Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Бостонський музей потворного мистецтва святкуватиме відзначатиме свій 20 день народження

  Бостонський музей потворного мистецтва святкуватиме відзначатиме свій 20 день народження Культура · lesya · 02.10.2013 15:04

  В світі є чимало музеїв, присвячених найрізноманітнішим речам. А музеїв, які виставляють витвори мистецтва, і злічити годі. Проте є в Бостоні музей, який кардинально відрізняється від своїх побратимів: у ньому викладаються найогидніші та найбільш невдалі зразки робіт митців різного періоду. Музей так і називається – «Музей поганого мистецтва». Заснований він досить давно – восени 1993 року, отож цієї осені він святкуватиме своє 20-річчя. Відкриття музею викликало неймовірні дискусії, і з 1994 року – саме тоді було виставлено першу колекцію картин – його експозиції невпинно поповнюються.


 • Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini.

  Как выбрать сервисный центр для ремонта IPad mini. Техніка · kseniya_www · 02.10.2013 12:46

  Ремонты проводятся сертифицированными инженерами, вся процедура ремонта записывается на видео, над каждым рабочим столом расположена видеокамера, что исключает возможность подмены запчасти или же халатного отношения к выполняемой работе.


 • Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей

  Достопримечательности Украины. Родина былинных богатырей Суспільство · kseniya_www · 02.10.2013 12:42

  Несколько культурных и исторических эпох сохранилось на территории Украины. В Запорожской области, возле села Терпенье, сохранились иероглифы Каменной Могилы, остались фрагменты жилищ из костей, которые датируются временами первобытнообщинного строя, а так же очень древние скульптуры из камня. Так же стоит отметить расположенные в Крыму остатки помещений, где проживали греки и памятники архитектуры в Чернигове и Киеве. Собственная же культура берет свое начало примерно в 15 веке.


 • Можно ли решать задачи в интернете?

  Можно ли решать задачи в интернете? Освіта · kseniya_www · 02.10.2013 12:39

  Можно ли решать задачи в интернете?

  Конечно, да! Если ваша задача достаточно сложная или попросту не хватает времени на ее выполнение, советуем воспользоваться программой для решения таких задач сразу в интернете!


 • YouTube оголосив про створення власної музичної премії

  YouTube оголосив про створення власної музичної премії Музика · lesya · 02.10.2013 12:30

  Знаменитий та найпопулярніший в цілому Інтернеті відеохостинг YouTube цими днями оголосив про створення власної музичної премії. Премія отримала назву YouTube Music Awards. Інформація про нововведення з’явилася 30 вересня на сторінках офіційного блогу YouTube.


 • Вчені довели, що воїни-пси існували насправді

  Вчені довели, що воїни-пси існували насправді Наука · lesya · 01.10.2013 23:00

  Шокуюче відкриття зробили нещодавно американські дослідники: на території Північного Причорномор'я їм вдалося виявити докази того, що воїни-пси – герої численних міфів та легенд – існували насправді.


 • Кілька фактів про блондинок

  Кілька фактів про блондинок Цікаві факти · lesya · 01.10.2013 17:51

  Ох, скільки перепало на долю світловолосих жінок! Жарти та насмішки з приводу їхніх інтелектуальних здібностей, а точніше, майже повної відсутності мізків, натяки на безсилість та марнотратство, звинувачення в невмінні водити автомобіль і ще багато-багато всього іншого. І тим не менше, блондинки продовжують відстоювати свої права, раз по раз доводячи світові, що всі ці звинувачення безпідставні.


 • Нова функція Facebook викликає занепокоєння

  Нова функція Facebook викликає занепокоєння Суспільство · lesya · 01.10.2013 17:12

  Нова функція, введена найпопулярнішою соціальною мережею, викликає занепокоєння низки користувачів. Справа в тому, що можливість редагувати оновлення своїх статусів може призвести до того, що не зовсім порядні та чесні автори зможуть дурити та підставляти читачів, змінюючи свої записи заднім числом.


 • 5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі

  5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі Цікаві факти · lesya · 01.10.2013 16:43

  У більшості з нас є своє помешкання. У когось це скромна однокімнатна квартира, у когось – розкішний особняк. І лише одиниці можуть дозволити собі придбати дім, який коштує цілий маєток. Суми, викладені знаменитостями та олігархами за ту чи іншу нерухомість, не те що дивують – від них може мову відняти, але тим не менше, такі будинки існують, більше того, ще й успішно продаються. Пропонуємо вашій увазі деякі екземпляри, які належать до числа найдорожчих житлових приміщень світу.


 • Співробітників BBC спіймали на гарячому: скляні стіни "продемонстрували", як вони колупаються у носі

  Співробітників BBC спіймали на гарячому: скляні стіни "продемонстрували", як вони колупаються у носі Події у світі · lesya · 01.10.2013 13:55

  В досить неприємну та пікантну ситуацію потрапили співробітники телекорпорації Бі-Бі-Сі: глядачі застукали їх за вельми неприємним заняттям – колупанням у носі. Нестандартна поведінка співробітників обурює глядачів, однак і ті не винні. Справа у скляних стінах нового офісу, на які скаржаться самі співробітники. Так, через нові прозорі стіни в студіях телеканалу видно все, що відбувається в кабінетах за спиною ведучих, а зокрема і нестандартну поведінку співробітників компанії.


Всього 10380 на 1038 сторінках