Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Лос-Анджелеських собак звинуватили в расизмі

  Лос-Анджелеських собак звинуватили в расизмі Кримінал · lesya · 14.10.2013 17:26

  За весь час свого існування люди настільки здружилися з собаками, чи то пак собаки з людьми, що для багатьох з-поміж нас вони стали повноправними членами суспільства. Їх одягають у вишукане вбрання, стрижуть у найдорожчих перукарнях, навіть водять у ресторани… Проте за радість зрівнятися з людиною нашим чотириногим друзякам іноді доводиться платити: цими днями собак лос-анджелеських поліцейських звинуватили в расизмі. За словами протестуючих, вони, собаки, кусають лише чорношкірих і латиноамериканців.


 • Как с помощью натяжного потолка увеличить пространство комнаты

  Как с помощью натяжного потолка увеличить пространство комнаты Цікаві факти · lesya · 14.10.2013 16:37

  Сегодня многие живут в квартирах, площадь и планировка которых оставляют желать лучшего. Небольшие комнаты с низкими потолками, крошечные кухни, а коридорчики еще меньше, - все это создает гнетущее ощущение, портит настроение и вселяет пессимизм. Но если вы живете в такой квартире, не отчаивайтесь: как-никак, крыша над головой у вас есть, а визуально расширить пространство и увеличить полезную площадь помогут качественный ремонт, правильно подобранная мебель, и… натяжные потолки.


 • Розкішне оксамитове намисто своїми руками

  Розкішне оксамитове намисто своїми руками Краса і здоров'я · lesya · 14.10.2013 14:54

  Напевне, в світі не знайдеш жінки, якій би не подобалися прикраси. Вишукані чи екстравагантні, вони додають жіночому образу шарму та довершеності, виражають внутрішні переконання та стан душі.


 • Принтер, який працює без витратних матеріалів

  Принтер, який працює без витратних матеріалів Цікаві факти · lesya · 14.10.2013 13:58

  Принтери та багатофункціональні пристрої настільки міцно увійшли у наше життя, що без них важко уявити роботу сучасного офісу, навіть якщо це офіс невеликих компаній. Так, роздруковувати документи чи створювати дизайнерські проекти стало набагато легше та вигідніше, відколи ціна принтерів стала доступною практично для кожного користувача. Деякі моделі принтерів чудово підійдуть для домашнього користування: з ними ви зможете самостійно роздрукувати фотографії з цифрової фотокамери, виготовити оригінальну відкритку тощо. Проте є принтери, які суттєво відрізняються від своїх традиційних аналогів.


 • Вчені з'ясували, яким повинен бути офіс ХХІ століття

  Вчені з'ясували, яким повинен бути офіс ХХІ століття Суспільство · lesya · 13.10.2013 17:54

  Офіс – наш другий дім, тому керівники компаній повинні подбати, щоб він був обов’язково затишним, оригінальним, презентабельним та сучасним. Так, правильно впорядкований офіс, дизайн та інтер’єр якого враховує психологічні особливості та побажання співробітників, не лише перетворить ваш персонал у життєрадісних людей, але й підвищить продуктивність праці, а це, як відомо, виллється у підвищення доходів, що вас, якщо ви належите до керівної верхівки підприємства, повинне безпосередньо потішити.


 • Що можна зробити зі старого морського контейнера

  Що можна зробити зі старого морського контейнера Цікаві факти · lesya · 13.10.2013 15:05

  Часом звичним речам, які нас оточують, можна знайти доволі незвичне застосування. Пластикові пляшки, старі комп’ютерні клавіатури, замки-блискавки і всякий інший непотріб можна перетворити у цінні як у практичному, так і в естетичному плані речі. Однак штуки, про які піде мова нижче, цінуються ще більше, адже вони, відслуживши своє за прямим призначенням, можуть перетворюватися на комфортне та сучасне житло. Мова піде про морські контейнери.


 • Хитрощі та пастки супермаркетів

  Хитрощі та пастки супермаркетів Економіка · lesya · 13.10.2013 13:52

  Всі ми любимо робити покупки в супермаркетах. Можливість детально розглянути товар, вивчити та зрівняти ціни, прочитати склад продукції – все це робить процес покупок набагато зручнішим та приємнішим. Однак не всі ми знаємо, що супермаркети – це пастка хитрощів, спрямована на те, щоб покупці витрачали все більше грошей, поповнюючи кишені власників супермаркетів. Так, вам, напевне, знайома ситуація, коли ви зайшли в магазин за хлібом, а повертаєтеся з повним пакетом практично непотрібних продуктів, які продавалися за знижкою… Думаєте, ви зробили вигідну покупку? Зовсім ні – ви пішли шляхом, наміченим проворними менеджерами та маркетологами.


 • Як правильно користуватися парфумами: кілька порад чоловікам

  Як правильно користуватися парфумами: кілька порад чоловікам Краса і здоров'я · lesya · 12.10.2013 18:50

  Кожному чоловікові хотілося б, щоб представниці прекрасної статі втрачали від нього розум. А чоловікові, від якого приємно пахне, набагато легше звабити жінку. Однак парфумами треба вміти користуватися, і це вміння насправді дуже важливе.


 • Найбільш незвичні охоронні системи світу

  Найбільш незвичні охоронні системи світу Кримінал · lesya · 12.10.2013 11:42

  З давніх-давен люди всіляко намагаються захистити своє майно від сторонніх. Злодії та грабіжники, а часом недоброзичливі та заздрісні сусіди – все це змушувало людей вигадувати все нові й нові способи, які б змогли перетворити дім у надійну фортецю, не позбавлену при цьому затишку та комфорту.


 • Кілька помилкових думок про Форекс

  Кілька помилкових думок про Форекс Економіка · lesya · 12.10.2013 10:39

  Форекс – «лохотрон» чи спосіб заробітку?

  Серед усього розмаїття способів заробити в мережі сьогодні дещо осторонь розташувався ринок Форекс. На відміну від сайтів, блогів, а також різного роду проектів, які працюють здебільшого на перспективу і не дозволять швидко заробити грошей, Форекс дає можливість за один день в декілька разів примножити свої статки чи всього за годину-дві спустити все до нитки… І більшість, хто вирішує спробувати себе в ролі трейдера, йдуть, власне, другим шляхом, через що називають Форекс «лохотроном». Насправді для того, щоб стати успішним трейдером, необхідно вчитися і весь час працювати над собою.


Всього 10394 на 1040 сторінках