Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найбільш незвичні телевізори

  Найбільш незвичні телевізори Техніка · lesya · 02.09.2013 21:00

  Телевізором сьогодні навряд чи когось здивуєш. Він є практично у кожному домі, отож виробники у боротьбі за клієнта вдаються до нових приманок, випускаючи на ринок продукцію, з приводу функціональності якої можуть виникнути сумніви.


 • Цікаві факти про англійську мову

  Цікаві факти про англійську мову Освіта · lesya · 02.09.2013 20:18

  Англійська мова сьогодні небезпідставно вважається однією з найпопулярніших мов світу. Її вивчають в школах та інститутах, а знання англійської відкриває широкі перспективи у плані кар`єрного успіху. Проте далеко не всі знають, наскільки англійська може бути цікавою та незвичною.


 • Автомобільний кондиціонер: розкіш чи необхідність?

  Автомобільний кондиціонер: розкіш чи необхідність? Авто-мото · lesya · 02.09.2013 19:35

  Автомобільний кондиціонер вже давно перестав бути розкішшю. Забезпечуючи оптимальну температуру в салоні автомобіля,він не лише створює комфортні умови для водіння, але й знижує ризик виникнення ДТП.


 • Компанія 220volt

  Компанія 220volt Техніка · prosko17 · 29.08.2013 13:37

  Компанія 220volt працює на ринку електротехнічного обладнання вже понад 10 років. Вона пропонує клієнтам високоякісний товар і високопрофесійний підхід у вирішенні різноманітних питань, починаючи від придбання товару до його монтажу під ключ.


 • Мовний табір - це не тільки одна англійська

  Мовний табір - це не тільки одна англійська Освіта · prosko17 · 28.08.2013 17:45

  Хоч літо – час відпочинку, але так хочеться, щоб дитина набула за цей час якихось інших навиків, не забула все те, що так важко здобувала за попередній навчальний рік. Тим паче що відпочиваючи, під час гри, вона може здобути і вдосконалити свої знання, скажімо, з тієї ж англійської мови.


 • Багачі полюбляють відносно дешеві автівки

  Багачі полюбляють відносно дешеві автівки Авто-мото · prosko17 · 28.08.2013 15:50

  Поки наші вітчизняні багачі змагаються між собою в тому, чия автівка дорожча, американські мільярдери, подібно на те, дивляться в зовсім протилежному напрямку. Багато хто з них користуються масовими моделями, хоча можуть собі дозволити і значно дорожчі марки. Stars %26 Cars склав своєрідний рейтинг мільярдерів, котрі володіють відносно дешевими автомобілями.


 • Щоб подорож до Італії була приємною

  Щоб подорож до Італії була приємною Цікаві факти · prosko17 · 28.08.2013 14:24

  Ця дивовижна країна на Середземному морі не може нікого залишити байдужим. Такому успіху, мабуть, сприяє ще й сама форма країни, адже всі знають, що Італія своїм зовнішнім виглядом нагадує чобіток. Тому навіть останній двієчник без проблем знайде її на географічній мапі світу чи на глобусі. Особливо актуальною вона стала для українських жінок, які в силу тих чи інших причин (як правило, потреба заробити на освіту дитині), подалися в чужі краї. Тепер те саме чадо дивиться і згадує про Італію вже з певним сумом.


 • ГДЗ: як, кому і чому

  ГДЗ: як, кому і чому Освіта · lesya · 28.08.2013 14:21

  Останнім часом дедалі більшу популярність серед літератури книжкових магазинів та Інтернет-ресурсів завойовують готові домашні завдання. Поширення та поява цих видань викликає неоднозначну реакцію та гарячі суперечки, однак і противники, і захисники цього виду навчальної літератури кидають вельми обґрунтовані аргументи, в результаті чого суперечка так і залишається на місці. Серед незадоволених – найбільше вчителів та викладачів, тоді як багато батьків і тим більше самих учнів вельми вітають вихід книг з готовими рішеннями домашніх завдань. Спробуємо розібратися, як і кому потрібні відповіді та готові рішення задач.


 • Трідінг - депіляція за допомогою нитки

  Трідінг - депіляція за допомогою нитки Краса і здоров'я · lesya · 28.08.2013 13:48

  Проблема небажаного волосся на тілі сьогодні турбує, напевне, кожну жінку. Представниці прекрасної статі, бажаючи зробити шкіру гладенькою та бездоганною, вдаються до різних методів епіляції, часом зовсім уже незвичних.


 • Приватна школа: «за» і «проти»

  Приватна школа: «за» і «проти» Освіта · prosko17 · 27.08.2013 17:39

  Загальна освіта у нас давно вже перестала бути безкоштовною. Про це знає кожен з батьків, хто має в сім'ї свого школяра.

  Хочеш чи ні, а доводиться платити за ремонти в класі, нові штори, фарбу, не кажучи вже про підручники та інші аксесуари, котрі в будь-якому разі просто необхідні. Тому приватні школи, де всі розцінки чітко прописані на папері, можуть стати в багатьох випадках альтернативою державній системі освіти. Принаймні, якщо платити, то хоча би знати за що.


Всього 10392 на 1040 сторінках