Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Інфрачервона плівка - останнє слово в сфері систем обігріву підлоги

  Інфрачервона плівка - останнє слово в сфері систем обігріву підлоги Нові технології · lesya · 11.09.2013 10:26

  Сьогодні світ всерйоз стурбований проблемою збереження екології. Загроза глобального потепління та непоправних змін у природі змушують вдаватися до використання технологій, здатних економити електроенергію, що в результаті позитивно позначається на навколишньому середовищі. Зрозуміло, що відмовлятися від зручностей, подарованих цивілізацією, ніхто наміру немає, проте було б непогано забезпечити максимальну ефективність приладів, які працюють на електроенергії.


 • Найбільш незвичні меблі сучасності: диван з морських мін та софа з паличок для їжі

  Найбільш незвичні меблі сучасності: диван з морських мін та софа з паличок для їжі Цікаві факти · lesya · 10.09.2013 15:35

  У кожного з нас вдома є меблі. Нові чи не дуже, прості до неможливості чи прикрашені різними елементами, дерев’яні, скляні та металеві, вони є настільки необхідною річчю, як і дах над головою. Сучасні меблі - це не лише втілення функціональних особливостей, але й невід’ємний елемент вишуканого дизайну, запорука затишку та естетичної витонченості вашого житла.


 • Чим цікавий відпочинок в ОАЕ

  Чим цікавий відпочинок в ОАЕ Авто-мото · lesya · 10.09.2013 14:39

  Сьогодні Об’єднані Арабські Емірати стали місцем, куди охоче вирушають туристи з усього світу. Ця розвинена країна вражає своєю розкішшю та вишуканістю, ламаючи стереотипи та традиційні уявлення про арабський світ. Важко повірити,але всього півстоліття тому ОАЕ знемагала під палючим сонцем, і ніщо не віщувало теперішнього розквіту. Та всього за кілька десятків років сталося диво, і невеличкі рибальські селища, в яких боролися з жорстокою місцевою природою за життя місцеві племена бедуїнів, розрослися і перетворилися в могутні мегаполіси, переповнені хмарочосами, дивовижними творіннями архітектури та природніми пам’ятками.


 • Кращий дизайн квартир 2013

  Кращий дизайн квартир 2013 Цікаві факти · lesya · 10.09.2013 13:54

  Політ дизайнерської фантазії сьогодні практично нічим не обмежується. Поява нових будівельних матеріалів значно розширила можливості дизайнерів, в результаті чого навіть простеньку і невеличку квартиру з легкістю можна перетворити в дуже милу та затишну оселю з усіма необхідними зручностями, комфортними меблями та приємним інтер’єром.


 • Топ-5 кращих готелів Таїланду

  Топ-5 кращих готелів Таїланду Розваги · lesya · 08.09.2013 12:00

  Спекотне сонце, піщані пляжі та тепле лагідне море – хіба можна придумати кращий спосіб провести відпустку? Проте, як відомо, відпочинок на всесвітньо відомих курортах далеко не кожному по кишені, отож доводиться шукати альтернативні варіанти, дешевші та доступніші. Однією з найпопулярніших країн, які пропонують якісний, недорогий та цікавий відпочинок є Таїланд – скелясті береги, яскраво-синя голубінь моря, насичене нічне життя приваблює натовпи любителів екзотичного відпочинку. Однак для того, щоб відпустка вийшла по-справжньому вдалою, необхідно відповідально підійти до вибору готелю, яких у Таїланді є чимало.


 • Улюблена музика покращує роботу серця

  Улюблена музика покращує роботу серця Медицина · lesya · 06.09.2013 13:09

  Важко уявити своє життя без музики. Вона оточує нас всюди, куди б ми не подалися, здатна піднімати настрій чи навівати сумні думки. Хороша музика спонукає до роздумів, викликає емоції та різноманітні відчуття.


 • NASA відібрало кращі ідеї з пошуку астероїдів

  NASA відібрало кращі ідеї з пошуку астероїдів Наука · lesya · 05.09.2013 20:42

  Розмови про кінець світу бентежать добру половину населення Землі. Мало не з кожним днем з’являються нові версії, одна моторошніше за другу. Проте деякі побоювання небезпідставні: приміром, учені світового рівня всерйоз стурбовані можливістю зіткнення нашої планети з астероїдом. В результаті науковці активно працюють над розробкою стратегій,спрямованих на запобігання цим зіткненням.

  І ось цими днями співробітники NASA відібрали близько сотні найкращих ідей з пошуку небезпечних астероїдів. Презентація проектів, які, можливо, в майбутньому врятують нашу землю, відбудеться в рамках спеціального семінару наприкінці вересня.

  Конкурс на найкращий проект було оголошено у червні поточного року. Можливість взяти у ньому участь отримали як представники державних відомств, так і приватні компанії та навіть поодинокі ентузіасти, які переймаються майбутнім людської цивілізації. Під розгляд спеціалістів NASA потрапили проекти стосовно методів пошуку астероїдів, зниження швидкості їх обертання, зміни орбіти астероїдів, доставки на Землю зразків речовини та вирішення інших проблем, пов’язаних з цими питаннями.

  Всього в агентство надійшло більше 400 проектів, і з них було відібрано 96 кращих.


 • Цікавинки про чорнило та принтери

  Цікавинки про чорнило та принтери Нові технології · lesya · 05.09.2013 19:36

  Без принтера сьогодні важко уявити будь-який сучасний офіс чи фотоцентр, вони стали нашими незамінними помічниками у повсякденному житті. Принтер дозволяє за лічені секунди роздрукувати фотографії зі свого власного цифрового фотоапарату, перенести важливу інформацію з комп’ютера на папір і багато всього іншого.


 • Трохи цікавого з історії сауни

  Трохи цікавого з історії сауни Краса і здоров'я · lesya · 05.09.2013 13:10

  Сьогодні сауни та бані стали явищем звичним та повсякденним. І до того ж ще й вельми популярним. З’являються цілі комплекси, спрямовані на оздоровлення нашого організму та створення умов для корисного і повноцінного відпочинку. І від традиційних саун сучасні споруди встигли далеко відійти: у Фінляндії, для прикладу, в сауні, розташованій на березі озера Рауханіємі, можна не лише попітніти, але й зануритися з головою в прорубану в кризі ополонку – справжня насолода для моржів. Крім того, у Фінляндії можна попаритися в сауні-гондолі, яка піднімається над землею на висоту 718 метрів.


 • Казкові будиночки із дерева

  Казкові будиночки із дерева Цікаві факти · lesya · 04.09.2013 15:05

  У світі надзвичайно багато цікавих речей, від яких очей неможливо відірвати, незрівнянно красивих місць, від яких подих перехоплює, та ціла купа неймовірних творінь рук людських. Щоб їх всі оглянути, не вистачило б, мабуть, і двадцяти життів.

  При цьому, зауважимо, увагу приковують не лише природні пам’ятки, але й речі, створені людськими руками, адже деякі екземпляри насправді заслуговують називатися шедеврами. Наприклад, досягнення сучасної архітектури: завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів, інженери та архітектори втілюють в життя проекти не те що надзвичайно красиві, але й неймовірні до неможливості.

  Та що найцікавіше: не лише нові матеріали, створені за допомогою нанотехнологій, користуються популярністю: справжні шедеври можна створювати із звичного нам… дерева.

  Треба зауважити, що натуральні екологічно чисті матеріали користуються все більшим попитом у забудовників. Тому й попит на дерево знову почав зростати, тим більше, що цей матеріал придатний для створення справжньої казки.


Всього 10394 на 1040 сторінках