Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • "Модель, не йди в бордель": "секстремістки" вчинили скандал на Паризькому тижні моди

  "Модель, не йди в бордель": "секстремістки" вчинили скандал на Паризькому тижні моди Суспільство · lesya · 27.09.2013 14:02

  На Паризькому тижні моди не обійшлося без скандалів: показ колекції знаменитого дому моди Nina Ricci ледь не було зірвано акцією, організованою активістками жіночого руху Femen. Оголивши груди, вони вже вкотре вирішили привернути увагу громадськості до багатьох неоднозначних питань сучасного суспільного життя.


 • 8 порад, як економно відпочити за кордоном

  8 порад, як економно відпочити за кордоном Розваги · lesya · 27.09.2013 13:11

  Для кожного з нас поняття відпочинку – справа особиста та індивідуальна. Хтось полюбляє відпочивати вдома з сім’єю, хтось виїжджає за місто на пікнік, а комусь до душі подорожі за кордон. При чому останній вид відпочинку приваблює переважну більшість із нас. Однак далеко не всім доходи дозволяють часто вирушати за межі України. Проте є чимало варіантів, як недорого та якісно відпочити за кордоном. Головне – заздалегідь спланувати подорож, намагаючись продумати все до найменших деталей.


 • Топ-5 найпопулярніших Інтернет-магазинів

  Топ-5 найпопулярніших Інтернет-магазинів Цікаві факти · lesya · 27.09.2013 12:04

  Напевне, всі ми хоча б раз у житті користувалися послугами Інтернет-магазинів. Покупки в режимі онлайн стали досить популярними сьогодні, оскільки дозволяють суттєво заощадити, пропонуючи при цьому найширший асортимент товарів. І якщо в нашій державі Інтернет-площина продавцями та покупцями різних послуг освоєна ще не дуже добре, то за кордоном онлайн магазини налічують мільйони користувачів та мільярди угод щороку. Нижче наводимо список найпопулярніших зарубіжних Інтернет-магазинів.


 • Самые необычные обручальные кольца

  Самые необычные обручальные кольца Цікаві факти · lesya · 26.09.2013 11:49

  Обручки на сьогоднішній день є невід’ємним атрибутом практично кожного весілля - вони покликані стати символом вічного союзу. І якщо колись обручки нічим особливим не вирізнялися та виготовлялися здебільшого із золота, то сьогодні ситуація змінилася майже до повної протилежності, і майстри-ювеліри та дизайнери ніби влаштували справжні перегони на виготовлення найбільш оригінальної обручки в світі. Та про це поговоримо трохи пізніше.


 • В понеділок віідбувся з'їзд ООН, спрямований на підтримку громадянського суспільства

  В понеділок віідбувся з'їзд ООН, спрямований на підтримку громадянського суспільства Суспільство · lesya · 25.09.2013 20:44

  Цими днями в кулуарах Генеральної Асамблеї ООН відбулася зустріч представників більш ніж двадцяти держав з представниками громадянського суспільства, благодійних організацій, приватного сектору та Організації Об'єднаних Націй. Інформація про зустріч прозвучала вранці 23 вересня з уст представників прес-офісу Білого дому. Як повідомляється, основні питання, які обговорювалися на зустрічі, торкалися можливих шляхів підтримки центральної ролі громадянського суспільства в роботі з урядами для вирішення спільних питань. На з’їзді намагалися з’ясувати деякі нюанси стосовно координації дій для захисту цивільного суспільства.


 • Невідому раніше картину Ван Гога виявили в музеї Амстердаму

  Невідому раніше картину Ван Гога виявили в музеї Амстердаму Культура · lesya · 25.09.2013 20:03

  Нещодавно в стінах одного Амстердамського музею спеціалісти-мистецтвознавці виявили вельми цікаву знахідку – невідому раніше картину знаменитого художника Вінсента Ван Гога. Картина протягом тривалого часу перебувала на горищі в домі одного приватного колекціонера і особливої цінності собою не являла.


 • Цікаве про арабську мову

  Цікаве про арабську мову Освіта · lesya · 24.09.2013 18:35

  В цілому світі, напевне, не знайдеш мови, яка б володіла настільки багатим лексичним розмаїттям, як арабська мова. В розмові араби споконвіків прагнули до точності у вираженні думок, звідси й точність та лаконічність і, як результат, складність цієї мови. Так, багато хто з досвідчених перекладачів вважає, що арабські тексти практично не можливо перекласти на європейські мови. І, слід сказати, небезпідставно – наші мови просто не мають того лексичного розмаїття, що арабська. Через це й втрачається лаконічність: якщо взяти, для прикладу, російський варіант арабського тексту, то він займатиме щонайменше вдвічі більше місця, ніж оригінал. Та й то істинну суть тексту можна передати хіба що описово.


 • Топ-5 ігрових ідей для дитячих свят

  Топ-5 ігрових ідей для дитячих свят Розваги · lesya · 24.09.2013 18:01

  Пригадайте собі, як в дитинстві ви з нетерпінням очікували Нового року чи дня народження. Ще за кілька днів до самого святкування з’являлася жахлива нетерплячість, і в очікуванні подарунків, сюрпризів та атмосфери свята кожна секунда, здавалося б, тягнеться цілу вічність…


 • Навіщо транспортній компанії логіст?

  Навіщо транспортній компанії логіст? Економіка · lesya · 24.09.2013 17:19

  Намагаючись розширити власний бізнес, багато підприємств на сьогоднішній день виходять на міжнародний ринок. Виставляючи свою продукцію на продаж чи замовляючи сировину за кордоном, підприємці стикаються з необхідністю перевезення вантажів на великі відстані.


 • Цікаві факти про азартні ігри

  Цікаві факти про азартні ігри Розваги · lesya · 24.09.2013 16:36

  Індустрія азартних ігор на сьогоднішній день вступила в стадію небувалого розквіту. Незважаючи на численні заборони та переслідування, азартні ігри вже протягом багатьох століть користуються популярністю серед людей різних станів та рангів. З розвитком нових технологій можливості ігрового світу суттєво розширилися, і дедалі більше людей вирішують випробувати долю. За тривалий час свого існування історія азартних ігор поповнилася небувалими фактами, обросла подробицями та легендами, часом зовсім неймовірними. Бажаючих випробувати везіння стає все більше, і все більше людей намагаються відшукати свою власну схему виграшу. Проте до сих пір зробити це ще не вдавалося нікому…


Всього 10394 на 1040 сторінках