Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Вчені з'ясували, що виводити брехунів на чисту воду краще вранці

  Вчені з'ясували, що виводити брехунів на чисту воду краще вранці Психологія · lesya · 05.11.2013 08:57

  Яким би образливим для нас це не було, але навіть наші близькі та друзі часом нас обманюють. І стається це зовсім не через те, що вони нас недооцінюють чи бажають нам зла, просто в окремих випадках язик не повертається сказати правду. Причин тому може бути багато, та є й втішна новина: нещодавно вчені провели дослідження, результати якого збільшать ваші шанси дізнатися правду.


 • Леді Гагу визнано найстрашнішою знаменитістю

  Леді Гагу визнано найстрашнішою знаменитістю Музика · lesya · 04.11.2013 22:47

  Знаменита та епатажна виконавиця Леді Гага прославилася своєю неординарною поведінкою – схоже, вона готова на все, щоб привернути увагу публіки. І часом навіть зовсім пікантними способами – то сукню із м’яса надівши, то виготовивши собі інвалідний візок із золота. Недарма співачку було визнано найбільш моторошною співачкою світу.


 • Виставка, присвячена "слабкій чоловічій статі", відкрилася у Швейцарії

  Виставка, присвячена "слабкій чоловічій статі", відкрилася у Швейцарії Культура · lesya · 04.11.2013 20:42

  Досить цікава та не менш оригінальна виставка відкрилася цими днями у Швейцарії. Головна особливість експозиції криється в її досить-таки нестандартній ідеї, покликаній довести, що слабка стать – це і є чоловіки. Несподівана виставка отримала назву «Слабка стать - нові образи чоловіка в сучасному мистецтві».

  На сайті музею зазначається, що швейцарська виставка є вагомим «внеском у визначення нової ролі чоловічої статі, розвитком теми, яка давно обговорюється в академічних колах та масовій культурі». В рамках виставки представили свої роботи художники і фотографи, кінорежисери та архітектори, які вирішили переосмислити образ чоловіка в мистецтві починаючи з 1960- х років. За словами організаторів, виставка покликана вирішити низку назрілих питань про самого чоловіка

  Така виставка для швейцарського музею досить-таки незвична, адже в цій країні досі дотримуються доволі консервативних поглядів на ролі чоловіка та жінки у суспільстві.


 • Втрата ваги одного з партнерів часто призводить до розриву стосунків

  Втрата ваги одного з партнерів часто призводить до розриву стосунків Психологія · lesya · 04.11.2013 18:41

  Цікаве дослідження провели нещодавно американські психологи. Їм вдалося з’ясувати, що втрата ваги одного з партерів може призвести до розриву стосунків. Відповідне дослідження проводилося психологами Університету Північної Кароліни та Університету Техасу. На противагу поширеній думці, що схуднення навпаки сприяє зміцненню взаємин у парі, дослідники наводять факти, які засвідчують, що значна втрата зайвих кілограмів може взагалі призвести до краху взаємин. Чому це відбувається? А тому, що схудлий починає постійно підштовхувати партнера до аналогічних змін у житті.


 • У США на місце в муніципальній раді претендує короп

  У США на місце в муніципальній раді претендує короп Суспільство · lesya · 04.11.2013 16:14

  США здавна славляться своїм особливим світосприйняттям. Тут діють особливі закони, а вчинки, традиції та менталітет місцевого населення часом залишаються для нас і зовсім незрозумілими. Приміром, в одному американському містечку на місце в муніципальній раді претендує – хто б ви подумали? – короп! Дивовижний кандидат з риб’ячою лускою обіцяє відновити колишній добробут міста.


 • 6 правил вибору шпалер для робочого столу

  6 правил вибору шпалер для робочого столу Цікаві факти · lesya · 04.11.2013 14:49

  Практично у кожного з нас є комп’ютер, а отже, час від часу з’являється необхідність заміни шпалер робочого столу на нові. Шпалери допомагають регулювати наш настрій, трішки розслабитися після робочого дня тощо. Вони стимулюють нашу фантазію, а це сприяє релаксації та відновленню сил організму. Досвідчений психолог, глянувши на шпалери вашого робочого столу, міг би дуже багато про вас розповісти… Отож до вибору шпалер слід підходити відповідально: вони є не лише вираженням вашого настрою та індивідуальності, але й в окремих випадах показником статусу.


 • В рейтингу кращих – чотири виша України

  В рейтингу кращих – чотири виша України Освіта · kseniya_www · 03.11.2013 20:08

  Щорічно британська компанія QS World University Rankings складає рейтинг вищих навчальних закладів світу.


 • Как весело провести праздник

  Как весело провести праздник Суспільство · kseniya_www · 03.11.2013 19:31

  Любой праздник – это настоящее чудо. Ведь в этот день все мы радуемся, улыбаемся, веселимся от души. А значит, забываем хотя бы на время о своих проблемах и заботах. Уже в преддверии праздников у нас поднимается настроение.


 • Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка Освіта · kseniya_www · 03.11.2013 19:14

  Какую методику преподавания мы используем на курсах английского языка. Вместе с потребностью в изучении английского языка неизменно возникает вопрос о том, какая методика изучения английского языка лучше: традиционная или коммуникативная? Для того, чтобы ответить на этот вопрос, необходимо знать о каждой из них.


 • Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони

  Несподівані багачі, на голову яким звалилися мільйони Суспільство · lesya · 03.11.2013 14:01

  Є люди бідні, є багаті, а є такі, чиї статки вимірюються сотнями мільярдів доларів. Сучасні мільярдери досягали успіху різними способами: хтось змалечку вперто працював, комусь вдалося примножити статки, отримані від батьків, ще інші завдяки своїй фантазії та неординарному мисленню зуміли опинитися там, де знаходяться сьогодні. Трапляються й шахраї, які сколотили багатство шляхом обману довірливих людей… Та як би там не було, кількість багатіїв ховається перед кількістю небагатих людей, яким залишається хіба що мріяти про незмірні багатства. Проте дива в житті трапляються, й іноді мрії втілюються в життя найнесподіванішим способом: прості люди, які заледве зводили кінці з кінцями, в один день прокидаються багатими…


Всього 10392 на 1040 сторінках