Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Китайські медики виростили ніс на лобі пацієнта

  Китайські медики виростили ніс на лобі пацієнта Медицина · lesya · 02.10.2013 22:18

  Неймовірні можливості продемонстрували цими днями китайські медики: вони проводять активну підготовку до проведення операції з пересадки носа. Найцікавішим є те, що ніс було вирощено… прямо на лобі пацієнта.


 • Щоб отримати дозвіл на одруження, індійські чоловіки змушені показувати фотографії своїх туалетів

  Щоб отримати дозвіл на одруження, індійські чоловіки змушені показувати фотографії своїх туалетів Події у світі · lesya · 02.10.2013 19:40

  Переважна більшість чоловіків, які готуються зробити своїм нареченим пропозицію руки і серця, купують каблучки, квіти та інші подарунки. Та чоловікам з Центральної Індії доводиться готуватися по-іншому: готуючись до заручин, вони будують туалети.


 • Бразильський бізнесмен влаштував похорон власному лімузину

  Бразильський бізнесмен влаштував похорон власному лімузину Авто-мото · lesya · 02.10.2013 17:20

  На досить дивний, оригінальний та неоднозначний вчинок зважився цими днями один бразильський бізнесмен. Володіючи чималими багатствами на землі, він вирішив прихопити дещо з собою на той світ. Так, бразильський мільйонер Чикуньо Скарпа, який себе називає не інакше, як граф Скарпа, виріши вчинити так, як чинили в давнину єгипетські фараони: неординарний чолов’яга захоронив під землею свій новесенький Bentley, за який перед тим не пошкодував викласти 450 тисяч доларів.


 • Бостонський музей потворного мистецтва святкуватиме відзначатиме свій 20 день народження

  Бостонський музей потворного мистецтва святкуватиме відзначатиме свій 20 день народження Культура · lesya · 02.10.2013 15:04

  В світі є чимало музеїв, присвячених найрізноманітнішим речам. А музеїв, які виставляють витвори мистецтва, і злічити годі. Проте є в Бостоні музей, який кардинально відрізняється від своїх побратимів: у ньому викладаються найогидніші та найбільш невдалі зразки робіт митців різного періоду. Музей так і називається – «Музей поганого мистецтва». Заснований він досить давно – восени 1993 року, отож цієї осені він святкуватиме своє 20-річчя. Відкриття музею викликало неймовірні дискусії, і з 1994 року – саме тоді було виставлено першу колекцію картин – його експозиції невпинно поповнюються.


 • Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini.

  Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini. Техніка · kseniya_www · 02.10.2013 12:46

  Ремонты проводятся сертифицированными инженерами, вся процедура ремонта записывается на видео, над каждым рабочим столом расположена видеокамера, что исключает возможность подмены запчасти или же халатного отношения к выполняемой работе.


 • Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей

  Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей Суспільство · kseniya_www · 02.10.2013 12:42

  Несколько культурных и исторических эпох сохранилось на территории Украины. В Запорожской области, возле села Терпенье, сохранились иероглифы Каменной Могилы, остались фрагменты жилищ из костей, которые датируются временами первобытнообщинного строя, а так же очень древние скульптуры из камня. Так же стоит отметить расположенные в Крыму остатки помещений, где проживали греки и памятники архитектуры в Чернигове и Киеве. Собственная же культура берет свое начало примерно в 15 веке.


 • Можно ли решать задачи в интернете?

  Можно ли решать задачи в интернете? Освіта · kseniya_www · 02.10.2013 12:39

  Можно ли решать задачи в интернете?

  Конечно, да! Если ваша задача достаточно сложная или попросту не хватает времени на ее выполнение, советуем воспользоваться программой для решения таких задач сразу в интернете!


 • YouTube оголосив про створення власної музичної премії

  YouTube оголосив про створення власної музичної премії Музика · lesya · 02.10.2013 12:30

  Знаменитий та найпопулярніший в цілому Інтернеті відеохостинг YouTube цими днями оголосив про створення власної музичної премії. Премія отримала назву YouTube Music Awards. Інформація про нововведення з’явилася 30 вересня на сторінках офіційного блогу YouTube.


 • Вчені довели, що воїни-пси існували насправді

  Вчені довели, що воїни-пси існували насправді Наука · lesya · 01.10.2013 23:00

  Шокуюче відкриття зробили нещодавно американські дослідники: на території Північного Причорномор'я їм вдалося виявити докази того, що воїни-пси – герої численних міфів та легенд – існували насправді.


 • Кілька фактів про блондинок

  Кілька фактів про блондинок Цікаві факти · lesya · 01.10.2013 17:51

  Ох, скільки перепало на долю світловолосих жінок! Жарти та насмішки з приводу їхніх інтелектуальних здібностей, а точніше, майже повної відсутності мізків, натяки на безсилість та марнотратство, звинувачення в невмінні водити автомобіль і ще багато-багато всього іншого. І тим не менше, блондинки продовжують відстоювати свої права, раз по раз доводячи світові, що всі ці звинувачення безпідставні.


Всього 10392 на 1040 сторінках