Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка Освіта · kseniya_www · 03.11.2013 19:14

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка. Вместе с потребностью в изучении английского языка неизменно возникает вопрос о том, какая методика изучения английского языка лучше: традиционная или коммуникативная? Для того, чтобы ответить на этот вопрос, необходимо знать о каждой из них.


 • Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони

  Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони Суспільство · lesya · 03.11.2013 14:01

  Є люди бідні, є багаті, а є такі, чиї статки вимірюються сотнями мільярдів доларів. Сучасні мільярдери досягали успіху різними способами: хтось змалечку вперто працював, комусь вдалося примножити статки, отримані від батьків, ще інші завдяки своїй фантазії та неординарному мисленню зуміли опинитися там, де знаходяться сьогодні. Трапляються й шахраї, які сколотили багатство шляхом обману довірливих людей… Та як би там не було, кількість багатіїв ховається перед кількістю небагатих людей, яким залишається хіба що мріяти про незмірні багатства. Проте дива в житті трапляються, й іноді мрії втілюються в життя найнесподіванішим способом: прості люди, які заледве зводили кінці з кінцями, в один день прокидаються багатими…


 • Те, чого ви не знали про золото

  Те, чого ви не знали про золото Цікаві факти · lesya · 03.11.2013 13:14

  Золото… благородний метал і водночас метал-убивця, який забрав життя мільйонів людей. Золота лихоманка, бандитські сутички, грабежі та вбивства – на золотих перснях та ланцюжках чимало крові. І тим не менше, ми продовжуємо купувати золоті коштовності, адже вони є не лише чудовими прикрасами, але й вигідним об’єктом вкладання грошей. Так, валюта знецінюється, в світі спостерігається інфляція, а золото як цінилося в сиву давнину, так ціниться й сьогодні.


 • 7 простих способів профілактики кольок у немовлят

  7 простих способів профілактики кольок у немовлят Медицина · lesya · 03.11.2013 11:36

  Всі мами знають, що таке кольки. Безсонні ночі через різкий пронизливий біль в животику малюка – через це пройшла кожна жінка, в якої є діти. Кольки у немовлят виникають через те, що їхній крихітний кишечник за короткий час свого існування ще не встиг виробити власну мікрофлору. Тому дуже часто лікарі виписують препарати, покликані стимулювати роботу кишечнику, допомогти організму новонародженого самостійно справлятися з їжею.


 • Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн

  Справити нужду в поліцейський шолом, в Свазіленд - без нижньої білизни або Найбільш кумедні та безглузді закони різних країн Цікаві факти · lesya · 03.11.2013 10:46

  Хіба може бути щось краще, ніж подорожувати різними країнами світу? Пізнавати нові місця, вивчати традиції та культуру, знайомитися з новими людьми – все це надзвичайно зацікавлює та захоплює. Щоправда, перед тим, як взятися за підкорення нових земель, варто ознайомитися з законодавством держав, в які ви вирушаєте, інакше за якусь незначну дрібницю, скоєну через власну необізнаність, ви можете дорого заплатити, позбувшись свободи та навіть власного життя. Сьогодні ми поговоримо про найбільш кумедні та безглузді закони, які в наш час втратили свою актуальність.


 • У Німеччині з'являться люди невизначеної статі

  У Німеччині з'являться люди невизначеної статі Суспільство · lesya · 01.11.2013 20:57

  «Я не чоловік і не жінка. Я ніби простирадло, зшите з клаптиків лікарями, в синцях і шрамах», - ось що говорить пацієнтка-гермафродит, якій зробили операцію одразу ж після народження. Коли в сім’ї стається нещастя, і народжуються діти-гермафродити, батьки змушені негайно визначитися зі статтю дитини. Після цього лікарі проводять спеціальну операцію, намагаючись приблизити організм крихітного пацієнта до однієї з двох статей – інакше виникнуть проблеми під час реєстрації новонародженого, а зокрема з заповненням графи «стать».


 • У Канаді п'ятикласник зламував урядові сайти, працюючи на Anonymous

  У Канаді п'ятикласник зламував урядові сайти, працюючи на Anonymous Кримінал · lesya · 01.11.2013 19:56

  У світі є чимало геніїв. Люди з нестандартними здібностями живуть навколо нас, та мало кого ми знаємо в обличчя. Тому часом може видатися, що світ деградує, і в епоху, коли сила силенна відкриттів було зроблено, сьогодні важко когось здивувати. Але трапляються люди, яким попри все це вдається вразити оточуючих своїми нестандартними талантами.


 • США звинуватили Григорія Лепса у причетності до мафії

  США звинуватили Григорія Лепса у причетності до мафії Кримінал · lesya · 01.11.2013 18:03

  В центрі скандалу цими днями опинився знаменитий російський виконавець Григорій Лепс – США звинуватили його у причетності до євразійського злочинного угруповання. Всього під підозру американців потрапило шість осіб та чотири юридичні особи, а саму злочинну організацію охрестили «Братнім колом» (від «братви» та «кругової поруки»).


 • Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів

  Як стати кращим: саморозвиток за 100 днів Психологія · lesya · 01.11.2013 16:56

  Людина – істота, якій просто необхідно саморозвиватися. На якому б духовному та фізичному рівні ви не знаходилися, завжди залишається місце для удосконалення: ідеальних людей в природі не існує, тому лише постійна робота над собою, над своїми слабостями та недоліками здатна зробити з нас людину та вберегти від деградації.


 • Вибір центру раннього розвитку

  Вибір центру раннього розвитку Психологія · kseniya_www · 01.11.2013 13:21

  Кожна дитина індивідуальна і розвивається поступово, згідного свого графіку. У віці трьох років відбувається активний процес формування мозкових структур.


Всього 10394 на 1040 сторінках