Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • 7 українських шкіл ввійшли в список найбільш інноваційних у світі

  7 українських шкіл ввійшли в список найбільш інноваційних у світі Освіта · Марина Левицкая · 04.02.2016 16:00

  Раніше вважалося, що інноваційна школа – це навчальний заклад, в якому поглиблено вивчається який-небудь предмет або використовуються спеціальні методи. Сьогодні до цього додають ще один критерій – використання в навчальному процесі IT-технологій.


 • Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз

  Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз Нові технології · Марина Левицкая · 04.02.2016 09:42

  Більшість людей вважає, що компанія Samsung спеціалізується на випуску смартфонів, планшетів, комп’ютерів та іншої побутової техніки. Але мало хто знає, що її діяльність досить різнобічна. До складу цієї відомої компанії входить підрозділ Heavy Industries, в якому працюють інженери, що займаються створенням величезних суден, будівельної техніки та інших механізмів.


 • Розвиток творчого потенціалу дітей

  Розвиток творчого потенціалу дітей Освіта · kseniya_www · 01.02.2016 09:07

  Творчий потенціал - це те, що закладено в кожній людині з самого її народження. Якщо ваша дитина починає показувати величезні успіхи в малюванні, музиці, спорті, написанні віршів або прози, слід всіляко підтримувати всі її починання, адже при недостатній підтримці з боку батьків, творче мислення і завзяття творити у дитини можуть просто зникнути.


 • Що таке хаби: всі плюси і мінуси нового формату шкіл в Україні

  Що таке хаби: всі плюси і мінуси нового формату шкіл в Україні Освіта · Марина Левицкая · 31.01.2016 18:07

  Реформи в системі освіти і науки назріли давно. І дітей, і батьків, і вчителів, і роботодавців не влаштовує нинішня система освіти, а саме навчання заради самого навчання. Більша частина знань, отриманих в школі, можуть так і не знадобитися в житті. Тому люди часто задають питання, навіщо вони вивчали так багато предметів, і де отримані знання можна використовувати?


 • ТОП-7 автомобілів, які можна купити в Україні до 8 000$

  ТОП-7 автомобілів, які можна купити в Україні до 8 000$ Авто-мото · Марина Левицкая · 30.01.2016 17:46

  Сьогодні навіть покупка бюджетного авто є досить дорогим задоволенням. Саме тому більшість покупців шукають дешевші автомобілі. Якщо на вторинному ринку їх вибір великий, то недорогих нових автомобілів не так вже й багато.


 • Мігранти вже не ті

  Мігранти вже не ті Суспільство · Марина Левицкая · 29.01.2016 16:10

  Нещодавно співробітники Національного бюро економічних досліджень провели порівняльний аналіз двох хвиль міграції, а саме, сучасної та тієї, яка відбулася більше ста років тому. Експерти зробили висновок, що між мігрантами XX і початку XXI століття немає нічого спільного. Це дві різні соціальні групи, які ставили перед собою зовсім інші завдання.


 • Як знайти роботу у великій компанії: ТОП-5 сфер діяльності

  Як знайти роботу у великій компанії: ТОП-5 сфер діяльності Життя · Марина Левицкая · 28.01.2016 16:38

  Більшість людей вважає, що працювати у великій компанії набагато краще, тому що робота в ній більш стабільна, ніж в невеликій фірмі. Далеко не всі погоджуються з такою думкою.


 • Що таке електрокар і в якому вигляді він з’явився на українському ринку?

  Що таке електрокар і в якому вигляді він з’явився на українському ринку? Авто-мото · Марина Левицкая · 28.01.2016 13:20

  З початку року електрокари здешевіли майже на 15 %. Не дивлячись на це, ціни на екомобілі в Україні залишаються захмарними. За рахунок ПДВ для українців вони майже на четверть дорожчі, ніж для жителів Європи чи Америки. Наприклад, в середньому електрокар коштує 32 тис. доларів. В Європі ця сама модель обійдеться в 23 тис. доларів.


 • Дитинство без гаджета

  Дитинство без гаджета Нові технології · Марина Левицкая · 27.01.2016 18:57

  Користуючись планшетом чи смартфоном не всі дорослі люди здатні себе контролювати. Що тоді казати про дитину? Не дивно, що іноді вона може розібратися, куди натиснути і як гортати сторінки набагато скоріше, ніж дорослий. Обійтися без сучасного гаджета практично неможливо, тому діти звикають до цієї техніки ще з дитинства.


 • Кидки смартфонів - національний вид спорту в Фінляндії

  Кидки смартфонів - національний вид спорту в Фінляндії Життя · Марина Левицкая · 27.01.2016 17:06

  Сьогодні нам доступні будь-які розваги та види спорту. Деякі з них ми ще й досі вважаємо незвичайними. Наприклад, айкідо, дзюдо чи карате.


Всього 10394 на 1040 сторінках