Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса

  Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса Цікаві факти · lesya · 07.11.2013 18:47

  Собаки давно стали нашими близькими друзями. Вони – тварини надзвичайно віддані і розумні, а досягнення окремих собачих особин по-справжньому вражають.


 • Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн

  Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн Цікаві факти · lesya · 07.11.2013 16:56

  Тим, хто полюбляє зітхати, скаржачись на те, що в нас на Україні, мовляв, все найгірше, поспішаємо повідомити: згідно з рейтингом ООН, Україна знаходиться на дванадцятому місці списку країн, популярних серед іноземних туристів. Так, за даними Всесвітньої організації ООН з питань туризму, подорожуючі все частіше для відпочинку обирають саме Україну.


 • Хакери Anonymous провели "Марш мільйона масок"

  Хакери Anonymous провели "Марш мільйона масок" Суспільство · lesya · 07.11.2013 14:58

  Хакерське угруповання Anonymous за порівняно недовгий час свого існування наробило в світі чимало шуму. Зламуючи урядові сайти та сайти поліції різних країн, «анонімуси» протестують проти низки законів та політики окремих держава. Та дії хакерів є протизаконними у більшості країн світу, адже порушують права та посягають на свободи окремих громадян. Саме тому кожен вчинок «Анонімусів» викликає в суспільстві немалий резонанс.


 • 8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop

  8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop Нові технології · lesya · 07.11.2013 13:07

  Використання Photoshop відкрило широкі можливості для фотографів. Використовуючи спеціальні інструменти, фотографи, дизайнери та просто користувачі Інтернету намагаються всіляко удосконалити знімки. Стосується це в першу чергу портретів, адже всі нам хочеться виглядати бездоганно, а з Photoshop це стало можливим. Щоправда, багато спеціалістів, що займаються ретушшю фотографій, в погоні за красою полюбляють переборщити, в результаті чого оброблені фотографії виглядають ненатуральними та часом навіть смішними. Тому нижче ми розглянемо кілька найпоширеніших помилок при використанні Photoshop для обробки портретів.


 • Практична користь алкотестерів

  Практична користь алкотестерів Техніка · kseniya_www · 07.11.2013 09:46

  Практично кожен водій навіть з невеликим стажем може розповісти чимало веселих і повчальних історій про спілкування з інспекторами ДАІ. Нерідко такі зустрічі справді набувають курйозного характеру, а деколи закінчуються для автомобіліста досить плачевно.


 • Справжній будинок з примарами

  Справжній будинок з примарами Цікаві факти · kseniya_www · 05.11.2013 18:58

  Читаючи цю історію, волосся у самого встає дибом. Традиційний будинок з примарами, яким гордяться всі британці, в черговий раз дістав своє матеріальне втілення, - повідомляє Daily Mail.


 • Скарби у сейфі чекають на свого власника

  Скарби у сейфі чекають на свого власника Суспільство · kseniya_www · 05.11.2013 18:55

  Металолом буває набагато ціннішим, ніж важить сам метал. У цьому зміг переконатися один чоловік із Хьюстона. Недавно померлий чоловік чи заповідав йому свій сейф, чи просто сім’я померлого вирішила позбутися непотребу?


 • У США 70-річна бабуся пограбувала банк

  У США 70-річна бабуся пограбувала банк Кримінал · lesya · 05.11.2013 17:03

  Банки та фінансові установи, магазини, кафе, ресторани та інші місця, в яких одночасно зосереджується чимало готівки, часто стають об’єктом нападу грабіжників, яких приваблює легка нажива, а когось, можливо, й адреналін. І чим більші суми, тим зухвалішими бувають напади грабіжників.


 • Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти

  Вчені з'ясували, що в цивільному шлюбі найчастіше живуть бідняки та люди з низьким рівнем освіти Суспільство · lesya · 05.11.2013 14:41

  Нещодавно вчені провели дослідження, результати якого виявилися доволі цікавими. Виявляється, цивільний шлюб, який на сьогоднішній день здобуває все більшу популярність, властивий біднякам та неосвіченим людям, тоді як високоосвічені верстви населення воліють офіційно реєструвати шлюб. Відповідне дослідження проводилося спеціалістами Каліфорнійського університету під керівництвом професора Шеллі Лундерберга та Робера Поллака.


 • Цікаві факти про таксі

  Цікаві факти про таксі Авто-мото · lesya · 05.11.2013 12:34

  Напевне, всі ми хоча б раз у житті користувалися послугами таксі. Повертаючись з вечірки, коли громадський транспорт уже не курсує, поспішаючи по справах чи просто вирушаючи кудись з дітьми, ми частенько набираємо номер телефону, замовляючи автомобіль, який зможе доставити нас, куди ми забажаємо.


Всього 10392 на 1040 сторінках