Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Смішні курйози на співбесідах

  Смішні курйози на співбесідах Освіта · lesya · 08.11.2013 15:10

  Закінчивши університет, всі ми вирушаємо на пошуки роботи. Звісно, більшості з нас хотілося б одразу знайти високооплачувану роботу за спеціальністю, та далеко не завжди у нас це виходить. І ось коли ми вперше приходимо на співбесіду, хвилюючись, відповідаємо на безглузді запитання, - саме в цей час ми дуже близькі до того, щоб бовкнути якусь нісенітницю. Часом вона може зіграти нам на руку, а часом розбити наші плани нанівець. Та головне – не впадати у відчай, і навіть якщо ви зрозуміли, що сказали щось не те, викручуйтесь з ситуації, як можете. І пам’ятайте: добре підвішений язик не одному допоміг вийти сухим з води. Як ось героям нашої статті, для прикладу.


 • 6 порад, які допоможуть зекономити на вбранні

  6 порад, які допоможуть зекономити на вбранні Краса і здоров'я · lesya · 08.11.2013 10:52

  Виглядати стильно та вишукано мріє кожна жінка. Та якісний одяг, як відомо, коштує зовсім недешево, а працювати з ранку до вечора лише для того, щоб кожного місяця тратити більше половини зарплати на оновлення гардеробу, - погодьтеся, не найкраща перспектива. Проте якщо правильно підійти до вибору одягу, можна й грошенята зекономити, і гардероб оновити.


 • Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса

  Собаки, які потрапили до Книги рекордів Гіннеса Цікаві факти · lesya · 07.11.2013 18:47

  Собаки давно стали нашими близькими друзями. Вони – тварини надзвичайно віддані і розумні, а досягнення окремих собачих особин по-справжньому вражають.


 • Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн

  Україна потрапила до рейтингу найпопулярніших серед туристів країн Цікаві факти · lesya · 07.11.2013 16:56

  Тим, хто полюбляє зітхати, скаржачись на те, що в нас на Україні, мовляв, все найгірше, поспішаємо повідомити: згідно з рейтингом ООН, Україна знаходиться на дванадцятому місці списку країн, популярних серед іноземних туристів. Так, за даними Всесвітньої організації ООН з питань туризму, подорожуючі все частіше для відпочинку обирають саме Україну.


 • Хакери Anonymous провели "Марш мільйона масок"

  Хакери Anonymous провели "Марш мільйона масок" Суспільство · lesya · 07.11.2013 14:58

  Хакерське угруповання Anonymous за порівняно недовгий час свого існування наробило в світі чимало шуму. Зламуючи урядові сайти та сайти поліції різних країн, «анонімуси» протестують проти низки законів та політики окремих держава. Та дії хакерів є протизаконними у більшості країн світу, адже порушують права та посягають на свободи окремих громадян. Саме тому кожен вчинок «Анонімусів» викликає в суспільстві немалий резонанс.


 • 8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop

  8 найпоширеніших помилок при використанні Photoshop Нові технології · lesya · 07.11.2013 13:07

  Використання Photoshop відкрило широкі можливості для фотографів. Використовуючи спеціальні інструменти, фотографи, дизайнери та просто користувачі Інтернету намагаються всіляко удосконалити знімки. Стосується це в першу чергу портретів, адже всі нам хочеться виглядати бездоганно, а з Photoshop це стало можливим. Щоправда, багато спеціалістів, що займаються ретушшю фотографій, в погоні за красою полюбляють переборщити, в результаті чого оброблені фотографії виглядають ненатуральними та часом навіть смішними. Тому нижче ми розглянемо кілька найпоширеніших помилок при використанні Photoshop для обробки портретів.


 • Практична користь алкотестерів

  Практична користь алкотестерів Техніка · kseniya_www · 07.11.2013 09:46

  Практично кожен водій навіть з невеликим стажем може розповісти чимало веселих і повчальних історій про спілкування з інспекторами ДАІ. Нерідко такі зустрічі справді набувають курйозного характеру, а деколи закінчуються для автомобіліста досить плачевно.


 • Справжній будинок з примарами

  Справжній будинок з примарами Цікаві факти · kseniya_www · 05.11.2013 18:58

  Читаючи цю історію, волосся у самого встає дибом. Традиційний будинок з примарами, яким гордяться всі британці, в черговий раз дістав своє матеріальне втілення, - повідомляє Daily Mail.


 • Скарби у сейфі чекають на свого власника

  Скарби у сейфі чекають на свого власника Суспільство · kseniya_www · 05.11.2013 18:55

  Металолом буває набагато ціннішим, ніж важить сам метал. У цьому зміг переконатися один чоловік із Хьюстона. Недавно померлий чоловік чи заповідав йому свій сейф, чи просто сім’я померлого вирішила позбутися непотребу?


 • У США 70-річна бабуся пограбувала банк

  У США 70-річна бабуся пограбувала банк Кримінал · lesya · 05.11.2013 17:03

  Банки та фінансові установи, магазини, кафе, ресторани та інші місця, в яких одночасно зосереджується чимало готівки, часто стають об’єктом нападу грабіжників, яких приваблює легка нажива, а когось, можливо, й адреналін. І чим більші суми, тим зухвалішими бувають напади грабіжників.


Всього 10394 на 1040 сторінках