Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Найдорожчі апартаменти світу здаються в оренду

  Найдорожчі апартаменти світу здаються в оренду Події у світі · lesya · 16.09.2013 08:41

  Якщо вам раптом заманулося пожити на Манхеттені, відчувши всю розкіш оточуючої реальності, вирушайте у НЬю-Йорк і орендуйте найдорожчі в цілому світі апартаменти – квартиру Astor Suite, розташовану в Plaza Hotel. Щоправда, для цього доведеться назбирати чималеньку суму - $ 165 тисяч на місяць.


 • Застрахуватися від непорочного зачаття можна в британській страховій компанії

  Застрахуватися від непорочного зачаття можна в британській страховій компанії Події у світі · lesya · 14.09.2013 22:15

  Страхові компанії сьогодні стали вельми прибутковим бізнесом: всі ми в своєму житті щось та й застрахуємо: здоров’я, авто чи нерухомість, від пожежі, потопу, викрадення чи чогось там іще. Проте є страховки, сплачувати які ми зобов’язані: водії сплачують внески за авто, виїжджаючи за кордон, ми також зобов’язані застрахуватися…


 • Особенности эксклюзивного дизайна

  Особенности эксклюзивного дизайна Цікаві факти · lesya · 14.09.2013 21:25

  Ни для кого секрет, что наше настроение и даже самочувствие во многом зависят от окружающей обстановки, поэтому очень важно уделить достаточно внимания интерьеру помещения, в котором мы находимся постоянно. Дизайн нашего дома – это прямое отражение нашего стиля, вкуса, мировоззрения и фантазий. Даже небольшие мелочи способны рассказать о нас многое: о наших привычках и вкусах, слабостях и предпочтениях. На этом деле не стоит экономить: всего один неправильно подобранный элемент способен испортить всю картину. Лучше создание интерьера доверить специалистам.


 • Мешканка Дніпропетровська потрапила до в'язниці за зйомки у порнороликах

  Мешканка Дніпропетровська потрапила до в'язниці за зйомки у порнороликах Кримінал · lesya · 12.09.2013 14:40

  З філософської точки зору будь-яка професія заслуговує на повагу. Людина віддає свої уміння і таланти, отримуючи за це певну плату. Проте з точки зору моралі деякі професії знаходяться за межею. А оскільки в багатьох країнах закон покликаний відповідати моральним принципам суспільства (щоправда, далеко не завжди у нього це виходить), деякі професії та заняття знаходяться під суворою забороною. І те, що комусь видається звичайнісіньким заробітком на життя, може цим законом каратися, що й сталося з однією мешканкою Дніпропетровська, яка на цілих три роки потрапила за ґрати за розповсюдження порнографії власного виробництва. Так, дівчина сама виготовляла та розповсюджувала украй відверті ролики через Інтернет.


 • Кілька цікавих фактів про Таїланд

  Кілька цікавих фактів про Таїланд Цікаві факти · lesya · 12.09.2013 13:13

  Таїланд… Незрівнянно красива країна з прекрасними пляжами, блакитною гладінню моря, відмінною кухнею та вкрай незвичною для європейців культурою… Таїланд в останні роки став справжнім туристичним центром, а оскільки відпочинок тут – не надто дорогий, то в Таїланд дуже полюбляють їздити наші співвітчизники.


 • Оригінальний швейцарський годинник чи копія: що вибрати?

  Оригінальний швейцарський годинник чи копія: що вибрати? Цікаві факти · lesya · 12.09.2013 11:48

  В наш час цифрових технологій, коли практично у кожного в кишені преспокійно покоїться хоча б один мобільний телефон чи якийсь інший гаджет, що показує годину, популярність традиційних годинників суттєво знизилася. І справді, якщо ще якихось два десятка років практичного у кожного на руці красувався годинник (хоча б проста й недорога модель), то сьогодні їх функції виконують різного роду електронні пристрої. Та все сказане вище зовсім не стосується швейцарських годинників: вони, як і раніше, служать виразником вашого статусу, часто стають частиною колекцій тощо.


 • Як вибрати іграшку для малюка: 5 правил

  Як вибрати іграшку для малюка: 5 правил Краса і здоров'я · lesya · 11.09.2013 15:08

  Ні для кого не секрет, що найкращим подарунком для малюка є іграшка. Вибір іграшок сьогодні вражає своєю розмаїтістю, асортимент спеціалізованих магазинів надзвичайно широкий, ціни коливаються від кількох гривень до кількох сотень, а то й тисяч доларів. Тому й вибрати іграшку для малюка часом буває досить-таки важко.


 • Камуфляжний туалетний папір та підводна рушниця або Як полюють сучасні мисливці

  Камуфляжний туалетний папір та підводна рушниця або Як полюють сучасні мисливці Цікаві факти · lesya · 11.09.2013 14:03

  Полювання – давнє заняття, яке колись для наших далеких предків було єдиним засобом виживання. Часи пройшли, і люди тепер полюють не за дичиною, а за грошима чи владою, проте ще й зараз можна знайти тих, хто в захваті від мисливства. З нетерпінням чекаючи настання сезону, мисливці готують зброю та спорядження, щоб потім наперебій вихвалятися в компанії товаришів, хто ж із них все-таки найвправніший мисливець. Згодом мисливські історії обростають подробицями, поступово віддаляючись від реальності, і передаються з покоління в покоління. Такими є сучасні мисливці, для яких полювання – це зовсім не засіб виживання, а данина природнім інстинктам, хобі, приємне проведення часу чи ще щось в цьому роді.


 • "Їстівні" пам'ятники України

  "Їстівні" пам'ятники України Цікаві факти · lesya · 11.09.2013 12:23

  У кожному місті є пам’ятники. Присвячені вони здебільшого культурним, літературним, зрідка (в наш час) політичним діячам, а також абстрактним поняттям чи літературним героям. Та оскільки мистецтво розвивається, і оригінальність сьогодні в моді, все частіше у нас з’являються пам’ятники, присвячені ну зовсім вже незвичним речам. Звісно, найбільше таких цікавинок у Києві – як-не-як, столиця країни, осередок місцевого бомонду, літературний та культурний центр, в якому втілюються в життя найсміливіші проекти сучасників. Проте, зауважимо, не відстають від свого старшого побратима Києва і менші міста, в яких також час від часу з’являються оригінальні пам’ятники. Сьогодні поговоримо про ті із них, які увіковічують в собі ту чи іншу страву. А їх, слід сказати, в Україні існує чимало.


 • Найоригінальніші рекламні щити в світі

  Найоригінальніші рекламні щити в світі Життя · lesya · 11.09.2013 11:29

  Те, що реклама - рушійна сила продажів, знають, напевне, всі. Вона, як сказав один відомий чолов’яга, покликана змусити нас відчувати нагальну потребу в тому, про що ми до перегляду реклами й уявлення не мали.


Всього 10394 на 1040 сторінках