Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Щоб подорож до Італії була приємною

  Щоб подорож до Італії була приємною Цікаві факти · prosko17 · 28.08.2013 14:24

  Ця дивовижна країна на Середземному морі не може нікого залишити байдужим. Такому успіху, мабуть, сприяє ще й сама форма країни, адже всі знають, що Італія своїм зовнішнім виглядом нагадує чобіток. Тому навіть останній двієчник без проблем знайде її на географічній мапі світу чи на глобусі. Особливо актуальною вона стала для українських жінок, які в силу тих чи інших причин (як правило, потреба заробити на освіту дитині), подалися в чужі краї. Тепер те саме чадо дивиться і згадує про Італію вже з певним сумом.


 • ГДЗ: як, кому і чому

  ГДЗ: як, кому і чому Освіта · lesya · 28.08.2013 14:21

  Останнім часом дедалі більшу популярність серед літератури книжкових магазинів та Інтернет-ресурсів завойовують готові домашні завдання. Поширення та поява цих видань викликає неоднозначну реакцію та гарячі суперечки, однак і противники, і захисники цього виду навчальної літератури кидають вельми обґрунтовані аргументи, в результаті чого суперечка так і залишається на місці. Серед незадоволених – найбільше вчителів та викладачів, тоді як багато батьків і тим більше самих учнів вельми вітають вихід книг з готовими рішеннями домашніх завдань. Спробуємо розібратися, як і кому потрібні відповіді та готові рішення задач.


 • Трідінг - депіляція за допомогою нитки

  Трідінг - депіляція за допомогою нитки Краса і здоров'я · lesya · 28.08.2013 13:48

  Проблема небажаного волосся на тілі сьогодні турбує, напевне, кожну жінку. Представниці прекрасної статі, бажаючи зробити шкіру гладенькою та бездоганною, вдаються до різних методів епіляції, часом зовсім уже незвичних.


 • Приватна школа: «за» і «проти»

  Приватна школа: «за» і «проти» Освіта · prosko17 · 27.08.2013 17:39

  Загальна освіта у нас давно вже перестала бути безкоштовною. Про це знає кожен з батьків, хто має в сім'ї свого школяра.

  Хочеш чи ні, а доводиться платити за ремонти в класі, нові штори, фарбу, не кажучи вже про підручники та інші аксесуари, котрі в будь-якому разі просто необхідні. Тому приватні школи, де всі розцінки чітко прописані на папері, можуть стати в багатьох випадках альтернативою державній системі освіти. Принаймні, якщо платити, то хоча би знати за що.


 • Столиця має найнижчі показники по безробіттю

  Столиця має найнижчі показники по безробіттю Суспільство · kseniya_www · 25.08.2013 13:01

  Київ – це величезне місто європейського взірця, столиця України, що вже декілька століть поспіль займає на ринку праці країни особливу позицію.


 • Онлайн-курси набирають обертів

  Онлайн-курси набирають обертів Освіта · kseniya_www · 25.08.2013 12:58

  Бульбашка інтернет-бізнесу не змогла швидко втягнути вищу освіту у свою сферу, але сьогодні вона міцно тримає освіту у своїх руках.


 • Диво-жилетка із кондиціонером

  Диво-жилетка із кондиціонером Нові технології · kseniya_www · 24.08.2013 18:45

  Нещодавно у Німецькому Технологічному інституті Карлсруе видатним вченим, професором Вільгельмом Шторком був зроблений винахід, який представляв собою доволі незвичний вид одягу – жилетку, в якій професор умудрився встановити систему кондиціонування.


 • В Україні набирає популярності друк вручну

  В Україні набирає популярності друк вручну Цікаві факти · kseniya_www · 24.08.2013 18:43

  Мода на речі, виготовлені руками, дійшла вже й до поліграфічних послуг. Процес друку вручну (хенд-мейд) розпочинається з того, що потрібно набрати свинцеві букви-кубики, а завершується це складний процес відтиском на станках цісарських часів станків 19 сторіччя. На сьогоднішній день ручна робота коштує значно дорожче, аніж звичайний трафаретний друк.


 • Найбільш незвичні домашні улюбленці

  Найбільш незвичні домашні улюбленці Природа · lesya · 23.08.2013 21:47

  Напевне, у кожного з нас в дитинстві був якийсь домашній улюбленець. Кішки, собаки, папуги та хом’ячки – всі ці тварини настільки тісно увійшли в наше життя, що їх уже сприймаєш ну якщо й не повноправними членами суспільства, то, принаймні, близькими та вірними друзями кожного з нас. Однак є люди, які наважуються впустити в своє життя тварин, від одного погляду на яких стає моторошно.


 • Кумедні історії з життя злочинців

  Кумедні історії з життя злочинців Кримінал · lesya · 23.08.2013 20:55

  Всі ми розуміємо, що кримінал – справа зовсім не смішна, та деякі випадки демонструють цілком протилежне. Деякі злочини через збіг обставин та й через особливий склад розуму самих злочинців можна повноправно назвати кумедними. І найцікавіше те, що стаються ці випадки не лише з американцями, законодавча система яких вже сама по собі спонукає до виникнення курйозних ситуацій.


Всього 10377 на 1038 сторінках