Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • В понеділок віідбувся з'їзд ООН, спрямований на підтримку громадянського суспільства

  В понеділок віідбувся з'їзд ООН, спрямований на підтримку громадянського суспільства Суспільство · lesya · 25.09.2013 20:44

  Цими днями в кулуарах Генеральної Асамблеї ООН відбулася зустріч представників більш ніж двадцяти держав з представниками громадянського суспільства, благодійних організацій, приватного сектору та Організації Об'єднаних Націй. Інформація про зустріч прозвучала вранці 23 вересня з уст представників прес-офісу Білого дому. Як повідомляється, основні питання, які обговорювалися на зустрічі, торкалися можливих шляхів підтримки центральної ролі громадянського суспільства в роботі з урядами для вирішення спільних питань. На з’їзді намагалися з’ясувати деякі нюанси стосовно координації дій для захисту цивільного суспільства.


 • Невідому раніше картину Ван Гога виявили в музеї Амстердаму

  Невідому раніше картину Ван Гога виявили в музеї Амстердаму Культура · lesya · 25.09.2013 20:03

  Нещодавно в стінах одного Амстердамського музею спеціалісти-мистецтвознавці виявили вельми цікаву знахідку – невідому раніше картину знаменитого художника Вінсента Ван Гога. Картина протягом тривалого часу перебувала на горищі в домі одного приватного колекціонера і особливої цінності собою не являла.


 • Цікаве про арабську мову

  Цікаве про арабську мову Освіта · lesya · 24.09.2013 18:35

  В цілому світі, напевне, не знайдеш мови, яка б володіла настільки багатим лексичним розмаїттям, як арабська мова. В розмові араби споконвіків прагнули до точності у вираженні думок, звідси й точність та лаконічність і, як результат, складність цієї мови. Так, багато хто з досвідчених перекладачів вважає, що арабські тексти практично не можливо перекласти на європейські мови. І, слід сказати, небезпідставно – наші мови просто не мають того лексичного розмаїття, що арабська. Через це й втрачається лаконічність: якщо взяти, для прикладу, російський варіант арабського тексту, то він займатиме щонайменше вдвічі більше місця, ніж оригінал. Та й то істинну суть тексту можна передати хіба що описово.


 • Топ-5 ігрових ідей для дитячих свят

  Топ-5 ігрових ідей для дитячих свят Розваги · lesya · 24.09.2013 18:01

  Пригадайте собі, як в дитинстві ви з нетерпінням очікували Нового року чи дня народження. Ще за кілька днів до самого святкування з’являлася жахлива нетерплячість, і в очікуванні подарунків, сюрпризів та атмосфери свята кожна секунда, здавалося б, тягнеться цілу вічність…


 • Навіщо транспортній компанії логіст?

  Навіщо транспортній компанії логіст? Економіка · lesya · 24.09.2013 17:19

  Намагаючись розширити власний бізнес, багато підприємств на сьогоднішній день виходять на міжнародний ринок. Виставляючи свою продукцію на продаж чи замовляючи сировину за кордоном, підприємці стикаються з необхідністю перевезення вантажів на великі відстані.


 • Цікаві факти про азартні ігри

  Цікаві факти про азартні ігри Розваги · lesya · 24.09.2013 16:36

  Індустрія азартних ігор на сьогоднішній день вступила в стадію небувалого розквіту. Незважаючи на численні заборони та переслідування, азартні ігри вже протягом багатьох століть користуються популярністю серед людей різних станів та рангів. З розвитком нових технологій можливості ігрового світу суттєво розширилися, і дедалі більше людей вирішують випробувати долю. За тривалий час свого існування історія азартних ігор поповнилася небувалими фактами, обросла подробицями та легендами, часом зовсім неймовірними. Бажаючих випробувати везіння стає все більше, і все більше людей намагаються відшукати свою власну схему виграшу. Проте до сих пір зробити це ще не вдавалося нікому…


 • Обама зізнався, що не курить уже 6 років, тому що боїться своєї дружини

  Обама зізнався, що не курить уже 6 років, тому що боїться своєї дружини Події у світі · lesya · 24.09.2013 16:06

  Американський президент Барак Обама в силу посади, яку займає, частенько опиняється в центрі уваги громадськості, не лише американської, але й світової. При цьому увагу приковують не лише серйозні політичні кроки президента, але й такі особисті речі, як пристрасть до цигарок.


 • 4 корисні "шкідливі" звички

  4 корисні "шкідливі" звички Краса і здоров'я · lesya · 24.09.2013 13:48

  Є звички, які ми традиційно вважаємо поганими та згубними. Куріння, схильність до вживання алкоголю, переїдання та будь-які інші залежності ми не замислюючись зараховуємо до згубних. Та є звички, які даремно носять тавро шкідливих: вони, навпаки, позитивно позначаються на нашому здоров’ї.


 • Вчені з'ясували, що татуювання становлять смертельну загрозу для людини

  Вчені з'ясували, що татуювання становлять смертельну загрозу для людини Медицина · lesya · 24.09.2013 11:55

  Нещодавно в результаті проведення низки досліджень вченими було встановлено, що такі популярні сьогодні татуювання становлять смертельну загрозу для здоров’я людини, стаючи причиню невиліковних захворювань, від яких люди помирають в страшних муках.


 • Гомосексуалізм Вагнера, наркотична залежність Моцарта, вигадана глухота Бетховена або Шокуючі подробиці з життя музичних класиків

  Гомосексуалізм Вагнера, наркотична залежність Моцарта, вигадана глухота Бетховена або Шокуючі подробиці з життя музичних класиків Музика · lesya · 24.09.2013 09:58

  Життя знаменитостей багатьох людей цікавить навіть більше, ніж своє власне. Вони з нетерпінням очікують злетів своїх кумирів та падіння тих, кого недолюблюють, смакуючи подробиці інтимного життя і одних, і других. Фрази відомих людей стають крилатими, а їхні висловлювання перетворюються в життєву позицію для багатьох кумирів. Та варто якійсь пікантній подробиці сплисти на поверхню, як вона за лічені миті облетить усі континенти, обрісши новими подробицями та часом аж неймовірними деталями. Такий інтерес до суспільних кумирів спостерігався завжди, і, як з’ясувалося, він дозволяв маніпулювати сліпими від захоплення масами.


Всього 10391 на 1040 сторінках