Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Чохли для мобільних телефонів, як вибрати

  Чохли для мобільних телефонів, як вибрати Мобільний зв’язок · kseniya_www · 23.09.2013 11:09

  Припустимо ви купили новенький смартфон. Ціна новенького телефону сьогодні може збігатися з ціною комп’ютера тому важливо захистити такий пристрій від подряпин і інших зовнішніх факторів. Часи, коли телефони були настільки міцними, що легко витримували удари об бетон і занурення у воду пройшли, тому саме час знайти ефективні способи захисту.


 • Бейонсе і Jay Z очолили рейтинг найбагатших знаменитих пар

  Бейонсе і Jay Z очолили рейтинг найбагатших знаменитих пар Культура · lesya · 20.09.2013 21:22

  Цими днями відоме видання Forbes, яке займається складанням різного роду рейтингів, назвало найбагатшу зі знаменитих пар. Рейтинг очолили поплярна в цілому світі виконавиця Бейонсе Ноулз та її чоловік, репер Шон Корі Картер, який виступає під сценічним псевдонімом Jay Z.


 • Злобний пост - популярний пост: інформація з "дрібкою злості" в соцмережах має найбільше шансів на успіх

  Злобний пост - популярний пост: інформація з "дрібкою злості" в соцмережах має найбільше шансів на успіх Суспільство · lesya · 20.09.2013 19:16

  Нещодавно спеціалісти Бейханского університету у Китаї, досліджуючи особливості та сутність соціальних мереж, з’ясували досить цікавий факт: виявляється, в соціальних мережах інформація «з дрібкою» злості та роздратування має набагато більше шансів на успіх, аніж інший, беззлобний контент.


 • Apple виклала платформу iOS 7 у відкритий доступ

  Apple виклала платформу iOS 7 у відкритий доступ Мобільний зв’язок · lesya · 19.09.2013 18:04

  Цими днями компанія Apple зробила нову операційну систему iOS 7 доступною для всіх користувачів мобільних пристроїв на базі iOS. За словами розробників, нова операційна система може використовуватися на пристроях iPhone, iPad та iPod, але, на превеликий жаль для багатьох, вона підійде не для всіх версій найпопулярнішої продукції компанії.


 • Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття

  Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття Цікаві факти · lesya · 19.09.2013 15:21

  Всі ми любимо подорожувати. Нові місця, нові враження, зв’язки та знайомства… Однак в більшості випадків подорожі асоціюються у нас з поїздками за кордон, тоді як і в Україні чимало місць, що заслуговують на увагу.


 • Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання

  Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання Техніка · lesya · 19.09.2013 14:58

  Практично кожній здоровій людині властиво оточувати себе комфортом – це бажання настільки ж природнє, як бажання їсти та пити. Щоправда, поняття комфорту з часом змінюється, і не лише з покоління в покоління, але й на різних етапах життя однієї людини. Так, якщо раніше ми не могли натішитися зручностями, подарованими нам мобільними телефонами, то сьогодні функції зв’язку нам недостатньо: необхідна вже як мінімум фотокамера та вихід в Інтернет. І так в усьому, але не про це зараз мова.


 • Топ-10 найпопулярніших туристичних напрямків серед українців

  Топ-10 найпопулярніших туристичних напрямків серед українців Розваги · lesya · 19.09.2013 13:02

  Ось і закінчилось літо – пора відпусток та відпочинку. Більшість із нас приступили до роботи, з усіх сил намагаючись боротися з осіннім смутком та хандрою. Та є такі, для яких розваги тільки починаються – дехто полюбляє відкладати відпустку на бархатний сезон, коли лагідне сонце не надокучує спекою, а природа нібито готується до зимової сплячки…


 • Бавовняна білизна заважає зосередитися

  Бавовняна білизна заважає зосередитися Наука · lesya · 19.09.2013 10:59

  Напевне, всі ми хоча б раз в житті стикалися з відчуттям дискомфорту від незручного вбрання. І всі ми знаємо, як іноді буває важко зосередитися, коли светр колеться і кусається, блузка чи сорочка затісна, або ж якщо комірець натирає шию. Про роботу годі й думати – роздратування та злість від некомфортного одягу беруть своє, і все в голові крутиться лише навколо одного: як би швидше дістатися додому і скинути з себе все це лахміття.


 • Чилійських ув'язнених катували піснями Іглесіаса та Харрісона

  Чилійських ув'язнених катували піснями Іглесіаса та Харрісона Музика · lesya · 19.09.2013 08:43

  Украй жорстокому покаранню і тортурам піддали чилійських ув'язнених – їх змушували слухати пісні Іглесіаса і Харрісона. Серед інших композицій в якості катувань використовували композицію Харрісона "My Sweet Lord", а також пісню, яка виконала роль саундтреку до фільму Стенлі Кубрика "Заводний апельсин". Пісні відтворювалися на великій гучності, і перетворили життя ув’язнених у справжнє пекло.


 • 5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте

  5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте Психологія · lesya · 19.09.2013 01:36

  Виявляється, іноді ми здатні переоцінювати свої розумові здібності. Робимо ми це, ясна річ, несвідомо, та якщо серед перелічених вище ситуацій ви знайдете знайому вам, негайно бийте тривогу: ви не настільки розумні, якими звикли себе вважати. І ситуацію необхідно негайно виправляти.


Всього 10394 на 1040 сторінках