Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • NASA відібрало кращі ідеї з пошуку астероїдів

  NASA відібрало кращі ідеї з пошуку астероїдів Наука · lesya · 05.09.2013 20:42

  Розмови про кінець світу бентежать добру половину населення Землі. Мало не з кожним днем з’являються нові версії, одна моторошніше за другу. Проте деякі побоювання небезпідставні: приміром, учені світового рівня всерйоз стурбовані можливістю зіткнення нашої планети з астероїдом. В результаті науковці активно працюють над розробкою стратегій,спрямованих на запобігання цим зіткненням.

  І ось цими днями співробітники NASA відібрали близько сотні найкращих ідей з пошуку небезпечних астероїдів. Презентація проектів, які, можливо, в майбутньому врятують нашу землю, відбудеться в рамках спеціального семінару наприкінці вересня.

  Конкурс на найкращий проект було оголошено у червні поточного року. Можливість взяти у ньому участь отримали як представники державних відомств, так і приватні компанії та навіть поодинокі ентузіасти, які переймаються майбутнім людської цивілізації. Під розгляд спеціалістів NASA потрапили проекти стосовно методів пошуку астероїдів, зниження швидкості їх обертання, зміни орбіти астероїдів, доставки на Землю зразків речовини та вирішення інших проблем, пов’язаних з цими питаннями.

  Всього в агентство надійшло більше 400 проектів, і з них було відібрано 96 кращих.


 • Цікавинки про чорнило та принтери

  Цікавинки про чорнило та принтери Нові технології · lesya · 05.09.2013 19:36

  Без принтера сьогодні важко уявити будь-який сучасний офіс чи фотоцентр, вони стали нашими незамінними помічниками у повсякденному житті. Принтер дозволяє за лічені секунди роздрукувати фотографії зі свого власного цифрового фотоапарату, перенести важливу інформацію з комп’ютера на папір і багато всього іншого.


 • Трохи цікавого з історії сауни

  Трохи цікавого з історії сауни Краса і здоров'я · lesya · 05.09.2013 13:10

  Сьогодні сауни та бані стали явищем звичним та повсякденним. І до того ж ще й вельми популярним. З’являються цілі комплекси, спрямовані на оздоровлення нашого організму та створення умов для корисного і повноцінного відпочинку. І від традиційних саун сучасні споруди встигли далеко відійти: у Фінляндії, для прикладу, в сауні, розташованій на березі озера Рауханіємі, можна не лише попітніти, але й зануритися з головою в прорубану в кризі ополонку – справжня насолода для моржів. Крім того, у Фінляндії можна попаритися в сауні-гондолі, яка піднімається над землею на висоту 718 метрів.


 • Казкові будиночки із дерева

  Казкові будиночки із дерева Цікаві факти · lesya · 04.09.2013 15:05

  У світі надзвичайно багато цікавих речей, від яких очей неможливо відірвати, незрівнянно красивих місць, від яких подих перехоплює, та ціла купа неймовірних творінь рук людських. Щоб їх всі оглянути, не вистачило б, мабуть, і двадцяти життів.

  При цьому, зауважимо, увагу приковують не лише природні пам’ятки, але й речі, створені людськими руками, адже деякі екземпляри насправді заслуговують називатися шедеврами. Наприклад, досягнення сучасної архітектури: завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів, інженери та архітектори втілюють в життя проекти не те що надзвичайно красиві, але й неймовірні до неможливості.

  Та що найцікавіше: не лише нові матеріали, створені за допомогою нанотехнологій, користуються популярністю: справжні шедеври можна створювати із звичного нам… дерева.

  Треба зауважити, що натуральні екологічно чисті матеріали користуються все більшим попитом у забудовників. Тому й попит на дерево знову почав зростати, тим більше, що цей матеріал придатний для створення справжньої казки.


 • Вивчення англійської за кордоном: переваги і недоліки

  Вивчення англійської за кордоном: переваги і недоліки Освіта · lesya · 04.09.2013 14:20

  Англійська мова на сьогоднішній день продовжує бути вкрай популярною та затребуваною. І попри зростання популярності інших мов саме англійська продовжує залишатися міжнародною мовою спілкування і тією важливою ланкою, яка дозволяє збудувати ланцюжок успішної кар’єри. Знання англійської мови не лише відкриває нові перспективи, але й дозволяє відчути себе самодостатнім індивідом.


 • Найбільш незвичні навчальні курси в Україні

  Найбільш незвичні навчальні курси в Україні Освіта · lesya · 03.09.2013 12:55

  Всі ми – люди різні, зі своїми смаками та уподобаннями. Якщо одним подобаються точні науки, то інші в захваті від літератури та гуманітарних дисциплін. А ще комусь до вподоби, приміром, танці чи хореографія.


 • Найбільш незвичні телевізори

  Найбільш незвичні телевізори Техніка · lesya · 02.09.2013 21:00

  Телевізором сьогодні навряд чи когось здивуєш. Він є практично у кожному домі, отож виробники у боротьбі за клієнта вдаються до нових приманок, випускаючи на ринок продукцію, з приводу функціональності якої можуть виникнути сумніви.


 • Цікаві факти про англійську мову

  Цікаві факти про англійську мову Освіта · lesya · 02.09.2013 20:18

  Англійська мова сьогодні небезпідставно вважається однією з найпопулярніших мов світу. Її вивчають в школах та інститутах, а знання англійської відкриває широкі перспективи у плані кар`єрного успіху. Проте далеко не всі знають, наскільки англійська може бути цікавою та незвичною.


 • Автомобільний кондиціонер: розкіш чи необхідність?

  Автомобільний кондиціонер: розкіш чи необхідність? Авто-мото · lesya · 02.09.2013 19:35

  Автомобільний кондиціонер вже давно перестав бути розкішшю. Забезпечуючи оптимальну температуру в салоні автомобіля,він не лише створює комфортні умови для водіння, але й знижує ризик виникнення ДТП.


 • Компанія 220volt

  Компанія 220volt Техніка · prosko17 · 29.08.2013 13:37

  Компанія 220volt працює на ринку електротехнічного обладнання вже понад 10 років. Вона пропонує клієнтам високоякісний товар і високопрофесійний підхід у вирішенні різноманітних питань, починаючи від придбання товару до його монтажу під ключ.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках