Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Злобний пост - популярний пост: інформація з "дрібкою злості" в соцмережах має найбільше шансів на успіх

  Злобний пост - популярний пост: інформація з "дрібкою злості" в соцмережах має найбільше шансів на успіх Суспільство · lesya · 20.09.2013 19:16

  Нещодавно спеціалісти Бейханского університету у Китаї, досліджуючи особливості та сутність соціальних мереж, з’ясували досить цікавий факт: виявляється, в соціальних мережах інформація «з дрібкою» злості та роздратування має набагато більше шансів на успіх, аніж інший, беззлобний контент.


 • Apple виклала платформу iOS 7 у відкритий доступ

  Apple виклала платформу iOS 7 у відкритий доступ Мобільний зв’язок · lesya · 19.09.2013 18:04

  Цими днями компанія Apple зробила нову операційну систему iOS 7 доступною для всіх користувачів мобільних пристроїв на базі iOS. За словами розробників, нова операційна система може використовуватися на пристроях iPhone, iPad та iPod, але, на превеликий жаль для багатьох, вона підійде не для всіх версій найпопулярнішої продукції компанії.


 • Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття

  Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття Цікаві факти · lesya · 19.09.2013 15:21

  Всі ми любимо подорожувати. Нові місця, нові враження, зв’язки та знайомства… Однак в більшості випадків подорожі асоціюються у нас з поїздками за кордон, тоді як і в Україні чимало місць, що заслуговують на увагу.


 • Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання

  Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання Техніка · lesya · 19.09.2013 14:58

  Практично кожній здоровій людині властиво оточувати себе комфортом – це бажання настільки ж природнє, як бажання їсти та пити. Щоправда, поняття комфорту з часом змінюється, і не лише з покоління в покоління, але й на різних етапах життя однієї людини. Так, якщо раніше ми не могли натішитися зручностями, подарованими нам мобільними телефонами, то сьогодні функції зв’язку нам недостатньо: необхідна вже як мінімум фотокамера та вихід в Інтернет. І так в усьому, але не про це зараз мова.


 • Топ-10 найпопулярніших туристичних напрямків серед українців

  Топ-10 найпопулярніших туристичних напрямків серед українців Розваги · lesya · 19.09.2013 13:02

  Ось і закінчилось літо – пора відпусток та відпочинку. Більшість із нас приступили до роботи, з усіх сил намагаючись боротися з осіннім смутком та хандрою. Та є такі, для яких розваги тільки починаються – дехто полюбляє відкладати відпустку на бархатний сезон, коли лагідне сонце не надокучує спекою, а природа нібито готується до зимової сплячки…


 • Бавовняна білизна заважає зосередитися

  Бавовняна білизна заважає зосередитися Наука · lesya · 19.09.2013 10:59

  Напевне, всі ми хоча б раз в житті стикалися з відчуттям дискомфорту від незручного вбрання. І всі ми знаємо, як іноді буває важко зосередитися, коли светр колеться і кусається, блузка чи сорочка затісна, або ж якщо комірець натирає шию. Про роботу годі й думати – роздратування та злість від некомфортного одягу беруть своє, і все в голові крутиться лише навколо одного: як би швидше дістатися додому і скинути з себе все це лахміття.


 • Чилійських ув'язнених катували піснями Іглесіаса та Харрісона

  Чилійських ув'язнених катували піснями Іглесіаса та Харрісона Музика · lesya · 19.09.2013 08:43

  Украй жорстокому покаранню і тортурам піддали чилійських ув'язнених – їх змушували слухати пісні Іглесіаса і Харрісона. Серед інших композицій в якості катувань використовували композицію Харрісона "My Sweet Lord", а також пісню, яка виконала роль саундтреку до фільму Стенлі Кубрика "Заводний апельсин". Пісні відтворювалися на великій гучності, і перетворили життя ув’язнених у справжнє пекло.


 • 5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте

  5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте Психологія · lesya · 19.09.2013 01:36

  Виявляється, іноді ми здатні переоцінювати свої розумові здібності. Робимо ми це, ясна річ, несвідомо, та якщо серед перелічених вище ситуацій ви знайдете знайому вам, негайно бийте тривогу: ви не настільки розумні, якими звикли себе вважати. І ситуацію необхідно негайно виправляти.


 • Вінстон Черчілль: "Скоєне тобою до тебе ж і повернеться"

  Вінстон Черчілль: "Скоєне тобою до тебе ж і повернеться" Життя · lesya · 18.09.2013 23:01

  Наші вчинки не проходять безслідно: все, що ми робимо, з часом до нас повертається. Можливо, зовсім в іншому вигляді, так, що іноді важко зрозуміти, за що нам доля посилає радості чи нещастя, та все одно наші вчинки до нас же й повертаються. Прикладом цього може послужити одна вельми цікава і повчальна історія.


 • Риба-крапля виграла звання найпотворнішої істоти на планеті

  Риба-крапля виграла звання найпотворнішої істоти на планеті Природа · lesya · 18.09.2013 21:00

  Цікавими та оригінальними конкурсами сьогодні важко когось здивувати. Однак американцям це, як і слід було очікувати, вдається систематично. Нещодавно, для прикладу, було проведено конкурс на найбільш потворну живу істоту в цілому світі. Нею було визнано одну вельми потворну рибину – бичка-психролюта, відомого також під назвою «риба-крапля».


Всього 10392 на 1040 сторінках