

  Існує безліч шляхів, які можуть принести фінансовий успіх. Дехто заробляє гроші чесним способом, а є й такі, які зважуються на кримінальні дії заради отримання великих прибутків.


 • Як переобладнати балкон в квартирі

  Як переобладнати балкон в квартирі Цікаві факти · lesya · 20.08.2013 15:25

  Ще донедавна переважна більшість мешканців багатоповерхівок використовувала балкон в якості комірчини для непотрібних речей. Сюди зносилося все те, що ніби й викинути шкода, та й для користування воно вже не годиться. Дехто більш прогресивний використовував балкон для зберігання консервації в холодні пори року. Проте сьогодні ситуація докорінно змінилася, і в умовах підвищення цін на помешкання люди намагаються з користю використати кожен метр квартирної площі.


Всього 10392 на 1040 сторінках