Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Найпоширеніші помилки при створенні Інтернет-магазинів

  Найпоширеніші помилки при створенні Інтернет-магазинів Економіка · lesya · 09.10.2013 22:48

  Інтернет-магазини сьогодні стали доволі прибутковим бізнесом, тому все більше людей вирішують спробувати себе в цій сфері. На перший погляд, складного тут нічого нема. Насправді ж це не так, і більшість магазинів в онлайновому режимі закриваються через рік-два роботи.


 • Найбільш рідкісні та незвичні види бойових мистецтв

  Найбільш рідкісні та незвичні види бойових мистецтв Спорт · lesya · 09.10.2013 20:01

  Голлівудський кінематограф зробив неперевершену рекламу бойовим мистецтвам. Дивлячись на майстерні трюки героїв бойовиків, на їхні тіла, які, звиваючись, завдають смертельних ударів супротивникам, на швидкість та відточеність кожного руху, здається, ніби перед нами не люди, а якісь божественні істоти, наділені надлюдськими здібностями. Зрозуміло, що більшість трюків виконують каскадери, та й на допомогу сучасним кінорежисерам прийшла комп’ютерна графіка, проте в світі і справді чимало людей, які досконало володіють бойовими мистецтвами. Вони сильні духом та тілом, і заслужили називатися «Учителями»…


 • Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги

  Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги Нові технології · lesya · 09.10.2013 18:42

  Пластикові вікна сьогодні здобули неймовірну популярність. Порівняно недорогі та надійні, вони здатні захистити приміщення від протягів та шуму, і ваша оселя стане теплою та затишною. При цьому якісні пластикові вікна послужать вам протягом років.


 • 4 способи підтягнути шкіру обличчя в домашніх умовах

  4 способи підтягнути шкіру обличчя в домашніх умовах Краса і здоров'я · lesya · 09.10.2013 18:09

  Кожній жінці хочеться виглядати молодо та ефектно якомога довше. Проте з віком наша шкіра втрачає пружність, з’являються перші зморшки. До цього додаються шкідливі звички, неправильне харчування і не надто сприятлива екологічна ситуація. Щоб зберегти молодість якомога довше, необхідно доглядати за шкірою, використовуючи для цього нескладні методи. При цьому існують методики, які допомагають повернути шкірі сяючий вигляд навіть в домашніх умовах.


 • Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію

  Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію Цікаві факти · lesya · 09.10.2013 10:20

  Напевне, всі ми любимо подарунки. Дуже часто вони не просто приносять нам радість та задоволення, але й є виразником чогось більшого – статусу чи почуттів того, хто нам дарує подарунок. Як би там не було, віддайте те, що ви отримали в якості презента хорошому психологу, і він вам розкаже дуже багато цікавого про людину, яка вручила вам сюрприз. А іноді подарунок є чудовим шансом увійти в історію… Та про це трохи пізніше.


 • Робота по дому небезпечна для здоров'я жінки

  Робота по дому небезпечна для здоров'я жінки Медицина · lesya · 08.10.2013 23:51

  Ох, скільки ж обов’язків лягає на плечі сучасної жінки!.. Прибирання, приготування їжі, догляд за дітьми, покупки в магазинах… А ще ж є хобі та бажання задовольнити власні амбіції… Та й виглядати хочеться охайно, отож і на догляд за собою доведеться виділити хоча б півгодини на день… Часу на все катастрофічно не вистачає, але жінки примудряються встигати все і всюди. Щоправда, недавно експерти з’ясували, що такий ритм життя вкрай негативно позначається на здоров’ї жінки, отож чоловікам, які дбають про здоров’я власних жінок (як фізичне, так і психологічне), варто частину обов’язків перебрати на себе: в результаті проведеного нещодавно дослідження спеціалісти з’ясували, що робота по дому небезпечна для здоров’я жінки.


 • Американським держслужбовцям, що залишилися без роботи, роздадуть безкоштовні вібратори

  Американським держслужбовцям, що залишилися без роботи, роздадуть безкоштовні вібратори Події у світі · lesya · 08.10.2013 21:54

  Складна економічна та політична ситуація у США, в результаті якої чимало держслужбовців втратило роботу, закінчилася для останніх вельми неочікувано. Так, за даними авторитетного видання Huffington Post, тепер їм буде чим зайнятися: компанія Vibrators подарує колишнім працівникам Білого дому по секс-іграшці.


 • Експерти назвали новий вид подружніх зрад

  Експерти назвали новий вид подружніх зрад Психологія · lesya · 08.10.2013 19:45

  Однією з найбільших загроз для шлюбу є подружні зради. Комусь вони просто псують настрій, для когось є причиною вельми серйозних переживань. Частенько подружні зради закінчуються розривом партнерів, ставлячи крапку на сімейних стосунках. А нещодавно експерти виявили ще один вид подружніх зрад – це емоційна зрада. І, скоріше за все, саме вона посіє паніку навіть серед пар, де партнери зберігають вірність одне одному.


 • Американські кінологи склали рейтинг найрозумніших порід собак

  Американські кінологи склали рейтинг найрозумніших порід собак Природа · lesya · 08.10.2013 17:44

  Собаки стали вірними друзями людини, які часом виявляють куди більшу відданість своїм господарям, ніж самі люди одне одному. Вони володіють надзвичайним розумом, що допомагає їм у справі служіння людині. А недавно кінологи США вирішили скласти список найрозумніших порід собак.


 • Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті

  Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті Суспільство · lesya · 08.10.2013 17:00

  Чого тільки не придумають люди, бажаючи заробити трохи грошей: у світі чимало сервісів, компаній та людей, які пропонують людям досить дивні послуги. Найбільше таких компаній у США, проте чимало їх у Європі.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках