Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Розміщуємо шафу купе в своєму інтер'єрі

  Розміщуємо шафу купе в своєму інтер'єрі Життя · kseniya_www · 28.10.2013 14:58

  Уявляючи собі обстановку кімнати, що складається зі звичайної меблевої стінки, дивану, телевізора та пари картинок на стіні, то мимоволі стає сумно.


 • У Нью-Йорку пройшла виставка сліпих художників

  У Нью-Йорку пройшла виставка сліпих художників Культура · lesya · 28.10.2013 14:00

  На світі чимало людей, сила духу яких по-справжньому вражає. Народжені з певними вадами, вони з усіх сил намагаються жити повноцінним життям, наповнюючи своє існування смислом та приносячи користь іншим. Саме такі люди стають прикладом для тих, у кого є все, щоб бути щасливим, ось хіба що вміння ним бути немає.


 • Сотер - будьте впевненими в собі

  Сотер - будьте впевненими в собі Економіка · kseniya_www · 28.10.2013 09:41

  Складні реалії сучасного життя вимагають такі юридичні фірми, котрі в змозі надати якомога широкий діапазон юридичної допомоги.


 • Туры в Вилворде, Бельгия

  Туры в Вилворде, Бельгия Розваги · kseniya_www · 28.10.2013 09:34

  Туристам, предпочитающим путешествовать по свету самостоятельно, организационные вопросы с покупкой билетов в любую страну и проблемы с проживанием в том или ином городе помогает решать Интернет.


 • Музей історії цегли відкриють у Ярославлі

  Музей історії цегли відкриють у Ярославлі Культура · lesya · 25.10.2013 20:16

  У світі є чимало дивовижних, оригінальних та навіть трохи екстравагантних музеїв. Деякі з них викликають неоднозначну реакцію громадськості, і тим не менше, вони мають право на існування: кожен музей є зібранням колекції предметів, які представляють або певний напрям культури, аюо історію розвитку якоїсь групи людей. Так, на сьогоднішній день у світі є кілька музеїв еротики, музей марихуани, музей фалосів та музей волосся. Цими днями стало відомо, що один такий незвичний музей відкриють в Ярославлі (Росія), і присвячений він буде історії цегли.


 • На аукціоні у Гонконзі було продано найбільший у світі "ідеальний" діамант

  На аукціоні у Гонконзі було продано найбільший у світі "ідеальний" діамант Події у світі · lesya · 25.10.2013 19:35

  Важко знайти жінку, яка б не мріяла про колекцію вишуканих коштовностей. Елегантні кольє, оригінальні персні та химерні сплетіння ланцюжків – все це якщо й не здатне зробити жінку щасливою, то принаймні додати трішки радості та барв у її життя може точно.


 • Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013

  Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013 Цікаві факти · lesya · 25.10.2013 18:22

  Незважаючи на нестримну популярність багатофункціональних гаджетів, годинники залишаються невід’ємним аксесуаром кожного успішного чоловіка. Вони є виразником статусу і гармонійним довершенням образу.


 • Цікаві тенденції шинного ринку

  Цікаві тенденції шинного ринку Авто-мото · lesya · 25.10.2013 17:33

  За вікном – осінь, а це означає, що зовсім скоро вітчизняним автомобілістам доведеться спорожнити свій гаманець і подумати про взуванку для свого автомобіля. Зимові шини не лише зроблять водіння комфортнішим та простішим, але й суттєво підвищать рівень безпеки на слизьких та засніжених дорогах.


 • 4 оригінальні ідеї економії простору в квартирі

  4 оригінальні ідеї економії простору в квартирі Цікаві факти · lesya · 24.10.2013 16:44

  Якщо у вас невелика квартира, то ви, напевне, стикаєтеся з багатьма проблемами, викликаними нестачею місця. Досконало прибрати в такій квартирі практично нереально, оскільки завжди є купа речей, які за браком місця не мають постійного притулку. Місця небагато, меблі – тільки найбільш необхідні, а якщо до вас завітають гості, розвернутися взагалі ніде. Нестача простору негативно впливає на психіку, отож так і до депресії недалеко.


 • Найбільш галасливим містом Туреччини став Бодрум

  Найбільш галасливим містом Туреччини став Бодрум Події у світі · lesya · 24.10.2013 15:59

  Туреччина вже протягом досить тривалого часу користується популярністю серед українських туристів. Доступність цін та пропонований турецькими готелями й відпочинковими центрами комфорт з кожним роком приваблює все більше бажаючих зануритися в гамірну атмосферу курортних містечок.


Всього 10394 на 1040 сторінках