Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Групу Nirvana висунули в Зал слави рок-н-ролу

  Групу Nirvana висунули в Зал слави рок-н-ролу Музика · lesya · 17.10.2013 11:24

  Почесне місце в Залі слави рок-н-ролу може найближчим часом дістатися легендарному рок-гурту Nirvana та Пітеру Гебріелу – вони вперше в історії увійшли до списку претендентів. Всього на місце в Залі слави претендуватимуть 16 номінантів, і серед них повинні вибрати тих, хто здобуде почесне звання вже в цьому році.


 • Колишня кохана Стіва Джобса розповіла, яким він був у ліжку

  Колишня кохана Стіва Джобса розповіла, яким він був у ліжку Цікаві факти · lesya · 16.10.2013 20:34

  Смерть Стіва Джобса вразила багатьох. Надзвичайно сильний, впертий та винахідливий, він зумів з нічого створити могутню корпорацію, перевернути з ніг на голову наше уявлення про технології та можливості людського розуму і багато чого іншого. Йому відкривають пам’ятники, про нього знімають фільми та пишуть книги. Та лише близьке оточення Геніального Стіва знало, яким запальним та неоднозначним був у нього характер.


 • У Китаї зростає кількість тарганячих ферм

  У Китаї зростає кількість тарганячих ферм Події у світі · lesya · 16.10.2013 18:34

  Останнім часом в Китаї з’являється дедалі більше тарганячих ферм – місцеві підприємці вважають, що за розведенням цих комах – велике майбутнє. «Сушені таргани, вартість яких сягає 20 доларів за фунт, активно використовуються в східній медицині та косметиці», - пояснює тенденцію журналістка Барбара Демік.


 • Американський рибалка спіймав окуня, який пережив Наполеона, Пушкіна та СРСР

  Американський рибалка спіймав окуня, який пережив Наполеона, Пушкіна та СРСР Природа · lesya · 16.10.2013 16:28

  Нещодавно на Алясці стався досить дивовижний випадок, який привернув увагу рибалок і не тільки з усього світу – тут було спіймано окуня вельми похилого віку. Так, підстаркувата рибина пережила Бородінську битву, була свідком скасування кріпосного права та навіть пройшла дві світові війни. За твердженням експертів, вік спійманого окуня перевищує дві сотні років. Таким чином, рибина отримала звання найстарішої риби в цілому світі. Її довжина сягає одного метра, а важить рекордсмен 17,5 кілограмів.


 • Чого не слід говорити при спізненні на роботу

  Чого не слід говорити при спізненні на роботу Суспільство · lesya · 16.10.2013 09:55

  Напевне, всі ми час від часу спізнюємося на роботу. Чи то через занадто пізню зустріч з друзями, чи то через бурхливу ніч зі своєю половинкою, чи з якихось інших причин ми іноді просто не можемо піднятися з ліжка. Раз, другий, третій - це ще ніщо, та якщо спізнення на роботу входять в звичку, прийдеться писати пояснюючу, і це в кращому випадку. А тут вже доведеться пофантазувати – далеко не завжди правда зіграє вам на руку. Та пам’ятайте: головне – не переборщити, адже деякі відмовки можуть коштувати вам роботи.


 • 6 ознак закоханості чоловіка

  6 ознак закоханості чоловіка Життя · lesya · 15.10.2013 20:45

  Жінки схильні недовіряти чоловікам, і, як би це прикро не було, причин на це у них є чимало. Дзвінки від колишніх подруг, затримки на роботі, відрядження, а також невтішна статистика, яка твердить, що вірних чоловіків в природі не існує, – все це змушує дам замислитися, скільки ж правди в дійсності таїться в «я кохаю тебе», що прозвучало з уст вашої половинки. Деяким особливо вразливим та романтичним особам ці сумніви можуть добряче попсувати життя.


 • На що скаржаться іноземні студенти в Україні

  На що скаржаться іноземні студенти в Україні Освіта · lesya · 15.10.2013 19:56

  Незважаючи на те, що українських вузів у міжнародних рейтингах не відшукати – вони не потрапляють навіть до тисячі найкращих, – іноземних студентів з кожним роком стає все більше. За останні три роки їх кількість виросла з 40 тисяч до 62.


 • Найбільш незвичні методи сучасної терапії

  Найбільш незвичні методи сучасної терапії Медицина · lesya · 15.10.2013 18:05

  Медицина на сьогоднішній день перебуває на досить високому щаблі свого розвитку. Вакцини та ліки, методики, генна терапія та створення різноманітних препаратів – все це спрямоване на те, щоб зробити життя людини приємнішим та довшим. Однак у деяких випадках медицина безсила: боротьба зі СНІДом, рак, цукровий діабет та низка інших захворювань – все це залишається за межею розуміння сучасних медиків.


 • Звичайній друкованій книзі в цьому столітті прийде кінець

  Звичайній друкованій книзі в цьому столітті прийде кінець Культура · lesya · 15.10.2013 16:50

  Книговидавці усіх країн стурбовані: схоже, вже в цьому столітті звичній для багатьох з нас друкованій книзі настане кінець. Винайдену ще Йоганном Гуттенбергом, батьком друкарства, книгу замінять електронні носії.


 • У світ вийшов "найдешевший 3D принтер"

  У світ вийшов "найдешевший 3D принтер" Нові технології · lesya · 15.10.2013 16:02

  Всього два-три століття тому люди собі й уявити не могли, що вони зможуть підкорити небо, що в їхніх домах світитиметься світло, а всі події, що відбуватимуться в світі, можна буде побачити в невеликому прямокутнику, який ми тепер називаємо екраном телевізора… Технології не стоять на місці, і сьогодні всі ці блага стали доступними для нас. Більше того, у сфері технологій з’явилося стільки новинок, що сучасного землянина (принаймні, мешканця цивілізованих країн) вже складно чимось здивувати.


Всього 10394 на 1040 сторінках