Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Навіщо пірати носили на оці пов'язку

  Навіщо пірати носили на оці пов'язку Цікаві факти · lesya · 28.10.2013 16:47

  Людське життя без світла було б неможливим. Наш організм влаштований таким чином, що нам необхідне світло, інакше ми загинемо. Помістіть розкішний вазон в темну кімнату, і ви побачите, що через кілька днів він зів’яне та загине. Ось так і з нами, щоправда, протримаємося ми трохи довше.


 • Microsoft встановила в Лондоні гігантську копію свого планшета

  Microsoft встановила в Лондоні гігантську копію свого планшета Нові технології · lesya · 28.10.2013 15:42

  Цими днями у Лондоні з’явилася ще одна оригінальна пам’ятка. Присвячена вона новітнім технологіям, і являє собою гігантський планшет.

  Планшет не назвеш ні пам’ятником, ні спорудою. Творіння являє собою гігантську копію планшета Surface, розробленого корпорацією Microsoft. Ширина найбільшого планшета світу перевищує вісім метрів, а висота становить 5,2 м. Незважаючи на величезні розміри, працездатність планшета вражає.


 • Розміщуємо шафу купе в своєму інтер'єрі

  Розміщуємо шафу купе в своєму інтер'єрі Життя · kseniya_www · 28.10.2013 14:58

  Уявляючи собі обстановку кімнати, що складається зі звичайної меблевої стінки, дивану, телевізора та пари картинок на стіні, то мимоволі стає сумно.


 • У Нью-Йорку пройшла виставка сліпих художників

  У Нью-Йорку пройшла виставка сліпих художників Культура · lesya · 28.10.2013 14:00

  На світі чимало людей, сила духу яких по-справжньому вражає. Народжені з певними вадами, вони з усіх сил намагаються жити повноцінним життям, наповнюючи своє існування смислом та приносячи користь іншим. Саме такі люди стають прикладом для тих, у кого є все, щоб бути щасливим, ось хіба що вміння ним бути немає.


 • Сотер - будьте впевненими в собі

  Сотер - будьте впевненими в собі Економіка · kseniya_www · 28.10.2013 09:41

  Складні реалії сучасного життя вимагають такі юридичні фірми, котрі в змозі надати якомога широкий діапазон юридичної допомоги.


 • Туры в Вилворде, Бельгия

  Туры в Вилворде, Бельгия Розваги · kseniya_www · 28.10.2013 09:34

  Туристам, предпочитающим путешествовать по свету самостоятельно, организационные вопросы с покупкой билетов в любую страну и проблемы с проживанием в том или ином городе помогает решать Интернет.


 • Музей історії цегли відкриють у Ярославлі

  Музей історії цегли відкриють у Ярославлі Культура · lesya · 25.10.2013 20:16

  У світі є чимало дивовижних, оригінальних та навіть трохи екстравагантних музеїв. Деякі з них викликають неоднозначну реакцію громадськості, і тим не менше, вони мають право на існування: кожен музей є зібранням колекції предметів, які представляють або певний напрям культури, аюо історію розвитку якоїсь групи людей. Так, на сьогоднішній день у світі є кілька музеїв еротики, музей марихуани, музей фалосів та музей волосся. Цими днями стало відомо, що один такий незвичний музей відкриють в Ярославлі (Росія), і присвячений він буде історії цегли.


 • На аукціоні у Гонконзі було продано найбільший у світі "ідеальний" діамант

  На аукціоні у Гонконзі було продано найбільший у світі "ідеальний" діамант Події у світі · lesya · 25.10.2013 19:35

  Важко знайти жінку, яка б не мріяла про колекцію вишуканих коштовностей. Елегантні кольє, оригінальні персні та химерні сплетіння ланцюжків – все це якщо й не здатне зробити жінку щасливою, то принаймні додати трішки радості та барв у її життя може точно.


 • Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013

  Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013 Цікаві факти · lesya · 25.10.2013 18:22

  Незважаючи на нестримну популярність багатофункціональних гаджетів, годинники залишаються невід’ємним аксесуаром кожного успішного чоловіка. Вони є виразником статусу і гармонійним довершенням образу.


 • Цікаві тенденції шинного ринку

  Цікаві тенденції шинного ринку Авто-мото · lesya · 25.10.2013 17:33

  За вікном – осінь, а це означає, що зовсім скоро вітчизняним автомобілістам доведеться спорожнити свій гаманець і подумати про взуванку для свого автомобіля. Зимові шини не лише зроблять водіння комфортнішим та простішим, але й суттєво підвищать рівень безпеки на слизьких та засніжених дорогах.


Всього 10377 на 1038 сторінках