Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Уряд повернув американцеві 500 доларів, які з'їв його собака

  Уряд повернув американцеві 500 доларів, які з'їв його собака Події у світі · lesya · 03.10.2013 16:31

  Наші чотириногі улюбленці здатні на неймовірні вчинки. За роки співіснування з людиною вони встигли довести світові, що є надзвичайно розумними. Більше того, собаки та кішки здатні скласти справжню моральну підтримку в моменти, коли здається, ніби весь світ озброївся проти тебе. Іноді вони показують своє «Я», намагаючись продемонструвати, що в них теж є характер та звички, з якими ми просто змушені рахуватися… А ось один американський собака вирішив показати господареві, що гроші в житті – не головне. При чому зробити це собака вирішив досить-таки оригінальним способом. Не пошкодувавши власного організму, старенький ретрівер зжер 500 доларів з гаманця свого хазяїна.


 • Вигідні покупки на slando.ua

  Вигідні покупки на slando.ua Життя · lesya · 03.10.2013 11:30

  Напевне, у кожного з нас вдома є речі, які і викинути шкода, і користуватися ними ми наряд чи будемо. Так, вбрання, з якого виросли діти, невдало куплене взуття, непотрібний подарунок, - словом, все, що ми перекладаємо з місця на місце, не знаходячи йому притулку, все це може приносити гроші. Так, те що вам видається непотрібним мотлохом, для когось – справжній скарб. Приміром, що для вас може означати скляна кулька з фігурками всередині? Симпатичний сувенір, кумедна дрібничка, весела іграшка і… нічого більше. А ось актор Корбін Бренсен, який колекціонує такі кулі, не пошкодував віддати за екземпляр роль у своєму фільмі. Винахідливий канадець Кайл Макдональд, який прославився тим, що обміняв звичайнісіньку скріпку на дім, у якого й була куля, виміняв отриману роль на розкішне помешкання. Ось так.


 • Китайські медики виростили ніс на лобі пацієнта

  Китайські медики виростили ніс на лобі пацієнта Медицина · lesya · 02.10.2013 22:18

  Неймовірні можливості продемонстрували цими днями китайські медики: вони проводять активну підготовку до проведення операції з пересадки носа. Найцікавішим є те, що ніс було вирощено… прямо на лобі пацієнта.


 • Щоб отримати дозвіл на одруження, індійські чоловіки змушені показувати фотографії своїх туалетів

  Щоб отримати дозвіл на одруження, індійські чоловіки змушені показувати фотографії своїх туалетів Події у світі · lesya · 02.10.2013 19:40

  Переважна більшість чоловіків, які готуються зробити своїм нареченим пропозицію руки і серця, купують каблучки, квіти та інші подарунки. Та чоловікам з Центральної Індії доводиться готуватися по-іншому: готуючись до заручин, вони будують туалети.


 • Бразильський бізнесмен влаштував похорон власному лімузину

  Бразильський бізнесмен влаштував похорон власному лімузину Авто-мото · lesya · 02.10.2013 17:20

  На досить дивний, оригінальний та неоднозначний вчинок зважився цими днями один бразильський бізнесмен. Володіючи чималими багатствами на землі, він вирішив прихопити дещо з собою на той світ. Так, бразильський мільйонер Чикуньо Скарпа, який себе називає не інакше, як граф Скарпа, виріши вчинити так, як чинили в давнину єгипетські фараони: неординарний чолов’яга захоронив під землею свій новесенький Bentley, за який перед тим не пошкодував викласти 450 тисяч доларів.


 • Бостонський музей потворного мистецтва святкуватиме відзначатиме свій 20 день народження

  Бостонський музей потворного мистецтва святкуватиме відзначатиме свій 20 день народження Культура · lesya · 02.10.2013 15:04

  В світі є чимало музеїв, присвячених найрізноманітнішим речам. А музеїв, які виставляють витвори мистецтва, і злічити годі. Проте є в Бостоні музей, який кардинально відрізняється від своїх побратимів: у ньому викладаються найогидніші та найбільш невдалі зразки робіт митців різного періоду. Музей так і називається – «Музей поганого мистецтва». Заснований він досить давно – восени 1993 року, отож цієї осені він святкуватиме своє 20-річчя. Відкриття музею викликало неймовірні дискусії, і з 1994 року – саме тоді було виставлено першу колекцію картин – його експозиції невпинно поповнюються.


 • Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini.

  Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini. Техніка · kseniya_www · 02.10.2013 12:46

  Ремонты проводятся сертифицированными инженерами, вся процедура ремонта записывается на видео, над каждым рабочим столом расположена видеокамера, что исключает возможность подмены запчасти или же халатного отношения к выполняемой работе.


 • Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей

  Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей Суспільство · kseniya_www · 02.10.2013 12:42

  Несколько культурных и исторических эпох сохранилось на территории Украины. В Запорожской области, возле села Терпенье, сохранились иероглифы Каменной Могилы, остались фрагменты жилищ из костей, которые датируются временами первобытнообщинного строя, а так же очень древние скульптуры из камня. Так же стоит отметить расположенные в Крыму остатки помещений, где проживали греки и памятники архитектуры в Чернигове и Киеве. Собственная же культура берет свое начало примерно в 15 веке.


 • Можно ли решать задачи в интернете?

  Можно ли решать задачи в интернете? Освіта · kseniya_www · 02.10.2013 12:39

  Можно ли решать задачи в интернете?

  Конечно, да! Если ваша задача достаточно сложная или попросту не хватает времени на ее выполнение, советуем воспользоваться программой для решения таких задач сразу в интернете!


 • YouTube оголосив про створення власної музичної премії

  YouTube оголосив про створення власної музичної премії Музика · lesya · 02.10.2013 12:30

  Знаменитий та найпопулярніший в цілому Інтернеті відеохостинг YouTube цими днями оголосив про створення власної музичної премії. Премія отримала назву YouTube Music Awards. Інформація про нововведення з’явилася 30 вересня на сторінках офіційного блогу YouTube.


Всього 10394 на 1040 сторінках