Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Процедура та певні особливості розірвання шлюбу

  Процедура та певні особливості розірвання шлюбу Суспільство · kseniya_www · 31.10.2013 17:37

  Одружуючись, кожна сімейна пара мріє про довге щасливе подружнє життя, навіть не допускаючи думки про розлучення.


 • Най-, най-, най- книги світу

  Най-, най-, най- книги світу Освіта · kseniya_www · 31.10.2013 17:35

  Світова літературна спадщина налічує такий обсяг інформації, який не здатна осягнути жодна людина за все своє життя.


 • Безпілотники Google справляються з водінням краще, ніж люди

  Безпілотники Google справляються з водінням краще, ніж люди Нові технології · lesya · 31.10.2013 16:21

  Нові технології не стоять на місці, і з кожним днем появляються все нові й нові зразки того, яких висот може досягти людська думка та створені неї штучні інтелекти. Приміром, в ході проведеного недавно дослідження виявилося, що безпілотні автомобілі Google, які всього через кілька років повинні з’явитися на дорогах, водять краще, ніж самі водії.


 • Ікону Юлії Тимошенко виставили на аукціон

  Ікону Юлії Тимошенко виставили на аукціон Політика · lesya · 31.10.2013 16:12

  Нещодавно на знаменитий аукціон eBay виставили на продаж оригінальну ікону: на ній зображено екс-прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко. Повідомляється, що початкова вартість лоту склала сто тисяч євро.


 • Історію Христа було сфабриковано, щоб втихомирити бідняків

  Історію Христа було сфабриковано, щоб втихомирити бідняків Релігія · lesya · 31.10.2013 14:23

  Досить цікаву версію походження християнства висунув один американський вчений-біблеїст: за його словами, християнство було сфабриковане для того, щоб «втихомирити бідняків». Так, Джозеф Етвілл, який протягом тривалого часу займався вивченням Біблії, вважає, що християнство було плодом витонченої державної пропаганди. Інформація про це з’явилася цими днями на сторінках видання The Independent. Автор статті, журналіст Роб Вільямс, повідомляє, що вже через кілька днів Етвілл виступить у Лондоні. Сьогодні ж світ побачила книга Етвілла під назвою «Месія кесаря: римська змова по вигадуванню Ісуса» («Caesar's Messiah: The Roman Conspiracy to Invent Jesus»).


 • Унікальні місця Росії

  Унікальні місця Росії Природа · lesya · 31.10.2013 14:00

  Вирушаючи в захопливу подорож за кордон, ми здебільшого обираємо європейські напрямки. Рим і Париж, Іспанське побережжя, Прага чи Відень – всі ці міста багаті пам’ятками, вони дарують відвідувачам особливу атмосферу, тому, ясна річ, враження, які ви отримаєте від подорожі, ні з чим не зрівняються. Проте в більшості своїй ці цивілізовані міста приваблюють своєю архітектурою, культурними пам’ятками, тоді як природні пам’ятки відсуваються на другий план. І дарма: земна природа настільки цікава та багатогранна, що заслуговує на увагу туристів. І що найцікавіше: поряд зі знаменитими на увесь світ пам’ятками є безліч таких, про які ми навіть не чули.


 • Кілька неочікуваних способів застосування нафти

  Кілька неочікуваних способів застосування нафти Цікаві факти · lesya · 31.10.2013 13:12

  Уявити сучасну промисловість без нафти на сьогоднішній день практично неможливо. Її використовують у багатьох сферах нашого життя, часом у вельми неочікуваних та оригінальних.


 • Найстрашніші пам'ятники Москви

  Найстрашніші пам'ятники Москви Культура · lesya · 31.10.2013 11:09

  Мистецтво – штука багатогранна та неоднозначна. Покликане розвивати естетичні аспекти нашої душі, воно часом балансує на межі між красою та потворністю, несучи в собі глибоке смислове навантаження. Варіативність мистецтва споконвіків породжувала чимало суперечок, адже те, що комусь видається шедевром, інші взагалі вважають зразком потворності та незграбності майстра. Отож сьогодні ми поговоримо про досить неоднозначні пам’ятники, які без найменших докорів сумління можна назвати «страшненькими».


 • У мережі з'явилося перше зображення нового Ford Mustang

  У мережі з'явилося перше зображення нового Ford Mustang Авто-мото · lesya · 31.10.2013 10:07

  Цими днями на сторінках Інтернет-ресурсів з’явилося перше зображення нової моделі знаменитого автомобіля Ford Mustang. На зображенні видно, як зовні виглядатиме новий Ford Mustang, отож запеклі автомобілісти з головою занурилися в обговорення та суперечки стосовно одного з найпопулярніших автомобілів світу.


 • В Україні розіграють п'ять нових Honda Accord

  В Україні розіграють п'ять нових Honda Accord Авто-мото · lesya · 29.10.2013 17:32

  Якщо ви мрієте про новий автомобіль, але увесь час з’являються нові витрати і грошей на покупку катастрофічно не вистачає, або просто любите, коли доля приносить вам приємні подарунки, тоді вас обов’язково зацікавить акція під кодовою назвою «FISHKA», яка дозволить вам виграти один з п’яти автомобілів Honda Accord.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках