Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Пуер - наркотик?

  Пуер - наркотик? Краса і здоров'я · lesya · 22.10.2013 17:48

  Про корисні властивості чаю сказано чимало. Він здатен очищати організм, тонізувати, проганяти сон чи заспокоювати, і багато-багато всього іншого. Щоправда, стосується це в першу чергу якісних сортів чаю, виготовлених з дотриманням усіх технологій і традицій.


 • "Лутшые ринхтоны": найсмішніші помилки українців в Інтернеті

  "Лутшые ринхтоны": найсмішніші помилки українців в Інтернеті Цікаві факти · lesya · 22.10.2013 16:38

  Всі ми іноді пишемо з помилками. Навіть ретельно перевіряючи текст, іноді можна пропустити букву чи не помітити друкарської помилки. Проте є люди, листи чи тексти яких рясніють помилками, часом вельми смішними та кумедними. Особливо це стосується написання російських слів – далеко не всі наші співвітчизники, які розмовляють українською, знають хоча б базові правила російської мови. Це й не дивно, адже в багатьох українських школах російську мову просто-на-просто не вивчають, і молодше покоління стикається лише з живою мовою та російськими текстами в Інтернеті, які частенько також грішать помилками.


 • Невдала кінокар'єра сомалійського пірата закінчилася арештом

  Невдала кінокар'єра сомалійського пірата закінчилася арештом Кримінал · lesya · 21.10.2013 20:41

  Навіть жорстокі та кровожерливі люди часом здатні на кумедні та безглузді вчинки, які можуть розсмішити навіть дуже мирну громадськість. Так, нещодавно поліція хитрістю впіймала жорстокого лідера сомалійських піратів Мохаммеда Гассана, який захотів стати… кінозіркою. Злочинця було спіймано в Бельгії, а участь в операції приймали спецагенти, які прикинулися кіношниками.


 • Трохи цікавого з історії візиток

  Трохи цікавого з історії візиток Цікаві факти · lesya · 21.10.2013 16:34

  Сьогодні в багатьох з нас є візитки. Незалежно від того, яку посаду ви займаєте, візитка може вам суттєво допомогти: якщо ви надаєте оточуючим якісь послуги, то невеликий та яскравий прямокутник з номером вашого телефону дозволить вам суттєво примножити свої статки.


 • Volvo пропонує зберігати електроенергію в дверях та на даху автомобілів

  Volvo пропонує зберігати електроенергію в дверях та на даху автомобілів Авто-мото · lesya · 21.10.2013 16:32

  Конкуренція серед автовиробників на сьогоднішній день досягла свого апогею: з кожним роком з’являються все нові моделі автомобілів, дедалі більше пристосовані до потреб людини за кермом та особливостей сучасних доріг. При цьому на ринку автомобілів представлені найрізноманітніші моделі – від розкішних та надзвичайно дорогих авто представницького класу до зручних та економних моделей автомобілів. Останнім часом, коли людство стурбоване проблемами екології та енергозбереження, провідні світові автовиробники в умовах суворої конференції роблять ставку на впровадження новітніх технологій, спрямованих на використання альтернативних джерел енергії.


 • Рентгенівські знімки обличчя Мерилін Монро видали її таємницю

  Рентгенівські знімки обличчя Мерилін Монро видали її таємницю Кіно · lesya · 21.10.2013 14:40

  Вже найближчим часом на популярному американському аукціоні Julien's на торги буде виставлено унікальні знімки обличчя знаменитої кінозірки, секс-символу Америки Мерилін Монро. Знімки було зроблено з використанням рентгенівських променів, і вони є доказом того, що легендарна Мерилін зверталася за допомогою до пластичного хірурга.


 • Найбільш незвичні лоти на eBay

  Найбільш незвичні лоти на eBay Цікаві факти · lesya · 21.10.2013 13:15

  Купити в Інтернеті сьогодні можна практично все – від косметики та модних аксесуарів до вкрай дорогої нерухомості, яка коштує мільярди доларів. При цьому ви можете не лише за копійки придбати необхідну вам річ, але й сколотити цілий маєток, продавши непотріб. Звісно, вдається це далеко не всім, проте шансів заробити чимало грошей на якійсь дурничці насправді існує чимало.


 • 6 найпоширеніших помилок на Форексі

  6 найпоширеніших помилок на Форексі Економіка · lesya · 21.10.2013 12:19

  На сьогоднішній день ринок Форекс став одним із найприбутковіших способів заробітку в Інтернеті. І водночас, одним із найбільш ненадійних: в той час, коли одні заробляють мільярди доларів, проводячи вигідні угоди, недосвідчені трейдери втрачають свої скромні депозити, поповнюючи лави тих, хто переконує, ніби Форекс – це «лохотрон». Однак невдачі можна було б уникнути, якби більшість початківців не припускалися практично однакових помилок.


 • Дизайнерські рішення при оздобленні фасаду

  Дизайнерські рішення при оздобленні фасаду Цікаві факти · lesya · 21.10.2013 07:48

  Кожна людина – індивідуальна, і їй неодмінно хочеться якимось чином цю індивідуальність виразити. Хтось виражає себе в оригінальному ексцентричному вбранні, хтось робить ставку на зачіску чи макіяж. А є особи, що самовиражаються за допомогою власного помешкання.


 • Коли вибухають унітази

  Коли вибухають унітази Цікаві факти · kseniya_www · 19.10.2013 19:19

  Ми вже звичні до сюрпризів вітчизняного комунального сервісу: то воду відключають, то газ, то світло.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках