Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Як прищепити своїй дитині відчуття стилю?

  Як прищепити своїй дитині відчуття стилю? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 16.02.2016 17:00

  Як відомо, діти багато в чому копіюють своїх батьків. Вони здатні скопіювати не лише добре, а й погане. Саме батьки стають воротами в зовнішній світ, через які дитина пізнає, що таке «погано» і «добре», як поводитися в різних життєвих ситуаціях та до чого прагнути. Це стосується і зовнішнього вигляду. Дитина копіює стиль своїх батьків. Саме тому необхідно завжди мати гарний вигляд, щоб бути гідним прикладом.


 • Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу

  Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу Суспільство · Марина Левицкая · 14.02.2016 18:35

  В усі часи люди намагаються заробити. Часом вони придумують таке, що на перший погляд здається смішним та нікому не потрібним. Але трапляється й так, що незвичайна ідея перетворюється в успішний бізнес, який приносить стабільний дохід.


 • Як народити хлопчика?

  Як народити хлопчика? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 11.02.2016 18:33

  Вагітність та народження дитини – велика та довгоочікувана подія в житті кожної жінки. Хтось мріє про дівчинку, а хтось – про хлопчика. Є й такі, для яких стать майбутньої дитини немає ніякого значення.


 • Як зробити свій ранок бадьорим?

  Як зробити свій ранок бадьорим? Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 11.02.2016 12:11

  Для більшості з нас ранній підйом – це справжнє випробовування. Кожного ранку будильник обриває сон на самому найсолодшому моменті. Тепла та м’яка ковдра не хоче відпускати зі своїх обіймів, і здається, що неможливо відірвати голову від подушки.


 • Як виховати успішну дитину?

  Як виховати успішну дитину? Життя · Марина Левицкая · 11.02.2016 11:56

  Люблячі батьки хочуть, щоб їхні діти були щасливими та успішними. Психологи поки що не придумали якогось одного рецепту успішності, але вказали декілька важливих критеріїв в поведінці обох батьків, які допоможуть у цьому.


 • Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами

  Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами Економіка · Марина Левицкая · 11.02.2016 11:37

  Відкриття невеличкого магазинчика канцтоварів може стати актуальним бізнес-починанням під час кризи. В усі часи людям потрібно навчатися, а для цього треба мати елементарні засоби. Цей напрям не потребує спеціальних знань та навичок. До того ж, крім продажу ручок та зошитів, покупцям можна запропонувати й інші послуги. Це може бути ламінування документів чи ксерокопія.


 • Де і що можуть навчитися люди похилого віку?

  Де і що можуть навчитися люди похилого віку? Освіта · Марина Левицкая · 10.02.2016 16:20

  Сьогодні в Україні існує велика кількість приватних навчальних центрів, які пропонують свої послуги людям похилого віку. Це означає, що кожна людина незалежно від віку може знайти для себе цікаве заняття.


 • Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією

  Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією Нові технології · Марина Левицкая · 07.02.2016 19:08

  Технічний прогрес – цікава штука. Спочатку з’являється незрозуміла ідея, яка на практиці може нікому не знадобитися. Потім приходить час її реалізації, але скептики ще довго ставлять результат під сумнів, вважаючи його досить дорогою іграшкою. Потім технологія розвивається, стає більш досконалою та втрачає свою цінність, в результаті чого дешевіє. Але раптом виявляється, що технологія потрібна людям з високими доходами. А завтра нею вже будуть користуватися всі, дивуючись, як можна було обійтися раніше без цього чудового винаходу! Такий шлях пройшов у свій час мобільний телефон, а сьогодні ним впевнено йде «розумний дім».


 • Вибираємо смачну та якісну каву: поради експертів

  Вибираємо смачну та якісну каву: поради експертів Цікаві факти · Марина Левицкая · 07.02.2016 16:15

  Мало хто починає свій день без ароматної кави, але мало хто знає, на що потрібно звертати увагу, вибираючи цей напій.


 • Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути

  Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути Краса і здоров'я · Марина Левицкая · 04.02.2016 16:05

  Вчені пояснили, чому жінкам важче боротися із зайвою вагою, ніж чоловікам. Справа в гормонах. Виявляється, що гормони, які відповідають за регулювання фізичної активності, апетиту та витрату енергії, працюють по-різному в жіночому та чоловічому організмі. Це впливає на здатність боротися з зайвою вагою.


Всього 10394 на 1040 сторінках