Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Фотографії, які рятували життя людям

  Фотографії, які рятували життя людям Цікаві факти · lesya · 11.10.2013 23:10

  Фотографія… непотрібний шматок паперу, що припадає пилом у забутому кутку кімнати, чи своєрідний генератор пам’яті, здатний пробуджувати приємні спогади про події та людей, яких, можливо, вже нема поряд з нами, – у кожного своя думка з цього приводу. Та як би там не було, фотографії є у кожного з нас. І любимо ми їх чи ні, слід визнати, що з появою фотографій світ зазнав суттєвих змін.


 • Злочинці – жертви власної злочинності

  Злочинці – жертви власної злочинності Цікаві факти · kseniya_www · 11.10.2013 18:31

  Пограбування бувають різні, деколи трагічні, деколи смішні. То квартирний злодюжка застрягне у формочці і що його витягнути з пастки, доводиться викликати спеціальні служби. Інша смішна історія, коли злодій випадково викрав із супермаркету два мішка зі сміттям, подумавши, що вони набиті товаром. В особливу категорію можна занести так звані викрадення з поверненням. Їх можна навіть занести в окрему категорію. Такі випадки час від часу все ж трапляються.


 • Телефонний дзвінок тривалістю в 16 годин

  Телефонний дзвінок тривалістю в 16 годин Цікаві факти · kseniya_www · 11.10.2013 18:16

  Хто не грався колись в гру «Хто кого перетерпить». Особливо вона популярна в людських взаємин, наприклад, після сварки близьких людей і мовчазної образи, коли ніхто не хоче поступатися і піти на примирення.


 • Сам себе викрав, щоб попити пива

  Сам себе викрав, щоб попити пива Суспільство · kseniya_www · 11.10.2013 18:12

  Недаремно кажуть, що чужа сім’я – темний ліс. До яких тільки хитрощів не вдаються чоловіки, щоб обдурити своїх жінок.


 • Завод по виробництву дітей в Індії

  Завод по виробництву дітей в Індії Авто-мото · kseniya_www · 11.10.2013 18:06

  Знаменита фраза Райкіна «Жарти жартами, але можуть бути і діти. Ось одна в Індії аж шістьох народила», вже давно стала афоризмом. Його, щоправда, використовують в іронічному сенсі, але про щось подібне вже можна говорити цілком серйозно. В Індії відкрито цілий завод для виробництва дітей.


 • Хитрощі рекламних кампаній або Як підвищують продажі знамениті бренди

  Хитрощі рекламних кампаній або Як підвищують продажі знамениті бренди Цікаві факти · lesya · 09.10.2013 23:39

  Історія знаменитих брендів налічує чимало цікавих та навіть кумедних фактів, які яскраво демонструють, як можна легко та ненав’язливо маніпулювати думкою покупців.


 • Найпоширеніші помилки при створенні Інтернет-магазинів

  Найпоширеніші помилки при створенні Інтернет-магазинів Економіка · lesya · 09.10.2013 22:48

  Інтернет-магазини сьогодні стали доволі прибутковим бізнесом, тому все більше людей вирішують спробувати себе в цій сфері. На перший погляд, складного тут нічого нема. Насправді ж це не так, і більшість магазинів в онлайновому режимі закриваються через рік-два роботи.


 • Найбільш рідкісні та незвичні види бойових мистецтв

  Найбільш рідкісні та незвичні види бойових мистецтв Спорт · lesya · 09.10.2013 20:01

  Голлівудський кінематограф зробив неперевершену рекламу бойовим мистецтвам. Дивлячись на майстерні трюки героїв бойовиків, на їхні тіла, які, звиваючись, завдають смертельних ударів супротивникам, на швидкість та відточеність кожного руху, здається, ніби перед нами не люди, а якісь божественні істоти, наділені надлюдськими здібностями. Зрозуміло, що більшість трюків виконують каскадери, та й на допомогу сучасним кінорежисерам прийшла комп’ютерна графіка, проте в світі і справді чимало людей, які досконало володіють бойовими мистецтвами. Вони сильні духом та тілом, і заслужили називатися «Учителями»…


 • Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги

  Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги Нові технології · lesya · 09.10.2013 18:42

  Пластикові вікна сьогодні здобули неймовірну популярність. Порівняно недорогі та надійні, вони здатні захистити приміщення від протягів та шуму, і ваша оселя стане теплою та затишною. При цьому якісні пластикові вікна послужать вам протягом років.


 • 4 способи підтягнути шкіру обличчя в домашніх умовах

  4 способи підтягнути шкіру обличчя в домашніх умовах Краса і здоров'я · lesya · 09.10.2013 18:09

  Кожній жінці хочеться виглядати молодо та ефектно якомога довше. Проте з віком наша шкіра втрачає пружність, з’являються перші зморшки. До цього додаються шкідливі звички, неправильне харчування і не надто сприятлива екологічна ситуація. Щоб зберегти молодість якомога довше, необхідно доглядати за шкірою, використовуючи для цього нескладні методи. При цьому існують методики, які допомагають повернути шкірі сяючий вигляд навіть в домашніх умовах.


Всього 10394 на 1040 сторінках