Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 6 міфів про мікрохвильову піч

  6 міфів про мікрохвильову піч Нові технології · lesya · 07.08.2013 19:24

  Мікрохвильова піч стала справжньою помічницею сучасної господині. Вона не лише економить час та нерви, але й дозволяє приготувати незвичні та оригінальні страви. І, як це буває з більшістю широко розповсюджених речей та явищ, навколо мікрохвильової печі витає безліч міфів. Хоча трапляються й правдиві факти, які мало скидаються на реальність.


 • Найбільш незвичні озера світу

  Найбільш незвичні озера світу Природа · lesya · 07.08.2013 18:00

  Спекотне літнє сонце, задушливість гамірних міст роблять прохолоду заміських водойм ще свіжішою, спонукаючи людей все частіше закидати свої справи та на час втікати від проблем, знаходячи заспокоєння серед густих дерев, швидкоплинних річок чи блакитної гладіні озер нашої країни. Справді, хіба може бути щось більш захоплююче, ніж подорож на власному човні? Навряд чи… Та є одне але: де ж взяти надувний човен?


 • У Британії розсекретили промову королеви на випадок Третьої світової війни

  У Британії розсекретили промову королеви на випадок Третьої світової війни Події у світі · lesya · 07.08.2013 13:42

  Цими днями у Британії було розсекречено промову британської королеви, написану на випадок Третьої світової війни.


 • У Таїланді за лайки на Facebook саджатимуть до в'язниці

  У Таїланді за лайки на Facebook саджатимуть до в'язниці Події у світі · lesya · 06.08.2013 22:12

  Найпопулярніша соціальна мережа світу - Facebook – зазнає переслідувань у Таїланді. Точніше, самій мережі нічого не загрожує, а ось її користувачі можуть потрапити до в’язниці за… лайки.


 • Спеціалісти назвали найдешевші та найдорожчі спеціальності в українських ВУЗах

  Спеціалісти назвали найдешевші та найдорожчі спеціальності в українських ВУЗах Освіта · kseniya_www · 05.08.2013 23:05

  Всі ми знаємо, що спеціальність спеціальності не рівня – якщо навчання на одних факультетах є доступним для середньостатистичних українців, то інші по кишені хіба що багатіям. За результатами проведеного нещодавно дослідження, для прикладу, рік навчання одного «міжнародника» - бакалавра коштує стільки ж, скільки навчання семи культурологів


 • Вагонка - найкращий природній матеріал для обробки приміщень

  Вагонка - найкращий природній матеріал для обробки приміщень Цікаві факти · kseniya_www · 05.08.2013 21:59

  Одним з кращих, зручних і ефективних матеріалів для обробки приміщення деревиною являється обшивальна дошка, більш відома як вагонка. Цікаво те, що така назва з’явилась тоді, коли вагони оббивали спеціальною дошкою для того, щоб уникнути щілин у стінах. З тих часів цей матеріал широко використовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки жилих приміщень та споруд різного призначення.


 • Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав

  Мікроклімат в колективі - або пан, або пропав Суспільство · kseniya_www · 05.08.2013 21:57

  Всі інші питання можна вирішити з допомогою парасольки, - як співається в популярній пісні, - коли в сім'ї чи на роботі нормальний мікроклімат.


 • Дитяча психологія і казка

  Дитяча психологія і казка Психологія · kseniya_www · 05.08.2013 21:55

  Казка нас супроводжує з дитинства і до глибокої старості. Спершу ми її самі почули від мами, тата, бабусі чи дідуся. Потім, вилізши з коротеньких штанців, розповідаємо її усе життя. Казку захоплено слухають малі. Дорослі, правда, інколи вдають, що вона їм нецікава, але насправді це не так. Казку професійно вивчають філософи, філологи, фольклористи. Це їхня професійна сфера діяльності. Більшість з нас казку просто любить.


 • Історія дитячої моди

  Історія дитячої моди Краса і здоров'я · kseniya_www · 05.08.2013 21:53

  Якщо говорити про історію дитячої моди, то їй приблизно понад двісті років. До того часу ніхто і не замислювався над дитячим одягом, він був просто-напросто зменшеною копією дорослого. Ну а немовлята зовсім ніякого одягу не мали, їх сповивали з витягнутими і притиснутими одна до одної ногами пеленкою так тісно, що дитина і поворухнутися не могла. Також руки прибинтовували до боків дитини – це все робилося для того, щоб дитина нічого собі не заподіяла, а також, по повір’ям людей, щоб у малюка сформувалися рівні прямі кінцівки.


 • Найбільш незвичні паркани світу

  Найбільш незвичні паркани світу Цікаві факти · lesya · 05.08.2013 12:58

  Напевне, мало хто посперечається з тим фактом, що паркан є невід’ємним елементом приватного будинку чи дачі. Він робить оселю затишною, а архітектуру будівлі завершеною. Крім того, якісний надійний паркан захистить дім від небажаних гостей у вигляді, наприклад, хижих звірів чи просто крадіїв.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках