Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені довели, що воїни-пси існували насправді

  Вчені довели, що воїни-пси існували насправді Наука · lesya · 01.10.2013 23:00

  Шокуюче відкриття зробили нещодавно американські дослідники: на території Північного Причорномор'я їм вдалося виявити докази того, що воїни-пси – герої численних міфів та легенд – існували насправді.


 • Кілька фактів про блондинок

  Кілька фактів про блондинок Цікаві факти · lesya · 01.10.2013 17:51

  Ох, скільки перепало на долю світловолосих жінок! Жарти та насмішки з приводу їхніх інтелектуальних здібностей, а точніше, майже повної відсутності мізків, натяки на безсилість та марнотратство, звинувачення в невмінні водити автомобіль і ще багато-багато всього іншого. І тим не менше, блондинки продовжують відстоювати свої права, раз по раз доводячи світові, що всі ці звинувачення безпідставні.


 • Нова функція Facebook викликає занепокоєння

  Нова функція Facebook викликає занепокоєння Суспільство · lesya · 01.10.2013 17:12

  Нова функція, введена найпопулярнішою соціальною мережею, викликає занепокоєння низки користувачів. Справа в тому, що можливість редагувати оновлення своїх статусів може призвести до того, що не зовсім порядні та чесні автори зможуть дурити та підставляти читачів, змінюючи свої записи заднім числом.


 • 5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі

  5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі Цікаві факти · lesya · 01.10.2013 16:43

  У більшості з нас є своє помешкання. У когось це скромна однокімнатна квартира, у когось – розкішний особняк. І лише одиниці можуть дозволити собі придбати дім, який коштує цілий маєток. Суми, викладені знаменитостями та олігархами за ту чи іншу нерухомість, не те що дивують – від них може мову відняти, але тим не менше, такі будинки існують, більше того, ще й успішно продаються. Пропонуємо вашій увазі деякі екземпляри, які належать до числа найдорожчих житлових приміщень світу.


 • Співробітників BBC спіймали на гарячому: скляні стіни "продемонстрували", як вони колупаються у носі

  Співробітників BBC спіймали на гарячому: скляні стіни "продемонстрували", як вони колупаються у носі Події у світі · lesya · 01.10.2013 13:55

  В досить неприємну та пікантну ситуацію потрапили співробітники телекорпорації Бі-Бі-Сі: глядачі застукали їх за вельми неприємним заняттям – колупанням у носі. Нестандартна поведінка співробітників обурює глядачів, однак і ті не винні. Справа у скляних стінах нового офісу, на які скаржаться самі співробітники. Так, через нові прозорі стіни в студіях телеканалу видно все, що відбувається в кабінетах за спиною ведучих, а зокрема і нестандартну поведінку співробітників компанії.


 • Як збудувати дім з підручних матеріалів

  Як збудувати дім з підручних матеріалів Цікаві факти · lesya · 01.10.2013 13:17

  Напевне, кожному з нас хотілося б мати хоча б невеличкий заміський будиночок, куди можна було б приїхати влітку з сім’єю чи друзями, приготувати шашлик або зварити уху та добряче розважитися. Однак далеко не всім фінанси дозволяють облаштувати собі такий затишний куточок. Та було б бажання, а матеріали на будівництво будинку знайдуться. І якщо цегла та дерево – занадто дороге задоволення, спробуйте збудувати невеликий будинок з підручних матеріалів. Повірте, це можливо, і прикладом тому послужать наступні будинки.


 • Вільне кохання: «за» і «проти»

  Вільне кохання: «за» і «проти» Цікаві факти · kseniya_www · 01.10.2013 12:39

  Можна сказати, що вільне кохання (а воно тільки таким і може бути, бо серцю не накажеш), існувало завжди.


 • Канадська спортсменка виграла марафон, переплутавши повороти

  Канадська спортсменка виграла марафон, переплутавши повороти Спорт · lesya · 30.09.2013 23:34

  Курйозний випадок стався цими днями в Канаді: одна з учасниць виграла марафон, заслухавшись музикою в плеєрі.


 • Спеціальна камера дозволяє побачити шкідливі викиди кожного автомобіля в режимі реального часу

  Спеціальна камера дозволяє побачити шкідливі викиди кожного автомобіля в режимі реального часу Нові технології · lesya · 30.09.2013 21:43

  В боротьбі за екологію та майбутнє нашої планети всі засоби підійдуть. Активісти-захисники природніх багатств Землі безустанно наголошують на тому, як згубно позначається діяльність людської цивілізації на навколишньому середовищі. Однак для більшості з нас слова залишаються словами, і ми всерйоз не замислюємося над тим, скільки шкоди, для прикладу, приносить наш автомобіль. Виправити ситуацію спробували іспанські дослідники, які створили відеокамеру, що в режимі реального часу показуватиме, скільки отруйних викидів виробляє кожен проїжджаючий мимо автомобіль.


 • Британський невролог виростив чагарник у формі черепа

  Британський невролог виростив чагарник у формі черепа Природа · lesya · 30.09.2013 19:17

  Доволі дивне та трішки навіть моторошне творіння представив світові Джеремі Гіббс, лікар-невролог з Великобританії: йому вдалося виростити кущ у формі черепа. На те, щоб прикрасити цим страхітливим чудовиськом свій сад, у Джеремі Гіббса пішло близько двох десятиліть.


Всього 10394 на 1040 сторінках