Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені з'ясували, що татуювання становлять смертельну загрозу для людини

  Вчені з'ясували, що татуювання становлять смертельну загрозу для людини Медицина · lesya · 24.09.2013 11:55

  Нещодавно в результаті проведення низки досліджень вченими було встановлено, що такі популярні сьогодні татуювання становлять смертельну загрозу для здоров’я людини, стаючи причиню невиліковних захворювань, від яких люди помирають в страшних муках.


 • Гомосексуалізм Вагнера, наркотична залежність Моцарта, вигадана глухота Бетховена або Шокуючі подробиці з життя музичних класиків

  Гомосексуалізм Вагнера, наркотична залежність Моцарта, вигадана глухота Бетховена або Шокуючі подробиці з життя музичних класиків Музика · lesya · 24.09.2013 09:58

  Життя знаменитостей багатьох людей цікавить навіть більше, ніж своє власне. Вони з нетерпінням очікують злетів своїх кумирів та падіння тих, кого недолюблюють, смакуючи подробиці інтимного життя і одних, і других. Фрази відомих людей стають крилатими, а їхні висловлювання перетворюються в життєву позицію для багатьох кумирів. Та варто якійсь пікантній подробиці сплисти на поверхню, як вона за лічені миті облетить усі континенти, обрісши новими подробицями та часом аж неймовірними деталями. Такий інтерес до суспільних кумирів спостерігався завжди, і, як з’ясувалося, він дозволяв маніпулювати сліпими від захоплення масами.


 • На Львівщині пенсіонерка годувала курей двометровими коноплями

  На Львівщині пенсіонерка годувала курей двометровими коноплями Кримінал · lesya · 23.09.2013 20:22

  Як відомо, закон - дядько суворий, і з ним жартувати не варто. Він не щадить ні старого, ні малого, і відповідати перед його лицем доводиться навіть тим, хто й уявлення не має, що скоїв щось недозволене. Так, як одна львівська бабуся, яка вирощувала на городі… коноплі.


 • Кращого боксера світу зобов'язали відмовитися від чемпіонського титулу

  Кращого боксера світу зобов'язали відмовитися від чемпіонського титулу Спорт · lesya · 23.09.2013 18:05

  Нещодавно неприємна ситуація склалася в житті американського боксера: його змусили відмовитися від одного зі своїх титулів. При цьому змусив неабихто, а Всесвітня боксерська рада (WBC).


 • Живописні куточки України: Миргород

  Живописні куточки України: Миргород Природа · lesya · 23.09.2013 17:33

  Останнім часом у нашому суспільстві можна спостерегти доволі прикру тенденцію: все більше наших співвітчизників воліють відпочивати за кордоном. Можливість з легкістю перетнути кордон, вигідні пропозиції від туроператорів, європейський комфорт, пропонований закордонними готелями та базами відпочинку, – все це складає серйозну конкуренцію вітчизняним курортам та відпочинковим комплексам. І, слід сказати, дарма: в той час, як всі наввипередки стараються оглянути європейські пам’ятки, в Україні теж надзвичайно багато цікавих та живописних куточків, про які ми навіть не знаємо.


 • Євпаторія - один з найпопулярніших курортів Криму

  Євпаторія - один з найпопулярніших курортів Криму Розваги · lesya · 23.09.2013 13:27

  Крим посідає перше місце за кількістю вітчизняних курортів, що користуються популярністю не лише в українців, але й у закордонних туристів. Незрівнянна та незвична природа Криму, чисті пляжі, європейський комфорт, таємничі місця Кримських гір, особливості культури і традицій місцевих народностей - все це робить Крим вельми привабливим в очах туристів.


 • Граніт та мармур в інтер'єрі

  Граніт та мармур в інтер'єрі Цікаві факти · lesya · 23.09.2013 12:34

  Натуральний камінь в сучасних інтер’єрах використовується дуже широко. Він розкриває широкий простір для дизайнерських рішень, а природні характеристики натурального каменю роблять його одним з найбільш стійких та довговічних матеріалів. Щоправда, і досить дорогим, однак зовсім скоро ви переконаєтесь, що шкірка вартує вичинки.


 • Валерій Хорошковський: бізнесмен та політичний діяч

  Валерій Хорошковський: бізнесмен та політичний діяч Політика · lesya · 23.09.2013 11:48

  Доходи політиків на сьогоднішній день залишають далеко позаду середньостатистичних українців, яким про зарплати, які отримують чиновники, залишається лише мріяти. При цьому більшість політиків та їхніх сімей зовсім не живуть на саму зарплату: вони є власниками крупних підприємств і компаній, дохід від яких і є основним доходом найбагатших людей України. І це при тому, що закон забороняє депутатам поєднувати політичну діяльність з бізнесом. Однак винахідливі депутати примудряються переписувати бізнес на своїх дружин чи дітей, які фіктивно беруть в свої руки віжки управління бізнесом. Як результат - формально дружини політиків заробляють набагато більше за своїх чоловіків, володіючи мільярдними статками.


 • Чохли для мобільних телефонів, як вибрати

  Чохли для мобільних телефонів, як вибрати Мобільний зв’язок · kseniya_www · 23.09.2013 11:09

  Припустимо ви купили новенький смартфон. Ціна новенького телефону сьогодні може збігатися з ціною комп’ютера тому важливо захистити такий пристрій від подряпин і інших зовнішніх факторів. Часи, коли телефони були настільки міцними, що легко витримували удари об бетон і занурення у воду пройшли, тому саме час знайти ефективні способи захисту.


 • Бейонсе і Jay Z очолили рейтинг найбагатших знаменитих пар

  Бейонсе і Jay Z очолили рейтинг найбагатших знаменитих пар Культура · lesya · 20.09.2013 21:22

  Цими днями відоме видання Forbes, яке займається складанням різного роду рейтингів, назвало найбагатшу зі знаменитих пар. Рейтинг очолили поплярна в цілому світі виконавиця Бейонсе Ноулз та її чоловік, репер Шон Корі Картер, який виступає під сценічним псевдонімом Jay Z.


Всього 10392 на 1040 сторінках