Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Оригінальні браслети, виготовлені з непотрібних речей

  Оригінальні браслети, виготовлені з непотрібних речей Цікаві факти · lesya · 17.09.2013 12:33

  Традиція носити прикраси коренями сягає глибини віків. Ще первісні люди виготовляли намиста з кісток тварин, зубів, різних камінців, корінців, рослин – словом, з усього, що траплялося їм під руку. Часто ці прикраси ставали частиною ритуальних дійств, носили їх і з багатьох інших причин.


 • Як прикрасити свій город

  Як прикрасити свій город Природа · lesya · 17.09.2013 11:22

  Часи, коли городи засаджувалися виключно для того, щоб прогодувати сім’ю, давно відійшли в минуле. Для багатьох людей сьогодні город – чудова можливість втекти від шуму надокучливого міста, побути наодинці з природою, подихати свіжим повітрям та отримати естетичну насолоду. Отож і грядки сьогодні стали не просто місцем висадки сільськогосподарських культур, а справжніми витворами мистецтва.


 • Перший фільм, знятий у Саудівській Аравії, побореться за Оскара

  Перший фільм, знятий у Саудівській Аравії, побореться за Оскара Кіно · lesya · 16.09.2013 23:24

  Не встигли в Саудівській Аравії зняти перший в історії країни повноцінний фільм, як його вже встигли номінувати на «Оскара». Фільм, знятий за сценарієм Хайфи аль–Мансур, під назвою «Ваджда» претендує на найпрестижнішу кінонагороду в категорії «кращий фільм іноземною мовою». Стрічка оповідає про дівчинку, яка мріяла назбирати грошей, щоб купити собі велосипед.


 • Експерти назвали кращі вина світу

  Експерти назвали кращі вина світу Життя · lesya · 16.09.2013 21:11

  Келих ароматного вина, виготовленого в кращих традиціях французьких виноробень, ігристий захід сонця на іспанському узбережжі, тихий подих коханої людини поруч – хіба може бут щось більш захоплююче та романтичне?..


 • Тиждень моди у Лондоні принесе економіці країни більше 150 мільйонів доларів

  Тиждень моди у Лондоні принесе економіці країни більше 150 мільйонів доларів Економіка · lesya · 16.09.2013 18:51

  Масові міжнародні дійства приносять чималий дохід країні, в якій вони відбуваються. Цього разу пощастило Великобританії: її скарбниця суттєво поповниться за рахунок Тижня моди, який стартував минулої п’ятниці у Лондоні. Всього, за підрахунками спеціалістів, захід повинен принести країні більше 100 000 000 фунтів доходу. Про це повідомила глава Британської ради моди Наталі Массне.


 • Вчені склали глобальний каталог екології та клімату земних островів

  Вчені склали глобальний каталог екології та клімату земних островів Екологія · lesya · 16.09.2013 16:46

  Проблема екології на сьогоднішній день в цілому світі стоїть дуже гостро. Шкідливі викиди в атмосферу та людська діяльність, тонни зараженої води та гектари винищених лісів, зникаючі з лиця землі види – все це всерйоз тривожить учених з цілого світу. Намагаючись вирішити життєво важливі проблеми, вчені заглиблюються в аналіз екологічних даних, шукаючи найбільш ефективні шляхи для порятунку нашої планети.


 • Nokia та Mercedes зайнялись створенням 3D - карт для автомобілів- роботів

  Nokia та Mercedes зайнялись створенням 3D - карт для автомобілів- роботів Авто-мото · lesya · 16.09.2013 14:31

  Нещодавно компанія Nokia оголосила про старт спільного з автомобільним концерном Daimler AG проекту, в рамках якого планується створення тривимірних карт для німецьких доріг. Ці карти в майбутньому планується завантажувати на бортовий комп’ютер, і вони стануть основою для пересування безпілотних автомобілів. Про це компанії повідомили в рамках франкфуртського автосалону, який стартував декілька днів тому (10 вересня).


 • Порнозірка Кім Келлі пропонує пікантну дієту

  Порнозірка Кім Келлі пропонує пікантну дієту Краса і здоров'я · lesya · 16.09.2013 10:29

  В сучасному світі важко знайти жінку, яка хоча б раз у житті не сідала на дієту. Нові методики та способі схуднення, продукти, покликані покращувати метаболізм та виводити з організму шлаки і токсини, різного роду дієти, реклама стрункості – все це зводить з розуму не лише представниць прекрасної статі, але й чоловіків, які в боротьбі за гарне тіло також часто стають прихильниками якщо і не дієт, то, принаймні, раціонального харчування.


 • 5 причин довірити написання дипломної роботи спеціалістам

  5 причин довірити написання дипломної роботи спеціалістам Освіта · lesya · 16.09.2013 09:47

  Шалений ритм сучасного життя не залишає нам часу на цілу купу потрібних і важливих речей. Заради кар’єри та грошей ми жертвуємо власним відпочинком, здоров’ям, стосунками з рідними та близькими, віддаляємося від сім’ї… Часу катастрофічно не вистачає, а справ назбирується все більше.


 • Мікронавушники: екзамен на новому рівні

  Мікронавушники: екзамен на новому рівні Техніка · lesya · 16.09.2013 09:15

  Розвиток сучасних технологій дивує та вражає. Мало не з кожним днем армія технічних новинок поповнюється черговими екземплярами, призначення яких часом для простих пересічних громадян залишається незрозумілим. Наприклад, для чого, скажімо, було створювати робота для передачі поцілунків на відстані чи хутряний телевізор, чи ще низку інших, не менш дивовижних та, чесно кажучи, непотрібних речей.


Всього 10394 на 1040 сторінках