Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію

  Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію Цікаві факти · lesya · 09.10.2013 10:20

  Напевне, всі ми любимо подарунки. Дуже часто вони не просто приносять нам радість та задоволення, але й є виразником чогось більшого – статусу чи почуттів того, хто нам дарує подарунок. Як би там не було, віддайте те, що ви отримали в якості презента хорошому психологу, і він вам розкаже дуже багато цікавого про людину, яка вручила вам сюрприз. А іноді подарунок є чудовим шансом увійти в історію… Та про це трохи пізніше.


 • Робота по дому небезпечна для здоров'я жінки

  Робота по дому небезпечна для здоров'я жінки Медицина · lesya · 08.10.2013 23:51

  Ох, скільки ж обов’язків лягає на плечі сучасної жінки!.. Прибирання, приготування їжі, догляд за дітьми, покупки в магазинах… А ще ж є хобі та бажання задовольнити власні амбіції… Та й виглядати хочеться охайно, отож і на догляд за собою доведеться виділити хоча б півгодини на день… Часу на все катастрофічно не вистачає, але жінки примудряються встигати все і всюди. Щоправда, недавно експерти з’ясували, що такий ритм життя вкрай негативно позначається на здоров’ї жінки, отож чоловікам, які дбають про здоров’я власних жінок (як фізичне, так і психологічне), варто частину обов’язків перебрати на себе: в результаті проведеного нещодавно дослідження спеціалісти з’ясували, що робота по дому небезпечна для здоров’я жінки.


 • Американським держслужбовцям, що залишилися без роботи, роздадуть безкоштовні вібратори

  Американським держслужбовцям, що залишилися без роботи, роздадуть безкоштовні вібратори Події у світі · lesya · 08.10.2013 21:54

  Складна економічна та політична ситуація у США, в результаті якої чимало держслужбовців втратило роботу, закінчилася для останніх вельми неочікувано. Так, за даними авторитетного видання Huffington Post, тепер їм буде чим зайнятися: компанія Vibrators подарує колишнім працівникам Білого дому по секс-іграшці.


 • Експерти назвали новий вид подружніх зрад

  Експерти назвали новий вид подружніх зрад Психологія · lesya · 08.10.2013 19:45

  Однією з найбільших загроз для шлюбу є подружні зради. Комусь вони просто псують настрій, для когось є причиною вельми серйозних переживань. Частенько подружні зради закінчуються розривом партнерів, ставлячи крапку на сімейних стосунках. А нещодавно експерти виявили ще один вид подружніх зрад – це емоційна зрада. І, скоріше за все, саме вона посіє паніку навіть серед пар, де партнери зберігають вірність одне одному.


 • Американські кінологи склали рейтинг найрозумніших порід собак

  Американські кінологи склали рейтинг найрозумніших порід собак Природа · lesya · 08.10.2013 17:44

  Собаки стали вірними друзями людини, які часом виявляють куди більшу відданість своїм господарям, ніж самі люди одне одному. Вони володіють надзвичайним розумом, що допомагає їм у справі служіння людині. А недавно кінологи США вирішили скласти список найрозумніших порід собак.


 • Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті

  Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті Суспільство · lesya · 08.10.2013 17:00

  Чого тільки не придумають люди, бажаючи заробити трохи грошей: у світі чимало сервісів, компаній та людей, які пропонують людям досить дивні послуги. Найбільше таких компаній у США, проте чимало їх у Європі.


 • 5 способів позбутися целюліту в домашніх умовах

  5 способів позбутися целюліту в домашніх умовах Краса і здоров'я · lesya · 08.10.2013 15:24

  Кожна жінка хоче виглядати привабливою та сексуальною, а для цього необхідний досконалий догляд за власним тілом, раціональне збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Так, помірні фізичні навантаження зроблять м’язи пружними, збалансований раціон не дозволить з’явитися зайвим кілограмам, а догляд за шкірою дозволить вам назавжди забути про целюліт. До речі, останній є серйозною проблемою для більшості жінок, оскільки, за підрахунками фахівців, всього 80-95% усіх жінок в світі стикаються з цим захворюванням.


 • Найпоширеніші помилки при виборі пластикових вікон

  Найпоширеніші помилки при виборі пластикових вікон Цікаві факти · lesya · 08.10.2013 14:19

  Металопластикові вікна завоювали міцні позиції на ринку сучасних будівельних матеріалів. Вони володіють цілою низкою переваг у порівнянні з іншими аналогами, дозволяючи зберігати в домі тепло та ізолювати приміщення від шуму. Проте вибір пластикових вікон вимагає врахування цілої низки нюансів. Адже всього одна-єдина необережність чи помилка можуть звести нанівець всі переваги цього виду будматеріалів.


 • 6 порад, які допоможуть урізноманітнити сімейне життя

  6 порад, які допоможуть урізноманітнити сімейне життя Авто-мото · lesya · 08.10.2013 13:09

  Говорять, ніби сімейне життя та побутові проблеми можуть вбити навіть найромантичніші взаємини. Квіти, сюрпризи та романтичні вечері при свічках – все це відходить у минуле, натомість приходить втома, рутина, звичка та буденність. Та якщо ви ціните свою сім’ю, і взаємини з коханою людиною значать для вас дуже багато, вам варто добряче попрацювати над тим, щоб урізноманітнити сімейне життя. Психологи радять дотримуватися наступних порад:


 • Автобренд Aston Martin випустив колекцію ексклюзивного посуду

  Автобренд Aston Martin випустив колекцію ексклюзивного посуду Цікаві факти · lesya · 08.10.2013 12:17

  Важко уявити дім справжньої господині без сервізів. Вишуканий посуд стає окрасою святкового столу, дозволяючи експериментувати з оформленням та навіть дизайном цілих приміщень. Так, є сервізи, які не просто використовуються в якості столових приборів, але стають невід’ємними елементами дизайну та інтер’єру. І коштують вони часом стільки, що й уявити собі важко.


Всього 10394 на 1040 сторінках